Gs liydim fb li oldum doğru mu yaptım?

gs stadına gidiyordum hep fb li arkadaşlarım kadıköye gel dedi bende gittim fb-konya maçına o atmosferi gördüm dayanamadım fb li oldum arkadaşlar doğru yolu bulmuşsun diyorlar şimdi gerçekten içimdeki aşkı hissettim.

Güncellemeler:
oyle takım olmaz olsun iyi gunde yanında oluyor forma ya futbolcular kufur ediyordu ben boyle ahlaksız bir takımın taraftarı olamam gercegi buldum.artık FENER liyim boyle ahlaklı ve seviyeli bir takım ve taraftar gormedım ben 25 milyonun hepsi takımına sahip cıkıyor bundansonra beraberiz.

0|0
11|24

En İyi Erkek Görüşü

• bende bjkliyim içimden hep bir ses fenerli ol deyip duruyor sözde bjk ama feneri destekliyorum her zaman bunun adı döneklikse döneklik olsun

3|6
    0|4

Kızlar Ne Diyor 11

• aferin sana içimizdeki pislikler temizleniyor desene

3|7
    2|5
    • ilkide fb li olmusum aradakı farkı cok iyi gordum ben bence sizde biran once gercegi hissedin.

• Aynen öyle iyikide fbli olmusun dönek insanlar gsyı tutamaz layık değilsiniz

• aramıza hoş geldin doğru yoldasın aferim sana :)

2|6
    1|3
  • He aferin sana.

1|2
    0|0
  • doğru yolu bulmuşsun :)

2|5
    0|2
  • Bu tarz soruları soranlar neden gizli acaba ,güvenin arkasında durduğunuz takıma azcık yaa

3|2
    0|0
  • çok dgru bır karar zaten cımbomun rengi çıngene gıbı fenerın asaletı bambaşkaaa yaaa :D

1|5
    0|2
  • Hayatının hatası.

1|2
    3|5
  • Dönüyosan ve takımını satabiliyosan zaten hiç durma.Bize böyle taraftarlar gerekmez.

1|1
    2|2
    • oyle takım olmaz olsun iyi gunde yanında oluyor forma ya futbolcular kufur ediyordu ben boyle ahlaksız bir takımın taraftarı olamam gercegi buldum.

• kotu gunde hep yanındaydım artık ne kdr ahlaksız bir takım olduklarını gordum.ona vericem paraya yazık seneye kombıne alıp FENERBAHÇE min maclarına gdicem.

• Gs senden kurtulmuş o zaman.iki taraf da kazançlı:)

• Sen bence doğuştan Fenerliymişsin zaten baksana sen anca o atmosfere kan zaten ama kulübün içinde dönmeyen pislik kalmamışken aferin sizin gibi taraftara ihtiyacımız yoktu zaten hadi herkes yoluna

0|0
    2|3
  • ha şöyle imana gel

2|1
    0|4
    • tesekkur edderim nesrinde iman demiyelım gunah cunku

• günah ols abile onu yazmak rabbime kalmış sen bunn bna günah yazılcağını veya yazılmıyacağını bilemezsin

• peki kızma :))

• bundan sonra adın dönek o zaman:))

0|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 23

• Uefanın sopasını görünce geri dönme ama şunuda unutma bugün takımını satan adam yarın kendinide satar ayrıca bizide kendin gibi salak sanma yemedik aklı sıra Fenerbahçeyi yüceltmeye çalışıyor zavallı Fenerli

1|1
    0|3
    • dostum sen neden bahsediyorsun ya ben icimdekini buldum gercekten ultraslanlardandım ama hepsi iyigun taraftarıydı fenerli arkadaslarım cagırdı benı kadıkoye gel diye gittim gercekten cok guzel bir sey o zaman gercegi anladım.

• Kadiköyü yakmayı unutma çünkü Fenerliler Şampiyonluk kaçınca kendi stadlarını yakıyorlar

• Doğru soylıyosun

• İçinde varmış döneklik ne diyelim :)

0|1
    2|4
  • Yanına FENERİ ALAN YOLDA KALMAZ DOĞRU YOLDASIN BRO ...

0|3
    0|0
  • dogru yapmissin fenerbahce candir

0|3
    0|2
  • Bu fanatizm ne böyle adam takımını değiştirdi diye hakaret ediliyor size ne kardeşim ister fenerli ister beşiktaslı ister kayserisporlu olur zevk meselesi bu size giren çıkanmı var hayret birşey

0|3
    0|1
    • kardesim ben gercekten sarı lavicert misim haberım yokmus simdi cok uzuluyorum daha once bunu neden farketmedim diye.

