ÖZELLİKLE BEYLER CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM

5 ay önce bir çocukla aramız iyiydi baya, hatta benden hoşlandığını bile söylemişti ama ardından da ben ilişki yaşayamam, cinsellik olmadan başaramıyorum çıktığım kızlara da yazık ediyorum , en iyisi uzak durmak dedi. tamm dedim, faceden sildim engelledim. bir kaç gün sonra tekrar mesaj attı faceden fake bir hesapla sevgili olalım dedi ben evetde hayırda demedim, yanına gittiğim günün akşamında tekrardan ben yapamıyorum diye mesaj attı faceden hem kendi hesabından hem sahte hesabından beni engelledi . 3 ay geçti aradan fake hesabındaki engeli kaldırmış. bunları konuşmadan 5 ay önce başbaşa ilk izlediğimiz filmden sonra hemen filmden bir resim alıp twitter da kapak fotosu yapmıştı ve 3 aydır konuşmamamıza rağmen o resim hala duruyo. sık sık ordaki resmi değiştiren biri ama bunu koyduğundan beri 5 aydır hiç değişmedi. sizce ne hissediyo bu. ciddi cevaplar verin lütfen. twitter a da sürekli giriyo ama o resim hiç değişmiyo, normalde sık sık değişirdi hatta. fake hesabındaki engelide kaldırmış

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• 5 aydır bişey kaldığını sanmıyorum içinde

0|0
    0|0
    • fake olan faceden engeli bir kaç gün önce kaldırmış, neden kaldırdı bilmiyorum ama dönmek isterse ağzıma geleni söyliycem artık

• Onun yaptığı hatayı söyleyim sana bir kıza cinsellik olmadan yapamıyorum dedikten sonra ergen gibi tekrardan sevgili olalım demesidir baştan kaybetmiş o

Erkekler Ne Diyor 8

• Arkadaşının derdi sadece sevişmek. Sahte face açmak,mesajlar atmak, yapamıyorum, sevgili olalım vs ... bunlar tamamen zihnini bulandırmak ve kendinden her daim umutlu bir şekilde bırakmak üzere yapılmış çakalca bir tezgahın ürünü. Böyle canı her istediğinde seninle sevişmek sonrada ayrılmak ve başka sevilisine gitme. Yani kısır bir döngüdesin. Ben olsam böyle birini sağlam bir şekilde rencide eder ve defederdim. Yoksa insanın duygularını kullanıp bozuk para gibi harcarlar...

0|0
    0|0
  • neyi merak ediyorsun allasen ?

herif açık açık diyor cinsellik olmadan başaramıyorum diye , ?

herif kuyruga kaynak yapmak istiyor sende istiyorsan git istemiyorsan gitme o kadar basit neyi anlamadın bende onu anlayamıyorum

0|0
    0|0
    • seviyorum çünkü ama ben cinsellik yaşamam. o da seviyomu hiç onu merak ediyorum

• seven insan sevdiğine kıyar mı sence ? cevap burada

• erkek bile beğenir olm seni :D oyleysen taabi yandaki kızada ayrı bir parantez acmaklazım :D kabul etmek gerekki türkiyede yaşayan ırklar hakikaten yakışıklı ve güzel değiliz kısacası fazlasın ülkeye kardesım

0|0
    0|0
    • yanlış yere yorum galiba :)

• çoçuk bence ilk önce geçmişdeki günahlarından pişmanlık duyarak sana zarar verebilecegini söylemiş sonra yine seytana uyup sana gelmiş önemli olan senin ne istedigin eger sende zina yapmak istiyosan onla senin bilecegin iş yok ciddi bir ilişkim olsun istiyosan uzak dur ahlaklı bir çoçuk bul aklı fikri cinsellik olmayan

0|0
    0|0
  • uzak dur kendini yakma.erkeğe birşey olmaz ama sen koleksiyon olursun

0|0
    0|0
  • seni denemiş eğer kabul etseydin bişeyler yaşayıp sonra yine ayrılacaktnız bence doğru yoldasın hiç yüz verme sonra üzülürsün ..

0|0
    0|0
  • seni derinden etkileyip almak için bir yol olabilir

0|0
    0|0
  • ne olduysa bu commodore 64 ten sonra oldu mk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...