Evde yaptığınız saçma haretleriniz var mi :D evde tek kaldığınızda neler yaparsınız ?

ben koltuktan koltuğa atlarım hep annemin yatağında zıplarım bezenn :D bazen kendı kendıme tiyatro yapıyorum asdfgfghhjkkş gören deli zanneder :d iki soru sordum ya la . hangisine cevap vermek istiyosanız verin anasını satim :D

-ÇİKO'nuz- <3

Güncellemeler:
geçende babamlar halıda oturmuş çay içiyodu . ben kalktım dans ediyorum felan ellerimi çırparak arribaa felan diyorum annemde ordan bağırıyo başım döndü yeter otur felan babama dedim baba ben dans ederken sende ellerini çırpıcaksın nolur baba hadı felan derken . ellerini çirpan bir baba çılgınca dans eden ve anneden gelen terlikle yamulan bir genç kızın hazin sonu asdhsbfeajfhg :D

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• Lan bir insanda dürüstçe masturbasyon yaparım dememiş hayret :)

Hah soruya gelicek olursak, evde birinin olmamasına gerek yok o saçma sapan hareketlerimi yapmak için. :) kendi kendimle konuşurum,(kavga ettiğimde oldu), düğünerde sahneye çıkmaya utanan ben, en iyi dansçılara taş çıkartıcak figürler sergiliyorum. Rahatlıktan kaynaklanıyor heralde bu hareketler. Ya da manyakta olabilirim. Lan yoksa şizofrenmiyim. Yok lan değilimdir.

0|0
    0|0
    • Sende kendimi gordumşu an:D al bakalim gülünü -_-

• Ben de seni yumruklamak istedim :D adamdan cidden tirstim gece gece .

• Lütfen kusura bakma kodadıçikuleta mazoşist değilim hah zorla dersen karşılık veririm :D hmm kusura bakma tırsıttığım için :/

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 12

• yatakta zıplamak benimde favorim sarkı söylerim bu berbat sesimle duvarlar catlayak bir gun :D:D sonra uyurum felan

0|0
    0|0
  • Hahahaha bende oyleyim. Koltuktan, yataga..yataktan koltuga ziplarim :D Bende kendi kendime tiyatro yaparim sonra kendime gulerim..mikrofon yerine tarak alip sarki soylerim. :D Bazen kendi kendime soru sorup cevaplarim..vs :)))

0|0
    0|0
  • kediyle konuşuyorum bu sayılır mı bide gerçekten cevap veriyormuş gibi düşünüyorum baya derin sohbetlere giriyoruz bazen kedimle.

0|0
    0|0
  • sacmalıgınnn dibine vurum :)) bugun ki sacmalıgım sarkı söylemekti :D cok tatlııym cok beni veren ALLAH'a şükürler cok güzelim cok ben güzelden anlarım tıt tıtıt tıt tıtıtı tıtı falan dı :D

0|0
    0|0
  • Müzik çalıp manyak gibi oynarım, nadiren tabi.

0|0
    0|0
  • Var yatakta zıplamak

Ayayla konuşmak

Yemek yaparken şaçma şaçma videolar çekmek

sadasafadf :D

0|0
    0|0
  • Bir elimde cımbız bir elimde ayna umrumda mı dünya moduna geçerim :D:D

0|0
    0|0
  • bişey yapmam