Mancini çoluk çocuğu toplamış kreşe dönmüş takım

mancini neden hep genç ergenleri topluyor takım gençleşirken bebeleşiyor

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Olmasi gereken buydu Avrupada Futbol hayati bitmis oyunculara bir dünya para veren ve emekliye ayrilacak kariyerli oyuncularin emeklilik ikramiyesi veren bir ülke konumunda türk takimlari.

Ukrayna Rusya ve Portekiz liglerinde Genc Arjantin Brezilyali hatta afrikali oyunculari alip üc bes yil sonra aldiklarinin üc dört kati fiyatlara satmasini gipta ile izliyorduk.

Ben Fm oynarkende genc oyunculardan bir takim kuruyordum hep faydasinida görüyordum:)

Drogba ve birkac kariyerli oyuncularla birlikte genc yetenekler iyi oldu böyle.Riera gibi Dany gibi hatta Ambarat gibi oyunculra cok para verdikte noldu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 35'lik Drogbayı alınca yaşlıları topladılar diye dalga geçersiniz gençleri alınca bebelerii diye.. pardon da GS sizi niye ilgilendiriyor siz kendi işinize bakın

0|2
    0|0
  • Takımın yaş ortalamasını düşürmek iyidir siz asıl o ihtiyar 4 forvetinize bakın da konuşun bu gençler eğer iyi olup takıma katkı sağlarlarsa Galatasaray geleceğini garantiye alıp yıldızları getirir bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Olgunlar bekleneni veremeyince mecburen kreşe yönelmiş olacak :)

0|0
    0|2
  • evet doğru diyorsun bu çocuklarla mı şampiyon olacak galatasaray :)

0|0
    0|1
  • kart takım olmaktan iyidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bizim takımımızda zaten dünya yıldızları var tecrübeli oyuncularımız var şimdide bu takıma genç isimler yerleştiriyoruz o ergen dediğin isimler yarın bir yıldız olacak

0|0
    0|0
  • Bak kardeşim gelecek vaad eden oyuncuları alıyoruz zaten çok kalitel bir kadromuz var amaç tr kupası malarında lig maçlarında bu oyuncuları sahaya sürerek sisteme alıştırmak maç temposuna aıştırmak. Bunların hepsi direk 11 oynamıyacak zaten zamanla ...

0|0
    0|0
  • Sorma yahu takımın geleceği gençlerde deyipte hala drogbaya bel bağlıyorlar çok gülüyorum bunlara :D

0|0
    0|0
  • Yalnız senin yaş 25-29 görünüyor ama öyle bir soru sormuşsun ki 12 yaşındaki çocuklar gibi büyük bir ironisin sen adamım

0|0
    0|0
  • Takımı oturtacak.

0|0
    0|0
  • sen sorasın diye

0|0
    0|0
  • senın ışın sonuna bak bu çocuk gelecekte buyuk yıldız olabılırler

0|0
    0|0
  • site iyice sirke dönmeye başladı.