Erkekde ilk olarak neye bakarsın? Erkeğin nasıl olmasını istersin?

Soru çok açık, erkekde ilk olarak neye bakarsın? ve erkeğin sana göre nasıl olmasını istersin?

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• Boyuna bakarim boyu 1.75 ten itibarenmi diye bakarim. Kilosuna bakarim . Ve karaktere gelince .. yalan soylemiycek . Ben herseyi yaparim o yapamiycakm ben disari cikarim o cikamiycak ben arkadaslarimla konusurum o kinusamiycak hep evde durucak. Boyle biri isterdim ama malesef yok biliom

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• 1|0
    0|0
  • ilk olarak giyim tabi ama sonra gülüşüne ve gözlerine. Kibar ve etkileyici olmalı , ses tonu da etkilemeli.

0|0
    0|0
  • önce tipine bakarım begendiysem sıra huyuna suyuna gelir elbet...tipe önem vermem önemli olan iç güzellik diyene de inanmam zaten..

0|0
    0|0
    • Tamda onu diycektim :)) Bu devirde var mı gerçekten öyle diyebilecek doğrusu vardı elbet fakat çok az hemde çok. Alnından öpmek lazım diyenin.

• omuzlarına, kalçalarına, dudaklarına,ellerine,saçlarına,ayakkabılarına...

Ama en önemlisi omuzlar arkadaşım. Genişse azcıkta kaslıysa ben buradayım diyosa git başını koy. diğer yerleri düzeltilir sorun değil :D

0|0
    0|0
  • BOYUNA DUDAKLARINA ELLERİNE ..

0|0
    0|0
  • ilk yüzüne bakarım tabikide ikinci olarak ta saçları ve gözleri dikkatimi çeker

0|0
    0|0
  • gülüşüne boyuna posuna giyim tarzına gözlerine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...