Yuvamın yıkılmasını istemiyorum ne yapabilirim ?

Lütfen dalga geçmeden cevaplarsanız sevinirim

3 yıldır evliyim karımı çok seviyorum şuana kadar tokatbile atmadım ona.İnternette bir sürü herifle tanışıyor numarasını veriyo konusuyo

benim içim yanıyo yuvam yıkılmasın diye ailesine babasına söyleyemiyorum ihanet ediyor bana.

affedersiniz yatakta yetmiyorsun bana diyor

Kız çocuğum var annesiz kalsın istemiyorum yuvamın yıkılmasını istemiyorum

Yardım edin

0|0
11|16

En İyi Kız Görüşü

• Nasil bir erkeksin kardes sen ya...Karin seni aldatiyor ve sen gelmis burada yuvam yikilmasin istiyorum diyorsun...Afedersin ama sen ne yuvasindan bahsediyorsun kardesim ? Hangi yuvadaan ? Sen yuvanin ne demek oldugunu bilmiyorsun galiba, Ortada yuva diye birsey kalmamis ki...Kizindan ve esinden coktan vazgecmis...Evlilik zaten temelinden sarsilmis o evlilikte ne derecede saglikli cocuk yetistirilebilinir ki...Bende ayrildim esimden 2 tane cocuguma da gurbet elde tek basima bakip büyütüyorum...Yani demem su ki ilk bosanan siz olmayacaksiniz...Bu sekil evlilik mi olur sizi resmen asagilayip kücük düsürmesine nasil izin veriyorsunuz...Kendisiyle konusun ailesine bahsedin internette ki adamlarla telefonda konusuyor bilmem ne yapiyor...Disarida bulusup daha da ileriye gidebilir degil mi? Üstelik kiz cocuguna sahipsiniz...Zamane insanlari bu kadar bozulmusken esinizin internette ki dostlari yüzünden kiz cocugunuzun basina birsey gelmeyeceginden eminmisiniz ? Biraz kendinize saygi duyun gururlu olun...Hic kimsenin hic kimseye böyle cirkince bir seyler yasatmasina hakki yok...

2|1
    0|0
    • bosanmak kolay ama bosaninca cocuklar eksik kaliyor bir tarafi anne oluyo baba olmuyo baba oluyo anne olmuyo ben kizimin mutlu bir ortamda buyumesini istiyorum erkek cocuk olsa neyse de ama kiz cocugu cok etkilenir bu durumdan

• Napıyım kos koca kadını dövüyim mi

Insan gibi konuşulmuyor ki onunla

• abicim sen onun kocasısın. göz göre göre aldatıyor seni. senin böyle sessiz kalman Allah katındada büyük günahtır. illa sana döv demiyorum ailesine anlat herşeyi onlar baksın icabına.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• Yazık ya..Üzme canını.Bence sana ihanet eden biriyle olma.Yazık yemin ediyorum sizin gibi nadir erkekleride hep bazı şerefsizler mahvediyor.Sen göz ardı ettikçe o daha fazlasını yapacaktır.Nasıl olsa birşey demiyor diyecektir.Bence al karşına ciddi ciddi konuş.Ya bitirirsin ya da ayrılırım senden dersin.Valla kızını da bırakma ona.Yazık çocuğun da psikolojisi bozulur.Üzüldüm ya Allah yardımcınız olsun.

0|0
    0|1
  • inşllah senin gibi bir eş çıkar karşıma sadık herşeyi görebilen allaha bol bol dua et allah sabır versin allaha sıgın :(

1|0
    0|0
  • Anlaşılan o ki "dövmek" eyleminde bulunmadığını takdir toplamak amacıyla belirtiyorsun. Aferin mi demeliyiz? "Helal olsun! Karısının bu yaptıklarına rağmen dövmemiş!" mi denmeliydi? Dövmek nedir ağa? Zaten dövemezsin. Böyle durumlarda bulunabileceğin "ayrılmak" gibi bir insani eylem var. Ayrıca ayrılınca annesiz olmuyor çocuğun merak etme. Zaten şu durumda -şayet doğru söylediğini varsayarak konuşuyorum- annenin çocuğuyla ilgilendiği söylenemez.

0|1
    0|2
    • bak sen ya or ospuluk yapıcak dövmicek ayrılıcak öylemi ondan sonra haberlerde kadına şiddet o karıyı gece kaynar yag ile haşlarım

• Peki ''aldatmak'' da bir eylemdir.

Bu eylemin zarar verdiği kısımlar insanın aile yapısı ve ADAMIN KALBİ.

''Dövmek'' de bir Eylemdir.

Kadının bedeni zarar görür.

Eğer bir şeyleri düzeltmek için ''Dövmek'' eylemi yapılırsa , o eylem yararlı olacaktır.

Onu düzeltmek için ''Boşanmak'' veya ''ayrılmak'' eylemleri uygulanırsa asla düzelmez ve İnsan olduğumuz için istemdışı yaptığımız hatalar yüzünden ayrılmak olmaz.

