Sarışının adı esmerin tadı mı?

Erkeklere bakıyorum aslında hemen hemen herkesin bir sarışın merakı var. Sarı saç mavi göz kırmızı dudak düz uzun saçlar vs. Ama evlenmek için daha kendi halinde masumane ailesinin bulduğu kızı tercih ediyor gibiler.Doğru mu düşünüyorum erkeklerin seksiliğinde önüne geçen beğendiği başka şeyler mi var?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• bu soruya benzer bir soru gelmişti gecen gunlerde. sarısınlar bu cografyada az olduklarından ilgi cekiciler ama sarısınların cok oldugu yerlerde esmerler ilgi cekicidir. farklılık her zaman ilgiyi ceker. erkeklerin evlenmek için aradıkları kız kriteri de cok fazla değişkenlik gösteriyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Erkekler kadını bütün halinde seviyor :) Esmerler de bunu tamamlıyor gibi bir şey.

cut.

1|0
    0|0
  • kesinlikle esmer olacak kara kaş kara göz siyah saçlar olmayacaksada istemem bu konud bu kadar kesin net ve büyük konuşurum kendimi bildim bileli.

0|0
    0|0
  • Hayır sarışının adı gene sarışının tadı diyorum :O

0|0
    0|0
  • Esmer kızlar sarışın kızları parça pinçik eder :Pppp

2|0
    0|0
  • cazibesi ne çekiciliği güzelliği kadar önemli. sarışın göze hoş gelebilir ama sonuç olarak illa da sarışın sevgili yapamazsın siparişle olmuyor sonuçta

0|0
    0|0
  • yoo ben genelde sarışınla evlenmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • sarisin kumral esmer fark etmez hepsini ayri guzelligi var

0|0
    0|0
  • Yoo sarışını bulsam evlenirim sıkıntı yok bende :D

0|0
    0|0
  • tabiki var beyni çalışıyo olması lazım akıllı bir kız gerekli mesela nerde nasıl kiminle ne şekilde davranılması gerektiğini bilmesi lazım güzelliğinden önemli olan bu bence :)

0|0
    0|0
  • erkek evleniyosa kızmı değilmi ilk ona bakar. Yani ben öyle düşünüyorum

0|0
    1|0
  • sarışınlık zor zanaat herkes baş edemiyo ondan esmerlerin götü kalkıyo

0|0
    0|0
  • Esmer icin yorum yapabilirim ama sarisin hic olmadi ki zor bir yorum :(

0|0
    0|0
  • esmer olmalı bence kesinlikle belki ben esmer olmadığım içindir zıt renkler yani

0|0
    0|0
  • bana göre tercih meselesi tabiki,beyaz tenli,sarı saçlı,yeşil gözlü işte kadınım bu . :)

0|0
    0|0
  • Sarışınlar yatakta daha güzel duruyor 100 bahşiş veriyorum okadar iyiler :D

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...