Tutar mısın ellerimi?

Ve gün gelir..

Yıkılır tüm duvarlar,

Tüm duyguların ihanet halindedir sana, bir yanın karanlığa çekerken diğer yanın uzatır ellerini..

Çıkmak istersin bu zemheriden, yüreğin sana hükmeden.

Bir çift göze verdim benliğimi, iki tatlı kelama..

Gel tut ellerimden..

Tökezlediğinde,yorulduğunda,taşıyamadığın da duygularını kimin tutmasını istersin ellerinden?

Güncellemeler:
link güncelleme için özür..

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• artık tutamam.

artık kimsenin elini tutup da birini daha kendi iğrenç çukuruma çekemem..

kendi soğuk ve karanlığımla başbaşa bırakamam kimseyi

ben ki o çukura nasıl bir hızla düştüysem

o hızla orada kalmasını da bilirim.

Eğer bunlara katlanacak gücün varsa sen tutsana ellerimden?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben tüm güçsüzlüğüm, yere çöküşüm ve hepten pes edişlerimle elimi uzattığımda, tutmaya cesaret edemeyecek kadar korkak olmasın ayakta kalan!

'Bir çift göze, iki tatlı kelama' kandıysa benliğim, arkasında büyük bir yüreğin var olduğunu umduğumdandı.

Ama umduğumdan çok daha öte, avcumun içi tamah ile yanıyor. Gözümde büyüttüğüm sözüm ona koca yürek bir anda evrilmiş, ellerim havada kalmış...

Şimdi uzattığım elim değil, karanlığa çeken yanım ağır basıyor.

Yıkık dökük duvarlar arasında sıkıştım, artık kolum da kalkmıyor... link

2|1
    0|0
  • sevgilimin tutmasını isterim...

0|2
    0|0
  • Mümkünse Bill Gates tutsun sonra beni evlatlık falan alsın.Ah Romeo ah :))

1|1
    1|1
  • Eş adayım tutsun,birlikte dünya evine girelim el ele...

0|1
    0|0
  • Tutan var cok sukur

0|1
    0|0
  • tutmam

0|1
    0|0
  • Gerçek dostum tutsun, diğerleri gölge etmesin başka ihsan istemem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Artık yoruldum ve inan ne kadar yorulduğumu ben bile bilmiyorum. İçimdeki kızgınlık inan sana değil. Kendime. Seni bu kadar ben yaptığım için. Ben gibi benimsediğim için kendime bu kızgınlığım. Hüznümse sana. Şimdi sadece hüzün yanımsın sen benim. Kanatan, acıtan, ayakta durdurmayan bir hüzünden bahsediyorum ben. Senden bahsediyorum. Gücüne hayret ediyorum. Bir anda mutlu edip, bir anda paramparça edebiliyorsun şaşıyorum. En çok şaşırdığımsa nasıl bu kadar kolay üzdüğün. Nasıl kıyabildiğin? Sahi, sen şimdi iyi misin? Gördüğün yerde için acıyor biliyorum. Ben ne mükemmelim, ne de çok güzel. Ben sadece benim. Beni özel yapan tek şey, seni sevmek. İşte şimdilerde ben, ben değilim. O kadar çok sen olmuşum ki kendimi kaybetmişim. Kendimi sende bulmuşum. Seni, o minik gamzeyi fark edecek kadar çok sevmişim. Ve şimdi ben, ben değilim. Ben en çok senim. Senin. Yarı parçan. Umarım, belki bir gün özlersin.

Linkde veriyim bari: link

-Zalımsın Gökhanovic..

0|1
    0|0
  • bugun içmeyecektım bak yıne bır yanımı yıktın rakı içelimmi ellerımız her daım ellerımızı uzaktıklarımız vardır mudurum tutarlarmı bılmıyorum alayımmı senı

0|1
    0|0
  • Hep karmaşa hep tutarsızlık, entropi gibi aşk...

Bana ters carnot çevrimi hali denk gelmez ki aşkın...

Resmen termodinamik dilinde aşka sitem ettim...

0|1
    0|0
  • elmı var lan !

0|2
    0|0
  • annem sadece annem

0|1
    0|0
  • Bi iki artı verinde puanimiz artsın elimizi tutan yok zaten yekten yere duygusala düşürme bizi..

0|2
    0|0
Yükleniyor...