Teakwondo yapan varsa yardimci olabilirmi

Teakwond o ne kadar sürede öğrenilip bir adam dövülebilir?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• kapasitene göre değişir... eğilimin varsa 2 ayda bile tatamiye çıkacak seviyeye gelirsin... eğilimin yoksa 1 yıl da çalışsan bir işe yaramaz... fakat şunu unutma Taekwon-do savunma sporudur ve sırf adam dövecem diye bu işe girmek seni hayal kırıklığına uğratır.

0|0
    0|0
    • Eğilim derken kastettin ne

• yatkınlık... hareketleri öğrenme kabiliyetin... nizami tekme ve yumruk atma kabiliyetin... siyah kuşak 2. dan olarak bıraktım sporu... daha 3. ayımda siyah kuşak hocanın oğluyla tatamiye çıkıp müsabaka atmıştım... özel bir ilgin var spora karşı...

Erkekler Ne Diyor 6

• kavga edeceksen sporu bulaştırma. bedenini kirletmeye niyetliysen ruhuna bunu yapma lütfen.

0|0
    0|0
  • Tekwandoya başlamadan önce yemin ediyorsun zor durumda kalmadıkça kimseye karşı kullanmıyacam diye :) Yani adam döveceksen.6 ay kadar orta dercede öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • Bu kafayla adam madam dövemezsin bir şamarda alırlar canını :D

0|0
    0|0
  • Ben karate yapıyorum yaklask 10 senedir bizim kuluptede senin kafada bir suru cahil var uzak dogu sanatları birisiyle kavga etmek icin değil savunma icin yapılır.

0|0
    0|0
  • Muay thai öğren ;)

0|0
    0|0
  • En az 1.5 sene egitim alman lazim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zeka ve güç de önemli tabi.

Eğitim alıp da 110 kiloluk 195 adamı dövmeyi bekleme ama savunmada kalıp mücadele etmen mümkün :)

0|0
    0|0
  • Sana bağlı ne kadar çalışırsan o kadar başarı

0|0
    0|0
  • bir buçuk iki yılda

0|0
    0|0
Yükleniyor...