Organınızı bağışlarmıydınız ?

Hayatınızın aşkı için organınızı bağışlarmıydınız ? Neden ?

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• böbrek gibi.. bağışladığımda hem benim sağlığım aşırı boyutta gitmeyecek, hem ona yeniden nefes vereceğim. seve seve. eğer sen onun için yaşar olmuşsan, bunu düşünmezsin bile. yola birlikte çıktıysak, gerekirse birlikte bitiririz o yolu ama elimizi bırakıp başka sokaklara sapamayız. çünkü benim buna ihtiyacım olsa ve doku uyumu sağlansa, eminim o da bunu yapar.

0|0
    0|3
    • En iyi cevap seçtiğin için teşekkür ederim :)

tabi 'hayatının aşkı' kavramının ne anlama geldiğini anlayamayanlar basmış eksiyi. Malesef, gerçek aşka herkes rastlamıyor, anlamını anlamıyor.

Kızlar Ne Diyor 15

• Öldükten sonra vasiyetimdir.

0|0
    0|2
  • Bilmiyorum..

0|0
    0|2
  • Hayatımın aşkını bulmuşum, lafı olmaz. Gerçi egoist biriyim, ama yok ya veririm ben.

0|0
    0|2
  • ben zaten bağışlıcam ya:) Ben ölünce toprağın altında çürüyeceğine bir işe yarasınlar

0|0
    0|2
  • ''Hayatınızın aşkı''

Bu basit ve sıradan bir kelime değil. Özellikle ben kolay kolay kullanmam. Bir gün öyle biri olacaksa hayatımda, veririm tabii.

0|0
    0|2
  • bnı terk ederken böbregımı bırak dıyemzsn vermem insan oglu bu güvn olmz

0|0
    0|2
  • Hayati tehlikesi varsa bağışlarım tabi.

0|0
    0|2
  • Sadece hayatımın aşkı değil herhangi birine de bağışlayabilirim, sağlık sorunum yoksa.

0|0
    0|2
  • Bağışlardım

0|0
    0|2
  • bağışlamam benim onlar

1|0
    0|2
    • 2 böbreğini kaybedince bu lafı dediğine pişman olursun. :D

• Eğer sağlık sorunu teşkil etmeyecekse ve gerçekten seviyorsam bağışlayabilirdim.

0|0
    0|2
  • Başa gelmeden bilinmez

0|0
    0|2
  • Bağışlardım, kesinlikle.

0|0
    0|2
  • Benimle doğdular, benimle ölürler bu kadar basit.

0|0
    2|2
  • yorum yok

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet bağışlardım... sebebide hayatımın aşkı değer vermişim sevmişim bir organımı esirgeyecem la ondan :) canım o benim canım :) :) :) sonrasında tekme atarsa ne olacak denilirse... Canın saolsun der geçeriz... Nere giderse gitsin gerçek olarak hep benim bir parçamı taşıyacak... beni terk etsede hep o duygu ile yaşayacak ve canı acıyacak... :)

0|0
    0|2
  • Ölürken fazlalıklarımı çıkarsınlar...

0|0
    0|2
  • düsünmüyorum

0|0
    0|2
  • Sevgilim yok ama sevdigim herhangi bir insan(ailem , arkadaslarim) icin bagislarim.

0|0
    0|2
  • Bağışlamam

0|0
    0|0
  • kıyamet günü organsızmı dırılecez

0|0
    0|2
  • seve seve bağışlardım

0|0
    0|2
  • yarra mi kimse benden alamaz...