• ya olabilir sen fenerli olupta gsli olacağını söylesen bile kime ne galatasaray uefa kupasını kaldırınca binlerce kişi takımını değiştirdi kimsenin sesi çıkmadı herkesin kendi tercihi kimse karışamaz hakaret edemez etmeyede hakkı yok

• at yalanını ulan sen zaten fenerlisin gelmiş buraya hayallerini anlatıyo sanki gerçekmiş gibi gerçi üzülüyorum size zavallı bir haldesiniz ayrıca iyigün taraftarı demişsin hiç güleceğim yoktu iyigün taraftarı olsak 3 sezon önce kümeye oynuyoduk o stad dolmazdı aynı günleri siz gördüğünüz zaman takımın kaptanını dövüyodunuz neyse yaww he he ondan

0|0
    0|3
    • ben o zamanlar gıdıyordum ancak stad bombostu hatta fb arenada yendinde o zamankı taraftarımız hagi yi linc edicekti bir tek derbilerde doluyordu simdi utanıyorum o zaman tuttum takımdan.

• bence sizde dogru yolu bulun o takımın bos kafasının bos taraftarı olmayın :)

• abi piyangodanmı çıktın sen yaaa akşam akşam güldürüyon beni

• sen herkes bir gün fenerli olacak lafını yanlış anlamışsın :)

0|3
    0|0
    • ben dogru yolu buldum kardesim artık gerisi beni ilgilendirmez :)

• herkes bir gün fenerbahçeli olacak merak etme

2|3
    0|0
  • kardesim hosgeldın bundansonra hep beraberiz senin icinde o ask varmısta sen onu yeni hissetmissin helal olsun sonunda buldun dogru yolu.

1|2
    1|2
    • tesekkur ederim keske daha once hissetseydim.

• kardesim sonucta hissetmissin o iyigun taraftarlarından ayrıldın en azından :)

• tesekkur ederim.

• İyiki değiştirmissin Galatasaray'ın senin gibi döneklere ihtiyacı yok !

1|1
    1|4
  • sen eğer Galatasaraylıysan bende İngiltere prensiyim burada milleti proveke etme

0|2
    0|3
    • ultraaslan taraftarlarındandım hepsi birbirinden beter.

• ok sen bilirsin kapımız suanlık acık sana :)

• Eyvallah ama bizimkisi sana açık değil dostum bırakta Galatasaraylı olmak bize ayrıcalık olsun ;)

• Aferin olum tabi dogru yaptin Helal sana ! )

0|3
    0|0
  • Fenerbahçeli oldum gerisi beni ilgilendirmez diyosun da adama sormazlar mı ee* ne yazıyosun o zaman buraya git içinde yaşa ne yaşayacaksan

0|0
    0|3
  • biz bir dönek kaybettikten fenerbahçe de bir dönek kazandı yapacak birşey yok hayırlı olsun demek düşer

0|0
    0|1
  • senin durumunda böyle mk link

0|0
    0|2
  • bizim burada öyle yapanlara top , dönek aklına ne gelirse onu diyorlar

0|1
    1|3
  • Atma ziyaaa! Çocukmusun sen takım değiştiriyosun. Hemde zıt takımlar ne alaka ya

0|0
    0|3
  • doğru yaptın inan skor ve rakamlara bakan taraftardan sıkılmıştık :D

1|1
    3|4
    • gercekten dogruyu buldum fb li arkadaslarım hep derdi gs taraftarları ıyı gunde yanında oluyor gercektende oyle icimde ask varmıs.

• benim gs lı arkadaşlarımda fb taraftarı şikecileri koruyor der, sonra rüştüyü döven stadını yakan polis arabalarını deviren hangi taraftar fb taraftarı..

her neyse herkesin kendi kararı beni ne ilgilendirir sen gs lı olsan olmasan da birşey değişmez

• Galatasaray ve Onunla ilgili her seyden uzak dur bundan sonra !

0|0
    0|3
  • Yalan* fenerlidir zaten bu :))

0|0
    1|3
  • aramızda ki çürüklerden kurtuluyoruz

0|0
    0|2
  • fake hesap galıba

0|0
    0|2
  • kimin fake hesabısın sen? soldier32? ayakta ölen adam? ilker1907? başka unuttuğum troll varsa hatırlatın beyler?

1|0
    2|3
Yükleniyor...