Sporla omuz dikleşip, genişletilebilir mi?

Bayanlara ama. Omuz daha genis yapilip dimdik olabilir mi fitnessla ?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• yapılır...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• agırlık calısman gerek. shoulder press turunden..hareketler. ve bununla beraber sırt ve kanat kaslarını yani komple üst gövdeyi calıstırmak lazım. epey uzun süre.

0|0
    0|0
  • omuz dikleştirmek yapısal olarak mümkün olmaz çünkü olduğu taktirde vücut anatomisi bozulur ve kemiklerinin filan kırılması gerekli. body ağırlıkla filan aşağı çekip üçgenimsi ayapbilirsin ama bir kadında vücudu her zaman itici bulmuşumdur sadece biraz sıkılaşıp bırakman iyidir gerisi başka bişeye girer

0|0
    0|0
  • Omuz genişliği bayanlarda kötü duruyor..

0|0
    0|0
  • Yapılır tabi ama yüzme daha etkili

0|0
    0|0
    • Yazin yuzuyorum zaten bol bol. Yakinda yuzme havuzuda yok. Ayrica boneden tiksiniyorum :D

• bunun için ağırlık çalışman gerek.

dumbell military press tarzı egzersizler uygulamalısın.

0|0
    0|0
  • Yüzerek en iyi omuzları genişletirsin.Veya fitnessla şişireceksin.

0|0
    0|0
  • Press ve dumble olacak şeydir,genişlemez ama dikleşir geniş görnmesini sağlar..

0|0
    0|0
  • tabiki -,-

0|0
    0|0
  • kızım yürü git soğan doğra kadının geniş omzumu olu ya :D

0|0
    0|0
  • ben şınav çekiyorum acayip fitleşiyor vücut dimdik oluyor ama hard cekiyorum çok ama

0|0
    0|0
  • Tabikide olur da omuzları genişletip napcaksın dik dur yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yüzme.

0|0
    0|0
  • Ben yüzme antrenörüyüm.4 yıldır yapıyorum bu mesleği.Omuz kaslarını geliştirip,genişletmek istiyorsan sık sık yüzmen gerekiyo.Yüzme bütün vücut kaslarını çalıştıran tek spor dalı.Ön ve arka bacak,kalça,kol,karın,göğüs ve sayamayacağım birçok kası çalıştırır.Hemde harika bir vucut sıkılaştırma yöntemidir ;)

0|0
    0|0
    • Once fitness yapip biraz fazlaliklari eritsem forma soksam sonrada kalici yuzmeye gitsem olur mu

• 54. Ama bacaklarim hep kas. Kucukken mahalle maclarinda oynuyordum ahha

• Sistemli bir kas sayılmaz. O yüzden kaslı denilemez.Boyuna göre kilon normal denilebilir.Ama 18 yaşındasın menstruasyon dönemine girmişsin bile nekadar zorlarsan zorla boyunu 170 yapamazsın. En fazla 165 olur.

• Evet olur tabi ama zordur omuz çalışmak

0|0
    0|0
  • duruşun omuzların falan dikleşir kemikli durur ama genişleme.. sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • fitness bilmem de tenis çok işe yarıyor

0|0
    0|0
  • mümkündür tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...