Plates'in faydaları..?

Plates yapanlar ne gibi faydasını gördünüz ? Başlamayı düşünüyorum da birazcık kilo aldım son zamanlarda faydasi olur mu bu konuda baska ne gibi faydaları var?

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• yürüyüşle desteklersen hem kılo verırısın hem sıkılaşırsın.ben bır dönem faydasını gordum.ama bırakmamak gerekıyo.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sıkılasır incelir gibi olursun.

0|0
    0|0
  • Patatesin faydaları saymakla bitmez.

2|0
    0|0
  • Plates spor degildir.

Kilo problemin varsa fitness yapacaksin.

Her eline agirlik alan kas kutlesini arttirmaz bu tamamen beslenmeyle alakali %75 beslenme yani once bu u iyi algilamak gerekir ki senin yapman gereken cardio ve ustune hafif kilolarla kol bacak sikilasmasi icin calismak.

Plates kaslari esnetir uzatir sikilastirir kilo verdirmez esneklik saglar.

0|0
    0|0
  • Fitness yap, Hem vücut hatların şekillenir hemde fazlalıklarını verirsin.

0|0
    0|0
  • plates faydalı ama sıkıcı

0|0
    0|0
  • Plates hikaye :D

0|0
    0|0
  • Faydalı bir aktivite fazlalığın olduğunu düşünüyorsan hemen harekete geç vücudun canlansın :)

0|0
    0|0
  • Fitness çalış ,plates ten daha çok fayda görürsün...

0|0
    0|0
  • top ile bir bütün olup yuvarlanırsınız sonunda...

0|0
    0|0
  • memelerin büyür

0|0
    0|0
  • plates spor degıldır dıye baslayacak cumleelr :) ebru sallı gıbı olacaksan yararlı :)

0|0
    0|0
  • Kadınların popusu taş gibi oluyor daha zevkli oluyor sıkı :D şamarlıyorz sonra :DDDDD

0|0
    0|0
  • omurga sağlığı açısından çok yararlı ir spor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öncelikle şu yanlışı düzeltelim pilates spor değildir, sporcuların sakatlanma vb durumlar sonucu spordan uzak kaldıkları zamanlarda kaslarının esnekliğini korumak adına yaptıkları hareketlerdir :) bu yüzden eğer sorunun kiloysa, hatta kilo sorunun yoksa bile pilatestense yüzme,fitness vb bir spor dalı seçmek daha mantıklı olacaktır :)

0|0
    0|0
    • Spor diyen olmadı zaten bu soruyu spor kategorisinde sormayı daha uygun gördüğüm icin sordum :) ikinci olarak sadece dediğin amaçla değil sıkılığını korumak vücudunu inceltmk hatta zayflama adına bile plates yapanlar var onlardn bilgi almak istedim fayda gördülerse ne gibi fayda gördüler diye.

• Fitness düşünebilirsin kış için idare edebilir ama haklısın soğuk havada havuza gitmek işkence, saç kurutması vs ayrı dert

• Daha esnek,daha sıkı ve daha ince bir vücuda sahip olunuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...