Alex Telles, Baroniye cevap verdi ne düşünüyorsunuz?

Galatasaray’ın Chelsea’dan Real Madrid’ten aşağı bir takım olduğunu düşünmüyorum. Şu an baktığınız zaman Chelsea’yla oynanacak bir Şampiyonlar Ligi maçı var. Ve benim için Galatasaray’da olmak. Burada forma giymek çok önemli bir fırsat. Çünkü Galatasaray’ın bir dünya takımı olduğunu düşünüyorum. Dünyanın tanınan takımında olmaktan gurur duyuyorum.

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• yeni gelen futbolcular genelde hep böyle der iyiki bir baroni bunu söylemiş bu soruyla ilgili kaç tane soru soruldu ayrıca tellesi gözünüzde büyütmeyin o kadar iyi değil :)

0|2
    1|3
    • ne kadar tanıyorsun

• siz sağ olun hata yaptıkça bize kaynak sağlıyorsunuz bu yıl yine avrupaya gitmiyorsunuz yine chedjouyuda alırız astoriyide alırız ranoccihiayıda alırız sizin herzamanki başarısızlığınız avrupaya gidemeyişiniz sayesinde :d

• hahahha avrupaya şöyle gidersiniz ben maçlara giderken gecerken senide alırım beraber gidip Galatasarayımın avrupadaki destanlarını izleriz sen bir kaç tur sorna elenirsiniz derken ne demek istedin acaba gecen yıl en iyi 8 bu yıl en iyi 16 daha ileriside gelebilir belli olmaz iyi düşün elenirsiniz derken derim chedjou başarısız demedim henüz ilk yılı bekleyip görmek lazım ama olmazsa sağolsun fener avrupaya gdiemeyerek bize hata yapma lüksünü bırakıor:D

• Kapağı sıkalım hava almasın sayın baroni:)

1|1
    1|1
  • Çok güzel konuşmuş gerçekten tam bir Galatasaraylı konuşması.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• baroni fenerbahçede bu takımlarla hiç bir zaman maç oynayamayacağı için bu takımlarla maç oynayan ve bu takımları yenen futbolcuları kıskanıyor doğal olarak bu şekil konuşmasını normal karşılamak gerekiyor telles biraz da yeni gelmesinin etkisi ile bu şekilde konuşmuş ama iyi yapmış

1|1
    0|0
  • Sonucta Avrupada boy gösteren bir takim Cimbom yani bunun icin geldi oda piyasa yapicak iki üc sene sonrada iyi bir fiyata saticagiz onu insallah.

0|0
    0|0
  • Real Madrıd'den daha aşağı bir takım görmemek sen,yav he he 10 tane az geldi galiba.

1|0
    1|3
    • yav sonunda gruptan çıktık kasılmayın

• 3-4 sene önce real barcadan 6 tane yemişti bu realin küçük takım olduğu anlamına mı geliyo ya da barca bayernden 7 yedi barca alt seviye bir takım dime ondan okadar yediler

• Ya kimle kimi karıştırıyorsunuz birader siz kim Madrıdle eş olmak kim.

• Baroni'ye ithafen söylenen bi' şey değil ki bu..

Her transfer olan oyuncuya " bi' dünya kulübü " açıklamasını zaten kulüp yaptırıyor.

0|1
    0|1
  • Dirk Kuyt:Baroninin Telles Galatasaraya gelmez demesi onun Mallığını gösterir.

0|0
    0|0
  • telles futbolculuğu çok iyi bildiği gibi futboluda iyi biliyor helal olsun zeki elemanmış avrupada adını duyurmayı basardı Galatasaray gibi büyük bir takıma gelerek

0|1
    0|1
    • kim baroni mi :)

• chedjoude fransanın en iyi stoperi seçilmişti sizin taraftar şimdi chedjou gitsin diyor chedjouyu beğenseydiniz yeni stoper alırmıydınız sanki demekki beğenmiyorsunuz :)

• orası belli olmaz belki gideriz ama gidemesekte bu yıl şampiyon olacağımız için siz bizim yerimize gideceksiniz bir kaç tur sonra eleneceksiniz kazandığınız paranız hepsi bize gelecek birde o var dimi :)

chedjou transferinin başarısız olduğunu kabul ediyorsun yani :)

• Tellex kendi dediğine kendide inanmıyodur,Real madrid nere,galatasaraya nere,bunu avrupada bir spor gazetesi haber yapsa,dünyanın en saçma haberi diye yankı bulur,üstüne galatasaraylılar bu dediklerini savunuyor tellesin,neyin kafasını yaşıyorlar,hangi kimyasalı kullanıyorlar merak ediyorum ?

0|0
    0|1
  • ne içtiklerini bulamadım aynısından bende içmek istiyorum enerji içeceği zannettim içtim yinede böyle saçmalayamadım hala ne içiriyorlar bunlara diye araştırırım:))))

0|0
    0|1
  • Kapak olmuş biraz ama idare etsin baroni .D

0|0
    1|0
  • bence telles, baroni denen adamı dikkate almayıp cevap vermeseydi daha iyidi :D

0|1
    1|0
Yükleniyor...