İşte başlıyoruz hazır mısınız ?

Daha aşklardan dertlerini bitiremeyenlerden bıkmışken bir de sevgililer gününde ne alsam falan diye her gün yüz tane soru soruluyor.Daha kötüsü de bunun henüz yeni başlamış olması.Şu sürekli aşktan şikayet edenler gerçekten çok rahatsız edici.Tabi bu bana göre öyle.Anlıyorum sizin için büyük bir dert ama bazı şeyleri içimizde yaşamalıyız.Kendiniz çözün bazı şeyleri.Bu sizi daha güçlü yapar.Öyle değil mi ? Sizde sıkılmadınız mı her yenilediğinizde taktik isteyenlerden ? Aşkta taktik yoktur.Futbolda basketbolda falan vardır taktik.Taktik sadece saydam bir ilişki doğurur.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• soru amacını anlamasam da aynen aynen.

0|0
    0|0
    • Demek istediğim bırakın bu aşk işlerini.Yani burada anlatmayı bırakın midemiz bulandı yeter hep aynı sorular.

• aşık olanlar daha aptal oluyorlar sanırım. şiii şşimdi hiç kızmayın. ''aşk insanı aptallaştırır'' diyenlerde aşıklar.

0|0
    0|0
    • Bana mı bu söz anlamadım.

• bak şey diyorum. aşık olanlar aptal oldukları için saçma sapan sorular soruyorlar diyorum , her şeyde taktik istiyorlar çünkü kafaları basmıyor diyorum. bu arada atarlandığım için üzgünüm

• Atarlandıysan vardır bir nedeni kafan bir şeye takılmıştır falan filan sorun değil :) Aslında evet haklısın.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...