Benzema sizce nasıl bir futbolcu?

Espanyol maçı sonrasında arkadaşlarla Benzema hakkında konuştuk ama her zaman olduğu gibi kadınların futboldan anlamadığı anlayışı üzerinden yaptığınız yorumlar pek kaale alınmıyor. Daha önce sorduğum sorularda buradaki erkeklerden de benzer tepkiler aldığım için gizli sormayı uygun buldum, yoksa böyle bir soruyu gizli sormanın bir mantığı yok zaten :)

Sizce Benzema nasıl bir futbolcu? Real Madrid için vazgeçilmez bir futbolcu olduğunu düşünüyor musunuz? Kaka'nın Milan'a ve Özil'in Liverpool'a transferinin konuşulduğu dönemde Benzema'nın da İngiltere'ye transferi konuşuluyordu, gerçi geçen seneki transfer sezonunda da böyle söylentiler çıkmıştı. Demek istediğim sizce Benzema İspanyol futbol stiline yatkın bir futbolcu mu ya da İngiltere'de top koşturabilir mi? Fransız milli takımında olmasını bir şanssızlık olarak görüyor musunuz? Mesela Almanya ya da İspanya'da oynasaydı onun açısından bir avantaj olur muydu? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Benzema Fransız olduğu için şansız ve Real Madrıd onun için müthiş bir yer Premier ligde de başarı yakalayabilir ancak İspanyada ki kadar olamaz kısacası otursun oturduğu yerde :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Benzama iyi bir oyuncu Ozil Arsenalda yanliz onu düzeltelim:)

Real Madridde basarili olmasinin ilk nedeni arkasindaki orta saha oyuncularin onu iyi benzemesi Fransiz milli takiminda ise yetenekli golcu pek yok alternatifi yok gibi yani.

Kaka Milana döndü cünkü oldukca yetenekli ve genc oyuncularla dolu alternatifleri var. Ayrica Real Madridin maestrosu XAbi Alansodur cok iyi bir oyuncu ve iyi bir pasar yeni transfer iscoda oldukca faydali.

1|0
    0|0
  • Benzema benim çok beğendiğim bir forvet her yerde her ligde oynayacak güç ve teknikte yanlız ben bir Barcelona taraftarı olarak isterdimki barcada oynasın ama kısmet :) dünya üzerinde en iyi 10 forvet arasına rahat girebilecek bir oyuncu onu söyleyim yeter

1|0
    0|0
  • vuruşları dışında süper ötesi bir oyuncu

1|0
    0|0
  • Madrid ayarında bir oyuncu değil bence. Sağda solda 100er milyonluk kanat oyuncularına bir Suarez yakışırdı bence.

1|1
    0|0
  • kim ? karim benzama mı ? hıh çocukluğunu bilirim bundan 10 yıl önce idi, kendisi bizim halı saha maçlarına gelir abi benide takıma alırmısınız diye yalvarırıdı bir gün bunuda aldık takıma baktık iyi oynuyor sonra ... sonrası yok bir şekilde futbolcu olmuş mahalleden kaçıp nasıl olduysa :S

1|0
    0|0
  • Pes 2013'te bitiriciliği en iyi olan futbolcu..

1|0
    0|0
  • benzema R.Madrid icin kotu mal gibi oyuncu,cunku adamlar her mac 10 pozisyona giriyorlar benzema arada bir atar iste,Suarez,Aguero daha iyi

1|0
    0|0
  • benzema iyi topçudur bir forvete göre çok daha hareketli adam eksiltebilen bir oyuncu güçlü ve kaliteli

1|0
    0|0
  • realin vazgeçilmezi değil tabisi ama karizmatik adam yani hatta ben kız olsam ilk o adama nese girmim şimdi oralara :D

1|0
    0|1
  • Günlük topçudur her macta iyi iyi değil ...

1|0
    0|0
  • trabzon ıcın henrıqe ne ıse real ıcın benzema o yanı daha ıyısı olabılır. ama kalıtelı topcular

1|0
    0|0
  • Benzema overrated'in Allah'ıdır.

1|0
    0|0
  • BİR DİEGO COSTA DEĞİL .

1|0
    0|0
  • ne konuştunuz çok merak ettim "kucakta iyi götürür" "bana şut çekse" falan mı dediniz

0|0
    1|1
    • kız arkadaşlarımla değil erkek arkadaşlarımla konuştum. erkekler kendi aralarında o tür muhabbetler yapabilirler, o da beni alakadar etmez.

• iyi yani begeniyorum

0|0
    0|0
  • kadınlar futboldan anlamıyor panpa.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benzema Madrid için iyi bir oyuncu özellikle ceza sahasında Ronaldo ile paslaşıp güzel pozisyon yaratılabiliyor Benzema nereye giderse gitsin her zaman faydalı olur bence Fransa milli takımında pek iş olduğunu sanmıyorum ama Almanya ya da İspanya'da oynasa bence çok daha fazla şey değişirdi onun adına sonuçta futbolun asıl iyi ülkeleri bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...