Hangi spor takımın nın tarafdarısınız ve sevdiğiniz için ????

ve tutmuş olduğunuz takımın zıt takım tarafdarı olan birisiyle evlenirmiyidiniz ve onun tuttuğu takımın çaına o formayı giyip gidermiydiniz mesela siz fenerlisiniz cimbomlu biriyle evlenip GS formasını giyip eşinizin hatrına cimbomun maçına gidermıydınız

Güncellemeler:
olayı fener Galatasaray olarak görmeyın bunun Trabzon sporu var Beşiktaş ı var

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaraylıyım. hiç fenerli birini sevmedim şu ana kadar. ama olurda bir gün seversem (ki inş. sevmem) sırf feneri tutuyor diye ayrılmam evlenirim. fakat asla fener forması giyipte maçına gitmem. tek maçına giderim o da GS formasını giyip GS-fb maçına..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Galatasaraylıyım cünkü hayatımda ilk defa asık oluyorum ve asık oldugum kişi galatasaraylı :-). Ona gsli hediye aldım ama veremedim

0|0
    0|0
  • Galatasaray taraftarıyım.

0|0
    0|0
  • Yarın saat 12 de okulun kapısının önünde seni beklicem

0|0
    0|0
  • elazığspor

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim

0|0
    0|0
  • Galatasaray taraftariyim taraf tutmam şu takimli olsun diye ama formayı giymem heralde ya ne gerek var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Galatasarayliyim ayrim yapmam ama macada gitmem ne bizim takima nede onun takimina :)

0|0
    0|0
  • Din İman Töre Göztepe

0|0
    0|0
  • galatasaray he türlü ama tabi aşırı fanatikte değilim sempatim var:)

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ayrım yapmam

0|0
    0|0
    • fener forması gıyıp fenerin maçına gidermıydın peki :D

• formayı giyip gitmem ama yanında olmak için giderim anlayışlı biri olmak lazım ama fenerli olmasın inş :)

• Eşimle gidelimde nereye gidicegimizin onemi yok...

0|0
    0|0
  • ben futbol dan ziyade basketbolla ve nba le ilgiliyim Miami Heat taraftarıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...