Kapat

Bi bakarmısınız fikri olan yazsın ?

uyku problemi yaşıyorum gece 4-5e kadar uyuyamıyorım bende herkes gibi sabah 9da uyanmak istiyorum artık yaa.. saat öğlen 2-3 te uyanıyorum bu durum rahatsız etmeye başladı uyandığımda bütün gün gözlerim yanıyor halsizlik var ne yapmalıyım bu konuda yardımı olan yazsın

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle yapmalısın. hergün bir saat gec yatmalısın. bugun sabah 4 de yatmışsan ertesi gun 5 de yat sonraki gun 6 da vs böyle böyle aksam saatine geldiğinde en gec 22:30 da yatmış ol. ve dengeni bozma bir daha.

0|0
    0|0
    • işe yarar mı dersiniz?

• işe yarayıp yaramadığını hakkında fikrim yok. vucudun ritmi vardır. ve ileriye doğru gider.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer uyuyamıyorsan eczaneden anti histaminik ya da alerji ilaçları alabilirsin. Bu ilaçların yan etkileri arasında uyku vardır bu nedenle akşam saatlerinde alınması önerilir. Ama uzun süre kullanacağın ilaçlar değildir bunlar şimdilik ilk bir kaç gün rahat uyumanı ve uyuduğun için psikolojinin düzelmesini sağlar. Geçmiş olsun...

0|0
    0|0
    • Tsk ederim ama yan etkisi ya bana olmazsa :)

• Bu ilaçların genel özelliğidir %90 uyku yapar belirttiğim gibi alerji için değil de uyku yapsın diye verilebilir. Bazı ilaçların yan etkileri başka bir rahatsızlığı gidermek için kullanılır doktorlar tarafından.

• Tsk ederim :)

• Uykun gelmeden yatağa girme. Yani 4-5 de yatabiliyorsan bu saate kadar yatağa girme. Sabah 8-9 a saatini kur ve zor da olsa kalk bir kaç hafta sonra saatten önce kalkıp alafmı kapatıp yüzünü yıkamaya git. 3-5 dk daha yatmak için bekleme. 6 saat yeterli tabi bunu gece 12 sabah 6 ayarlayabilirsen.

0|0
    0|0
  • Uyku sorunu bende de vardı fakat işe başladıgımda düzeldi açıkcası gece 11-12 sabah 6 gayette iyi oluyor :)

0|0
    0|0
  • aynı sorun bende de oluyor bazen ama ben kendimce çözüm ürettim kanka

0|0
    0|0
  • Bu gece uyuma yarın gece 11 e kadar 11 de yat ertesi gün sabah 11 de kalk .

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Büyük ihtimal odanda gec vakte kadar isik yaniyor ya da bilgisayar ekranina cok bakiyorsun dimI ?

0|0
    0|0
    • hayır canım

• unutuyorum ama hatırlatacak bişey olmasa kesinlikle hafizamdan siliniyor bu uykusuzluk çok farklı birşey ya gün içerisinde hareketlerim bile ağırlaşıyor

• Ya tabiki kendini cok kötü hissedersin sonucta bilim adamlari Rem dönemine gecebilmen icin düzenli bir uyku arti 00.00 dan önce olan uyku cok önemli. Saat 22.00-03:00/03:30 bu saate kadar en önemli uykun zaten. Bu saate uykunu alamadigin taktirde Rem uykun az olup en azindan beden ve beynin in yorgunlugunu alamiyor onun yüzündende kendini cok tuaf hissediyorsu. Sanki baska birisinin hayatindasin ve nekadar kahve icsende ise yaramiyor, ayni tuaflik kaliyor .

• bak bu gece 4 gibi uyu ne olursa olsun 7de uyan biseylerle uğras gün içinde sakın uyuma. 10 gibi ister istemez uyursun böyle düzelir

0|0
    0|0
  • Uyuma saat 4-5te. Sonra aksam 9-10 gıbı yatıp uyursun.

0|0
    0|0
  • bende de var ayni durum...vitamin B eksikligi halsizlik yapabiliyor, ben basladim bügün vitamin B takviyesi aliyorum eczaneye sorabilirsin bir zarari yok faydali oluyor ;)

0|0
    0|0
    • vitamin haplaraı dişlere zararı olduğunu duymuştım :)

• yok daha neler :) zaten hap degil, kücük kücük siseler var minnak minnak bu yudumluk sivi halinde yani B 12 ;)

Yükleniyor...