Sevgilimden ayrılmak istiyorum sizce haklımıyım.

Arkadaşlar 3 ay önce çok mutlu bir ilişkimiz vardı sürekli birbirimiz ile konuşup mesajlaşırdık ama ayrı şehirlerdeyiz 2 ay sonra kızın babası telefonunu kırdı ondan 15 gün sonrada hattını aldı hattını alır almaz ablası ile eniştesi beni arayıp rezil ettiler laf attılar korkutmaya çalıştılar. Ayrı şehirlerdeyiz diye 15 gün ayrı kaldık biribirimizden haber alamadık 3 gün önce face den kardeşine mesaj attım ve karşılaştık sonra beni hala sevdiğini söyledi. Ama bu seferde başka bir kız kaçmış diye kendi başını belaya soktuğunu söylüyor günde 3 fasıl internete gidiyor. Bıktım usandım artık arkadaş kalalım dedim çok üzülürüz falan dedi eskisi gibi 2 cümle bile konuşamıyoruz artık ben ayrılmak için bugün ona mesaj attım şimdi burada suçlu benmiyim yoksa omu ?

Güncellemeler:
Yani kısacası eskiden çok mutlu ve birlikte idik her an mesajlaşır ve her an konuşurduk şimdi ise bu durumdayız günde 2 3 kelime eder olduk okadar.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sen suçlu felan değilsin.

Yapman gerekeni yapmışsın. Uzak dur.

Dünyada ne son kız o ne de son erkek sensin.

takma

0|1
    0|0
    • Ama acı çekiyorum sürekli üzülüyorum zaten uzakta olduğu içinde neler dönüp bittiğini anlayamıyorum.

• üzülürsün haliyle. bende hemen hemen aynı şeyleri yaşadım diyebilirim.

ama sonu olmadı. üzüldüm. sonra baktım olmuyor. hayat devam ediyor. körü körüne bağlanmadım.

Kızlar Ne Diyor 4

• kızı bırakma zor zamanında pislik

0|0
    0|1
  • Durumu pek anlamadım aslnda seni. Ama o ilişkinin ömrü kısa devam etmz belli

0|0
    0|0
  • Ciddi isen git iste seviyorsanda

0|0
    0|0
  • aile de sıkıntılı şimdi.zor bee.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• En iyisi ayrılmak. Nefret etmekten iyidir

0|0
    0|0