Düzeltmek gerek. Erkek veya kadın ikisini de dövün. Şiddet iyidir.

• bir psikolağa başvurun cinsellikle ve evliliğinle ilgili görüşün en doğrusunu onlar size izah eder çünkü bu konu basit değil Allah yardımcısınız olsun

0|0
    0|0
  • evet çocuğun var ama bu şekilde oda sağlıklı bir ortamda yetişemez. kızın için yapman gerekeni yap ya eşin kendine çeki düzen versin veremiyosada sen hallet bu işi

0|0
    0|0
  • ne demek o yatakta yetmiyorsun?internette konuştuğu kişilerle ne boyutta ilişkisi ve siz buna neden nasıl izin veriyorsunuz?

0|0
    0|0
    • Erkek gibi yetmiyorsun diyor ilişki sırasında bırak Allah aşkına ya yetmiyorsun sen bana diyo

Izin vermiyorum ama engel olamıyorum ben işte oluyorum o evde konuşuyor

• sabredin.bu da sizin sınavınızdır.öyle düşünün.

• Utancımdan yazamıyorum neler diyo bana

• bu durumu kabullenmışsin sen ama bil boşanan ilk ve son çift siz değilsiniz. Ve çocuklu baylarla evlenen çok iyi kadınlar var. Bol şans

0|0
    0|0
    • bencede ilk boşanan sen değilsin ayrıca nice kadınlar var senin gibi bir erkeği arayıpta bulamayan yazık o kadına ki kadir kıymet bilememiş utansın aynı şeyi sen yapsan kim bilir neler yapar bence dallanıp budaklanmasın babasına söyle haddini bildirsin sende boşan al çocuğunu da yanına tabi böyle söylüyorum ama anlattığın kadarıyla konuşuyorum bence o kadın hak etmiyo ne o çocuğu ne öyle muameleyi. ALLAH YARDIMCIN OLSUN

• Hiç bir kadınla iliskim yok ev iş başka da bişey yok

Dövmüyorum kötü bişey söylemiyorum neden böyle yapıyor

• neden diye düşünüp sorgulama artık bence... bir kere değil iki kere değil yaptıkları... Elbette sende bulursun seni hak eden birini..

• yıkılsın yuvan goz gore kendine yedirme bu olayı hem çocuğuna hem sana gunah..ortak oluyosun onun gunahına..

0|0
    0|0
  • biliyorsan izin verme belki nasılsa beni seviyor diyip buna güvenerek çok rahat davranıyordur.Ona durumu açıkça anlatmalısın.

0|0
    0|0
  • karının üstüne çok gitme yani çok ilgi gösterme normal davrn. eğer çok ilgi gösterirsen bıkar geri çekil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Senin yerinde olsam yapacağım şey şöyle olurdu ;

İş çıkışı direk eve gitmeden gece yatak için ilaçlar alırdım daha güçlü olmak için.

Saçlarımı da değiştirirdim yani saç yoksa sende kıyafetimi daha cazip şekilde değiştirirdim.

Güzel bir ucuz ve değişik hediyeyle giderdim eve.

Alırdım daha sonra eve gider iki güzel söz iltifatlar falan hepsi oyun için tabi.

Öyle sözler söylerdim ki direk kansın falan.

Havalara girsin :) .

Gece olunca yatağa geçer iyice tatmin ederdim. Belki tatmin olmadığından içindeki isteği başka yolla atmaya çalışıyordur.

İşte tatmin ederdim ondan sonra kız sana köle :) .

Emin ol tatmin edersen yapmaz öyle şeyler.

Daha sonra ise Derdim işte ben sana her konuda yeterim başkasına gerek yok falan.

Bak kızımız çok tatlı dimiii derdim oyunlar yapardım 1 hafta cool takıl ömür boyu senden başkasına bakmasın :)

Onu kıskandığını belli et. KARIŞ ona.

İnternette beraber takılalım de bir iki hafta süper bir Erkek ol sonra ömür boyu kafan rahat olur.

Belki merak ediyordur internetten öyle konuşmayı özentilikten yapıyordur hevesi geçmesi için de işte bu işler boş falan şaka yoluyla aklına gir falan.

Evde canın sıkılıyorsa bana değişik yemekler yap internette mesajlaşma de açık açık de abi kızarsa sana hemen yumuşat şaka yap

Asıl taktik

KENDİNE BAĞLAMAN İÇİN ÖNCE KALBİNİ KIR FENA TARTIŞ ONDAN SONRA ÇIK DIŞARI 10 DK DA HEMEN ÇİÇEKCİYE KOŞ HEDİYE AL YARIM SAAT SONRA EVE GEL.

