Cep telefonuna taksitte yarın son gün! Sen aldın mı?

Yasa gereği cep telefonunda artık taksit olmayacak ve taksitle almak için yarın (31 Ocak) son gün... Bu haberi daha önce duyup da telefon alan var mı? Benim aklımda zaten almak vardı... 3 hafta önce aldım ama sırf taksit bitiyor diye değil, kampanya çıktı, kaçırmamak için aldım... Taksite ihtiyacım yoktu çünkü 5 aydır arkadaşlarla aramızda 200TL'lik gün yapmıştık, Ocak ayında bana gelecekti, geldi ve gitti :D Sizde durumlar nedir?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu telefon modelleri arasında hangisi en iyi dersin?

link

link

link

link

link

0|0
    0|0
    • Uygun bir cevabım olurdu ama seviyemi düşürmek istemiyorum...

• Sadece yazık demek istiyorum... Yazık...

• Açıklama fırsatı verdiğin için teşekkürler Cenk.

Ben bu şakayı inan ki bir çok kişiye yaptım. Sen de aralarındaydın. Ayrıca ben bunu, şakayı yaptıktan sonra engellemeyip, "Beni çok korkuttun, bir daha yapma lütfen. Ama iyiydi :D" diyebilecek insanlara yapmıştım. Yani GÜVENDİĞİM insanlara. Sen, gayet siteden rahat sohbet ettiğim iyi birisin. Sanırım kötü bir anına denk geldi ve bu nedenle deminki olumsuz olay yaşandı :\

• Operatörler yine sözleşmeli vereceklermiş pek birşey fark etmeyecek

0|0
    0|0
    • Şuanki sistemle pahalıya geliyor öyle telefon... Bekleyip görecez :)

• Bugün bir abimizin telefonuna yükledik whatsapp'ı :) Ama telefon Nokia'nın normal dokunmatik bir telefonu, çok pahalı bir şey değil, ona bile yükleniyorsa note 3 diyeni dövmek lazım :D

• Yükleniyor ya 300 liralık telefonlara bile yükleniyor,millet lükse alışmış

• Benim bildiğim öyle 24 ay falan olmayacak belirli bir limit gelecek taksit sayısına

0|0
    0|0
    • Cep telefonu, gıda, akaryakıt ve kuyumcularda taksit yok, geri kalanında 9 taksit olacak...

• millet zaten tarfieyle alıyor artık D:

0|0
    0|0
    • Tarife olayı bizim ülkede çok farklı :) Yabancı ülkelerde tarifeyle aldığında neredeyse bedavaya gelen telefon, bizde 1000 liraya alınacak telefon 1100 liraya gelmiş oluyor, tarife hariç :)

• Ya da senet geri dönecek :)

• hayırlısı =)

• en fazla 9 taksit olacak diyolardı link

0|0
    0|1
    • Link için yaşının 3-5 arası olduğunu düşünüyorum...

• yanlış tahmin 2 olcek

Yükleniyor...