Saçmalıyorum, acil yardım.!

İki sene önce aşık olduğum adama tüm cesaretimi toplayıp açıldım ve ret edildim. Ortak arkadaşlarımız vardı öyle ya da böyle bir süre sonra arkadaşlığını kazanmıştım ama sonra benimle hiç konuşmama kararı aldı. Yıllardır selam bile vermedi. Bununla baş edip hayatıma devam edeyim dedim ama olmadı. İki senedir gizli gizli aşığım hala ve nihayetinde dayanamadım yine aşık olduğumu, hala aşık olduğumu söyledim. Bu süre içerisinde en yakın arkadaşıyla yatmıştım ama. Ondan sahiden hoşlanmıştım. Bir diğer yakın arkadaşının böyle bir yaklaşımı oldu geri çevirdim, uzak durdum. Ona söyledim her şeyi, yattığımı ama ona hala aşık olduğumu ona yakın olmak için uğraştığımı çevresine girdiğimi bunu artık görmesi gerektiğini, tuhaf bir durumda olduğumu falan filan. uzun hikaye... Aptalsın umarım akıllanırsın türevi bir cevap verdi. Hala olabilir miyim diye düşünüyorum çünkü ona cidden çok aşığım. Arkadaşıyla birlikteliğim olduğu için hakkımda ne düşünüyordur? Ona aşık olmam onu hiç mi ilgilendirmez bu durumda? Şimdi arkadaşı da benimle konuşmuyor itirafımı mı söylemiştir?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• seninki biraz bagımlılık gibi olmuş. bununla basetmelisin. bagımlılıktan kurtulduktan sonra duyguların hakkında bir degerlendirme yapman daha sağlıklı olur.

0|0
    0|0
    • Hastalık bağımlılık oldu çok haklısın

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşıyla yatıyorsun

birde ondan seni sevmesinimi bekliyorsun

kendini ne kadar düşürdüğünün farkında değilmisin

0|0
    0|0
  • belliki çocuk has delikanlı sana hiçbir türlü bakmaz çünkü ne olduğunu biliyor dahada söylemeye gerek yok umudu kes

0|0
    0|0
    • hataya sürüklendim her insan hata yapabilir sonrasında müthiş pişmanlık duyar ona olan duygularım o kadar yoğundu ki ona ulaşmak açılmak için saçmalıyordum. ama haklısın yorum için teşekkür ederim umudu kesmem gerek ama nasıl bunu bilmiyorum

• allah yardımcın olsun

• Benim sözüm senet

0|0
    0|0
    • anlayamadım:/

• keşke. yani ortak onunla konuşacak durumumuz da kalmadı zaten selam sabahımı da olmaz çevresinde olmadığım sürece kurtulabilirim belki. Umarım, bunu çook istiyorum

• kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 3

• Madem asikdin niye en yakin arkadasiyla beraber oldun ..

0|0
    0|0
    • O zamanlar onu unutmanın derdindeydim, diğer insanlara hiç şans veremiyordum.Kendi kabuğuma çekilmiştim o çocukla iyi bir arkadaşlığımız vardı sanırım berbat bir şey ama aşık olduğum adama yakın olmak için onunla zaman geçirmeye başladım, belki mutlu olurum sandım bilmiyorum çok çok pişmanım. büyük bir hataydı. ama hep aşık olduğum tek kişiydi,

• bence o işi yapmasaydın cok iyiymiş şimdiden sonra cok zor derim arkadaşım

0|0
    0|0
    • çok çok zor doğru söylüyorsun. gerçi o iş olmasaydı dahi zor olan biriydi fazla ulaşılmazdı şimdi tamamıyla kapanmak zorunda içimde.

• üzülmeni istemem ama neyse canım

• hakketen aptalmışsın.nasıl bırşey ya bu.en yakın arkadasıyla yatıyosun bıde başkasıylada değil.adam en yakın arkadasınla ılışkını gormezdenmı gelıcek zannedıyosun.sen bu hareketınle kaybetmışsın.sen duşunsene sana aşıkm adam en yakın kız arkadasınla yatsa kabuledermısın yanı onu.saçmalık

0|0
    0|0
    • kesinlikle etmem, edemem. Maalesef bunu kabul etmek zor geliyor ama neden böylesi bir hareket yaptım bilmiyorum çok yanlış oldu. Bu konuda çok aptalıım çook. :(

• yanı hata ınsanlara mahsus ama en yakınıylada olmaz bu.hıçbır erkek bunu kabuletmez edemez.çok çok sevse delı gıbı aşık olsa bıle edemez.

Yükleniyor...