Takıntılı bir insanmısınız, takıntılarınız nelerdir.

Bazı insanlarda aşırı derecede takıntılar var. Örnegin, ellerini sabunla defalarca yıkamak, temizlik konusunda haddinden fazla titizlik, apartmanın kapısını tutsa elini yıkamak, gibi. Ne tür takıntılarınız var, ileri seviyede olan obsesif kompulsif mertemesinde olanlar varmı. Hayatınızı nasıl etkiliyor.

• Hiçbir takıntım yok.
    71% (5)0% (0)62% (5)Oy Ver
  • Takıntılarımdan kurtulamıyorum
    29% (2)100% (1)38% (3)Oy Ver
  • Aşırı takıntılarım yüzünden ilaç kullanıyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Takıntılarım yüzünden insanlardan kaçıyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok takıntım var. Birine bir şey anlatırken bölününce baştan başlayarak anlatıyorum, biri anlattıklarımı dinlemezse içimden kendime anlatırım, her gece muhakkak ertesi günün planını yaparım, not aldığım şeyleri muhakkak yapmam lazım. Şimdilik aklıma bunlar geldi. Bunlar beni çok zorluyor gün içerisinde. :/

0|0
    0|0
    • Peki karşındakiler bunları bilip, bilerek lafını kesmek gibi davranışlar yapıyorlarmı.? Normalde plan yapmak ve buna uymaya çalışmak güzel bir davranış. Ancak olmayanları uydurmaya çalışmak hayatı etkiliyorsa zor bir durum.

• Neden uzatma geregini duyarsın? Daha iyi anlattığını düşündüğün içinmi?

• Kafamdaki düşünceler uzun olduğu için. :/

Kızlar Ne Diyor 7

• takıntılarım vardır evet. temizlik takıntım vardır. simetri takıntım vardır. bazen sinirlerimi bozsa da bu takıntım yaşamımı pek etkilemiyor.

0|0
    0|0
    • Çıktığın merdivenleri, yerdeki karoları sayarmısın. Tam ortalarına basmak için ugraşırmısın. Simetri hastalğı çoğu insanda var. Örnegin bende tablo, takvim, yamuk dursa hemen düzeltirim.

• Metro demirleri konusunda haklısın. Ben özellikle otobüslerde ayakta giderken, tululan demirlerden tedirgin olur tutmak istemezdim. Çünkü bu ülkede tuvalete gidip ellerini yıkamayan, hatta burnunu elleri ile karıştıran, yemekden sonra ellerini yıkamayan birsürü insan var ve binlerce kişi o demirleri tutuyor. Özellikle hepatit sarılık ve virüsler için davetiye. Sonra insanlar gelip evlerine bebeklerinin yanaklarını oynuyorlar.

• evet haklısın

0|0
    0|0
    • Hangi tur takintilar var. Kurtulmak icin neler yapiyorsun ve hayatini nasil etkiliyor

• Takıntılıyım ama yazdıklarındaki gibi değil. Bana söyleyen iyi kötü bütün sözlere takıyorum kafamı. Aklıma geldikçe moralim 0 oluyor.

0|0
    0|0
    • Bu sözlerin arkasında neler arayıpta moralin bozuluyor. Mesela ne söylenince kafana takıyorsun örnek vereebilirmisin.?

• ilginç bir durum. Peki tepkini söyleyen insanlara gösteriyormusun. İnsanlar sana nasıl tepki veriyorlar. ve günlük yaşantını arkadaslıklarını etkiliyormu?

• Güzel diyenlere gerçek düşüncesinin bu olmadığını söylüyorum, onlar yeminler etse de inanmıyorum. Fame diyen kişiyi takmıyorum, yanından geçip gidiyorum ama yalnızken dediklerini umursuyorum. Çirkin diyen kişi de doğru söylüyor diye üzülüyorum.

• Hiçbir takıntım yok.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Şeffaf cisimleri ellerim kalem olsun çanta dolap hiç farketmez

0|0
    0|0
  • hiç takıntım yok allaşükür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Takıntılarım var memnunum

0|0
    0|0
    • Takıntılar olabilir, egerki günlük yaşamını ve başkalarını etkilemiyorsa problem yok.

Yükleniyor...