Formunuzu nasıl koruyorsunuz?

Formda kalmak için en yapıyorsunuz? Ben spora gidiyorum gidemediğim günler evde squat ve deadlift yapıyorum. Siz neler yapıyorsunuz? Beslenmenize dikkat ediyor musunuz?

0|0
10|17

En İyi Kız Görüşü

• Formuma dikkat etmek için her gün yüzüyorum :) Yüzme antrenörüyüm zaten.Yediğime içtiğime de dikkat ediyorum.Bol su tüketiyorum.Herşeyden yiyorum fakat az az yiyorum.Çünkü çikolataya asla hayır diyemem.Bunlar yeterli oluyo.Zaten vücut belli bir süre sonra oturuyo herşeyiyle.

0|0
    0|0
    • Ne güzel yüzmek en güzel spor :) Ben de her şeyden azar azar yiyorum bazen çok kaçırınca sonra yediklerimden kısıyorum. Yaptığımın diyet değil sağlıklı yaşamak olduğunu kabullendiğimden beri çok rahatım. Örneğin her sabah kahvaltıda 2-3 çay kaşığı nutellamı mutlaka yerim :) Ama bunun yanında suyumuda çok içip günde 1500 kaloriyi geçmemeye çalışırım. Sanırım en güzel dengeli beslenme yolu yaptığının diyet değil sağlıklı beslenmek olduğunun farkına varmak. :)

• Kesinlikle spor çok iyi geliyor insana :) Keşke bende yüzmeye zaman ayırabilsem.. Fitness yapıyorum yapamadığım günler evde ısındıktan sonra squat deadlift falan yapıyorum ama hiç bir şey yüzmenin yerini tutmaz sanırım :)

• Yüzme gerçekten en iyi spor dalı diyebilirim.Biçok spor dalını denedim.Ama yüzmede karar kıldım.Ek olarak dalgıçlık ve cankurtaranlıkta yapıyorum.İçinde yüzme olan her mesleğe varım kısacası :) Yüzmeye meraklı olman güzel.Bi kursa yazılabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 17

• formumu doldurduktan sonra başvuru merkezindeki görevliye teslim ederim. ondan sonrası beni ilgilendirmez. nasıl korurlarsa korusunlar..

0|0
    1|0
  • Yağ , şeker , tuz ve türevlerinden uzak durup düzenli şekilde spor yaparak formumu korumaya çalışıyorum bilmiyorum oluyormu ama deniyorum :D

0|0
    0|0
  • sureklı hareket ıyı bır yontem

1|0
    0|0
  • yüzmek iyi fikir ama hergün havuz duş v.s. en iyisi kendi açımdan koşmak, lisanslı koşucuyum zaten :)

maraton yarışlarına filan katılıyorum canım sıkılınca :D

0|0
    0|0
  • yüzme ve basketbol ile formumu koruyorum...

0|0
    1|0
  • ben istedigimi yiyorum hiç bir kısıtlama yapmıyorum.. ve haftada 5 gün spor yapan birisiyim.. günde 2 - 3 saat.. şu sıralar aktif spor yapıyorum.. deadlift, squat, merdiven, bisiklet, barfiks, şınav, mekik, barbell curl her antrenmanım da olur..

0|0
    0|0
    • Ben de hemen hemen hepsini yapiyorum salonda barfiks disinda :) ben yaptıgimin diyet değil sağlıklı beslenmek olduğunu fark ettiğimden beri cok rahatım dengeli besleniyorum gün içinde belli bir kaloriyi geçmiyorum ve kiloda veriyorum formumuda koruyorum en güzeli her seyden azar azar yemek..

• ben kalori dinlemiyorum şu ara. şu sıra hardcore spor. bir ara sporla dikkat ettigim de vücut yag oranını ölctürdügümde %3'dü.. protein takviyesi kullanmıyordum ozaman. herseyi atıyorum üstümdenn... 4 saatlik antrenman bittiginde hissettigim tek sedece 8 - 10 saatlik uyku oluyor. antrenmanın yarısında aldığım o zevk orgazm olmak gibi. bu sırada protein takviyesi kullanmak gerekli. yani bu benim yaşam tarzım, spor proteinle kas olarak geri dönüyor zaten.

• bende spor yapıyorum yediklerimede dikkat etmeye çalışıyorum. ev büyük baya desene squat dead lift :)

0|0
    0|0
  • Fitness ve Amatör Futbol Oynuyorum.

Ayrıca düzenli besleniyorum ama ara sıra kaçamaklar oluyor :P

0|0
    0|0
  • Formumu korumaya hiç dikkat etmiyorum doğrusu, spor ve ya egzersiz de yapmıyorum. Düşünmeye harcadığım enerjiyi spora harcasaydım şimdiye çoktan bir Kıvanç Tatlıtuğ olmuştum :| Sarışın o gerçi.

0|0
    0|0
  • Body building yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • Form ye formda kal

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımla beraber her gece spor yapıyoruz birlikte en güzel formda kalma yolu herkese tavsiye ederim ;) :)

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gidiyorum.beslenme ve uyku düzeni çok önemli.

0|0
    0|0
  • Allah ın bir lütfü kilo almaya çalışıyorum alamıyorum :D aynı kiloda ölecem sanırım

0|0
    0|0
  • belediye otobüslerinin arkasından koşarak (öğrenciler)

0|0
    0|0
  • günde 1 saat yürüyüş durmadan tabiki ve akşam 7 sonra yemek yememek. insanı formda tutar...

0|0
    0|0
  • haftada toplam 5 gün, 2 farklı sporla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• valla koruyamıyorum dfasf

0|0
    0|0
  • Formda kalmak icin bende fitness salonuna gidiyorum. Gitmedigim günler evde power plate var onu yapiyorum günde 20dkk yeterli oluyor. Beslenmenim Vegan oldugu icin hic bir sorunum yok allaha sükür.

0|0
    0|0
  • Evde karın çalışırım bir tek ama onun dışında basketbol ve atletizmle uğraşıyorum fitness yapıyordum ara verdim 1-2 hafta sonra yeniden başlayacağım

0|0
    0|0
  • ben hiç bişey yapmıyorum..sadce beslenmemde çok kalorili şeyler yoktr..kilo almayı vermeyi takmıyorum.doyuncaya kadar yiyorum..çok da kilolu değilm.genelde aynıı kalıyorum

0|0
    0|0
  • Spor yapıyorum yediklerimdede zaten tatlı falan sevmiyorum yemekte çok az yiyorum.

0|0
    0|0
  • Formumu korumaya çalışmıyorum.

0|0
    0|0
  • Yürüyüş, akşam belli bir saatten sonra yemek yememek, abur cuburu mümkün olduğunca az yemek.

0|0
    0|0
  • wallah pek degil :D ama genede kilom gayet iyi :D mutluyum yani :d

0|0
    0|0
  • Spor yapıyorum ama pek dengeli beslendiğim söylenemez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...