Erkekler ilişkilerinde nelerden hoşlanmaz?

Erkekler ilişkilerinde nelerden hoşlanmaz?Evet erkekler ilişkilerinizde nelerden hoşlanmazsınız? Kız arkadaşlarınızın daha dikkatli olmasını istediğiniz hususlar nelerdir? Belki kız arkadaşınızın yüzüne karşı söyliyemediginiz şeyler nelerdir ?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• yalnızken ne isterse yapalım gülelim eğlenelim saçmalayalım kavga edelim bağıralım çağıralım (cinsellikten bahsetmiyorum) ama birilerinin yanındayken aramız kötü de olsa belli etmeyelim ve hiçbir zaman üçüncü şahıslar aramıza girmesin... çok şey mi istedim ya :)

1|0
    0|0
    • Valla bizemi üzüleyim sizemi anlamadım tripsiz tavırsız kadınmı olur :) az konuşan Allah bizi bülbül yaratmış şakır şakır şakıyalım diye siz kıymet bilmiyosunuz :)

• Rica ederim güzeldi ama :)

• beğendiğine sevindim :)

Erkekler Ne Diyor 19

• sıkmayacaksın sürekli mesaj atmayacaksın gerekince o seni arayacak bulustunuzda tirip atmayacan bana niyee mesaj atmadın yaa hıhıhıh diye dikkat et bunlara

0|0
    0|0
    • Sizin dediginiz türden canlıya bayan demiyolar ne derler bende bilemedim dogrusu ilişkiyi tek taraflı yönetmek degilmi bu

• İlişkilerde en sevmediğim şey neredeyse bütün kızların yaptığı şey aynı zamanda. Kız arkadaşına yaptığı bir şeyi söylediğinde sanki dünyanın sonu gelecekmiş gibi inkar etmesi. Hele hele anlamayacağımı düşünerek yaptığı bir şeyi anladığımı fark ettiği halde ısrarla inkar etmeye devam etmesi.

0|0
    0|0
  • aşırı kıskançlık

naz

çok fazla erkeklerle takılma

önemli şeyleri bana anlatmaması

falan filan işte

0|0
    0|0
  • Arkadaş çevreme, ortamıma iyi ayak uydurması

0|0
    0|0
  • bos konusan , kendını begenmemıs gereksız trıpler olmazsa ılıskı evlılıge gıder :D

0|0
    0|0
  • İlerde Bahriyeli olunca kızlarla hic bir sorunum kalmayacak İNSALLAH. Daha dogrusu öyle bir fırsat olmayacak hep deniz hep uzaklarrr..

0|0
    0|0
  • Gözlerimin içine bakıcak...inatçı olmayacak...daha dikkatli olmasını istediğim görmediği birşey için kimsenin ağzına bakmıyacak...bir de ağlarken benden başka başını benim omzumdan başka hiçbirkimsenin omzuna koymayacak...

0|0
    0|0
  • ileriye dönük katlanlması zor davranışlarda bulunmamalı bunlar : yalan aldatma aşırı bencil davranışlar sergileme gbi

0|0
    0|0
  • dikkat edilmesi gereken hususların en başında giyim kuşamı modaya değilde temızlığe hıjyene önem verip vermediğidir bilhare oturup kalkması konuşma uslübü ahlakı terbıyelı oluşuna şahşen ben özen gösteririm

0|0
    0|0
  • yılışıklıktan konuşmalarından kıskancımdır dedğimi isterim birlikte yaparız herşeyi

0|0
    0|0
  • oturmasını kalkmasını bilsin yeter baskda bişeye gerek yok

0|0
    0|0
  • sıkboğaz edilmekten

0|0
    0|0
  • ay dokunma ay öpme ay bilmemne

0|0
    0|0
  • boşver ilişkiyi falan da sendeki o bacaklar ne öyle -,-

0|0
    0|0
  • aldatmasın dürüst ve güvenilir olsun

0|0
    0|0
  • gereksiz soru soran hatundan hoşlanmam.

0|0
    0|0
  • erkeklerle gereksiz muhabbeti fazla olmasın

0|0
    0|0
  • açık giyinmeni mesela kıskanır adam. profil resmin açık kız arkadaşım olsan şunu giymesen olmaz mı derdim. ilgi her erkeği sıkmaz. takipte. sevgiye bağlı biraz da

0|0
    0|0
    • Tamamda peki ya beyler bir kilo parfumu üzerlerine sıkanlar kas yapıp vücut srgileyenler saçlar hergün fönlü o biçim bakım yapan beyler ozaman onlarda yapmasınlar :) hmm olurmu ?

• kas yapmak demeyelim. bende varım ama vücut sergilemiyorum. mümkün olduğunca bol giyiniyorum. bu saydıklarından az ama. Türk erkekleri pek abartılı takılmıyor bence

• bana güvensin.facebook ve telimi kurcalamasın.kuzenimden kıskanmasın.ve beni kıskandırmak için salak salak şeyler yapmasın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cevap veriyorum...

*çok sorgulanmaktan

*kıskanılmaktan

*hayatlarına karışılmasından

*pes oynarken aranıp , mesaj atılmasından

*arkadaşlarıylayken rahatsız edilmesinden

*Herhangi bir ortamdayken kız arkadaşının kendinden fazla konuşmasından

*3. şahısların yanında tartışma çıkartmasından

*hesap sorulmasından

bla bla bla ... uzar gider...

1|0
    0|0
  • Nelerden hoslanmazsa hoslanmasin kiymet bilmezler hepsi pisligin teki.lanet herifler.

1|0
    0|1
    • Kim kızdırdı seni bukadar aman Allahım bomba gibi düştün valla :)

• Ben simdi kime inanayim kalbimi acayim nasil birini sevmeye cesaret edelim

• Zaman herşeyin ilacıdır zamana bırak kalbin vaktini saatini bilir sevmenin

Yükleniyor...