Çekingen kızların hiç şansı yok mu?

18ime geldim ve şu yaşıma kadar 1 tane sevgilim oldu onunla da öylesine çıkmıştık ikimiz de 1-2 hafta sürmüştü.Onun dışında olmuyor nedense hep benim istemediklerim gelip bana yaklaşıyor bu arada etrafımdakilerin güzel bulduğu bir kızım. Ama kaba tabirle kaşar denen kızların hep sevgilisi var hiç yalnız kalmıyorlar maşallah. Fazla uzatmıcam erkekler kaşar mı sever ? Benim gibi çekingen kızların hiç şansı yok mu ?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek kaşar sever . Erkek Adam Beyaz Peynir sever bacım . Biri tosta gider diğeri Rakının yanına

0|1
    0|0
    • Ahaha haklısın sanırım etrafta erkek adam sayısı erkek sayısından az olduğu için bu duruma düşüyoruz

Erkekler Ne Diyor 12

• Kaşarın şansıyla kendi şansını karşılaştırma bile.erkeklerin onlarla olma amaçları belli sen aynen devam et elbet istediğin biri çıkar karşına

1|0
    0|0
  • yok ne alkası var. bence yanlış bakıyorsun. bence utangaç kızların yüzünün kızarması falan çok güzel oluyor.

0|0
    0|0
  • "Erkekler kaşar mı sever?" diye bir şey yok.Herkesle sevişen kıza aşık olmazlar. Ama cinsel anlamda hiçbir yakınlık göstermezsen ben de sevmem mesela. Öpüşülmeli, sevişilmeli... bir takım cinsel aktviteler güzel sözler şart.

Ben de kimseyle çıkmadım utangaçlıktan dolayı.

0|0
    0|0
    • Sevişmekten kastı tam ilişkiyse bekarete önem veren biriyim ve berkaretimi de evlilik düşündüğüm yani nişanlandığım kesin evleneceğim biriyle ya da evlendikten sonra yaşarım. Onun dışında öpüşmek gibi bazı şeyleri dozunda yaşarım tabi ama ilk ilişkimi de evlendiğim adama saklamak istiyorum yobazlık değil ben bundan yanayım çünkü ilerde anne olcam çocuklarıma ve kendime saygım olarak önemlidir bu ama malesef erkekler de azla yetinmiyor işte

• Umarım karşına çıkar şansımız açık olsun ne diyim :D

• Yani kısacası internetten olmuyor :( Zaten kızlar internetten pek naz yapıyor tanışamıyorsun. Biz erkekler daha şansısız siz kızlara göre.

• severim

0|0
    0|0
  • varda sen cok cıddı druyosan pek yaklasamazlar ;)

0|0
    0|0
    • Bu yaşta evlenmicem herhalde ama ciddiden kastım gerçekten sevdiğim ve beni sevdiğine inandığım insanla olurum öylesine çıkmış olmak için ilişki yaşamak istemem

• ya evlenmek anladın .. benım kastetdıgım sey karakterın cıddı bu durusun bakısın varsa yaklasamazlar

• Belki öyle olabilir bilmiyorum onu

• Hayır ben senin gibi çekingen ve güzel kız bulsam çıkma teklifi ederim tam istediğim kız tipi aslında

0|0
    0|0
  • bizde kendımıze göre hatun bulamıyoruz kıme gıtsek ya sevgılısı var ya eskı sevdıgını unutamamıs vs vs :D:D:D

0|0
    0|0
  • sen önüne çıkan talipleri tanımadan önyargılı olarak elinin tersiyle bir çırpıda itersen daha çok böle veryansın edersin

0|0
    0|0
    • Ön yargılı değilim ama mesela bir tanesi her dakika yavşıyordu. Sürekli yılışık davranınca ben de soğudum ister istemez diğeri de Atatürk'ten nefret eden bir cemaat çocuğuydu tamam onları aşağılamıyorum ama Atatürkçü bir kız olarak böyle bir tiple anlaşamam herhalde. Yani hep karşıma böyleleri çıktı ben de sevmem önyargıyı..

• şimdi oldu işde karakterleri bozuk kişilerle birliktelik kurmanı bende istemem umarım hersey gönlünce olur

• İnşallah teşekkür ederim :)

• sırf sevgilin olsun diye öyle olmaya çalışma ucuz malın alıcısı çok olur işte

0|0
    0|0
  • n kadar çekindiklerine bağlı

0|0
    0|0
  • Zeytin severim ben

0|0
    0|0
  • erkekler kaşarla gönul eglendırır kalıtelı kızla cıddı takılır

0|0
    0|0
    • O zaman bu yaştaki erkekler ciddi ilişki istemedikleri için mi yalnızım ?

• olabılır ama senın gıbı cıddı dusunen benım gıbı erkeklerde var yanlız olan

Kızlar Ne Diyor 5

• bende 18 yaşındayım+hiç sevgilimde olmadı. Ama kim kimin sevgilisi diye kurcalamıyorum. Sevgilim olsunda istemiyorum. Sevgilim olacak kadar özel bir erkek öyle gökten inmiyor sabır:D

1|1
    0|0
  • bence üzme daha yaşın kac ki bak kendin söylüyorsun güzelim diye bakarsın ilerde sen begenmezsin erkekleri

0|0
    0|0
  • Erkeklere hitap etmiyorsundur.

0|0
    0|0
  • 18 yaşında nedir bu arayış anlayabilmiş değilim. Bu yaşta olsa bile kalıcı olma olasılığı çok az. Öylesine sırf takılmak için beraber olmaya ne kadar meraklısınız..

0|0
    1|1
    • Öylesine mi dedik ? İnsan bu yaşta sevilmeye ihtiyaç duyamaz mı ?

ben de evlenmek istiyorum demedim herhalde ama insan hayatında biri olsun istiyor işte öylesine de demedim ayrıca severek ilişki yaşamak istiyorum belki de kalıcı olur ne kadar önyargılısın

• Bu yaşta bu ihtiyaç olabilir elbette fakat uygulamaya dökmek istemen yanlış. Çünkü erken yaşta kendini yıpratacaksın, bırak biraz kendini tanıma sürecin olsun, kişiliğin iyice bir şekillensin. Derslerine odaklan. Ben senin iyiliğin için diyorum. Abla gibi. Bu yaşa kadarki gözlemlerimle konuşuyorum sana.

• ben 20 yaşıma geldim hala sevgilim olmadı takma üzme erkekler için kendini

0|0
    0|0
    • Ama insan artık sevmek sevilmek o duyguyu yaşamk istiyor hep böyle gidecek diye üzülüyorum :(

• ben ümidimi kestim bu işlerden ilerde çıkarsa çıkar çıkmazsa da çıkmaz.kendimi daha önemli işlere veriyorum bu yüzden

• boşver güzelim ilerde biz kazanıcaz onlar değil

Yükleniyor...