TABİ ODA SENİ KAYBETMİŞ GİBİ ÜZÜLECEKTİR. YANİ İÇİNDE BİR YERDE OLACAKTIR O MERAK ETME KESİN YANİ. SONRA GEL ERKEK GİBİ DUR KARŞISINDA SEVİYORUM SENİ LAN BIRAKMAM DE. HEDİYEYİ VER ÖZÜR DİLEME AMA ŞAKA YOLUYLA GÜLEREK AFEDERSİN ÇOK SEVİYORUM O YÜZDEN ÇOK SİNİRLENDİM DE. EĞER SEVMESEM BOŞVERDER GEÇERDİM DE. İŞTE BU TÜR AFFETTİRMELER SAĞLAMLAŞTIRIR ABİ KIZ GİDİYORSA BİRAZ DA SUÇ SENDE BOŞ BIRAKMA BENCE YANİ.

İlgilen burcunu öğren ona göre takıl evlendiniz diye o hala ilgi istiyor ^_^ :)

0|0
    0|0
    • anliyorum ama ben de ilgi gormek istiyorum eve geldigimde beni karsilayacak birini istiyorum kapiyi acip yuzume bile bakmadan arkasini donup giden birini degil.Onun yaptigi ne ki evde hep ama ben calisiriyorum eve geldigimde bana ilgi gostersin istiyorum ama yok.

• Dediklerini yaparsam etkisi olur mu ki

Dövdükten sonra

• Dövmücen abi ne dövmesi :D

İlgilenicen ful.

Hediyeler falan anlattım ya çok iyi okusana.

Hiç bir kız senin bu durumuna bu çabana etkisiz kalmaz ki kesin etkilenir emin ol.

• kardeşimmm diyosun kiii;

internetten birileriyle tanışıyor

konuşuyor,

nuarasını veriyor...

sen hala bir yuvadan mı söz ediyosun?

kusura bakmada eşinin adı çıktığı zaman toplumun sana ve hele hele de o günahsız çocuğa nasıl ve hangi gözle bakcağını düşünüyo musun?

yatakta sana yetmiyosun diyen bir kadının, yetecek erkeklerin altına yatmıcana garantin var mııı?

bitir bir an önce hem kendinin hem ailenin hem kızının şerefini kurtarrr

0|0
    0|0
  • birader kusura bakma ama bu evlilik yürümez bir kadin bir erkege bunu diyorsa. eger o evliligi sürdürecek hicbir neden yok demektir

Ayrilman en hayirlisi

0|0
    0|0
    • Saçma sapan sitelere girdikten sonra böyle oldu

• ya olan olmus ama bitmis yani artik kurtarilacak birsey yok daha fazla sürdürmek sadece sacma bir durum olusturur.Ayril hayatiniza ayri sekilde devam ettirin.Kizinin hala annesi sonucta bu degismez.

• bence delilleri topla telefona ses kaydı al avukata git bu belgeleri noter de onaylat dava aç kurtul böylesi sanada eşine de çocuklarına iyi olur.

Çünkü öfkede akıl olmaz elinden bir kaza çıkmasın.Oda allahından bulsun dedigine göre sana resmen hakaret emiş kanun bile senin yanında.Ama sakın ama sakın haklı oldugun bu konuda haksızla düşme sadece boşan ama çocunğuna okadar çok sevgi gösterki annesinin yokluğunuda hissetmesin ve kötüleme çünkü anne herkes için özeldir.Güvendi bir kişinin bugibi ahlaki bozuklukları ruhunda derin yaralar açmasın ALLAH KOLAYLIK ve SABIR versin

0|0
    0|0
    • bana soyledigi o kadar cok sey var ki kime anlatacagimi bilmiyorum aileme anlatamiyorum arkadaslarima da.kardeslerim de yok onlara anlatayim.bazi seyleri icime atiyorum ama ben de mutlu olmak istiyorum cirkin degilim 5 erkegin 3 den iyi kazaniyorum ama mutlu olamiyorum

• derhal karından boşa

yada önce onu bir güzel hastanelik et

seni ve kızını aldatan kadından hayır çıkmaz

kızını temiz bir anneye emanet et

0|0
    0|0
  • Esinden sana hayır yok. Baskalarına Hayri var. Arkadasım böyle durumda yaptıklarını kayita alıp ailesine gösterip ayrılman en hayırlısı. Sizin evliliğiniz uzun sürmez. Kimbilur belkide kaç kere aldatilmissindir.

Yetmiyorsun diyor otur konus senden istediği nedir nasıl olmanı ister. Belki bir çözüm bulursunuz ama hic hayırlı bir evliliğin yok. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • Şimdi abi anladığım kadarıyla sen biraz sakin mülayim birisin o senden korkmuyor sen ondan korkuyorsun hatta.yapacaklarını sana söyleyim

1.birbirimize şans tanıyalım de o yaptıklarını bıraksın sende onu dinle , ilgi göster. sorunu çözmek için oturun konusun ne bileyim ilgiyse ilgi göster, çiçek al, işteyken ara, cinsel açıdan onun önerilerine kulak as. adının çıkacağını , o adamların onu kullanacağını anlat. kendini beni düşünmüyosan kızını düşün de . neler olabileceğini anlat. Yani bu aşama konusma, birbirinizi anlama aşaması

2. Baktın birinci yol işe yaramadı. internet , telefon dökümlerini alacaksın eline diyeceksin ki bunlardan avukatımda da var. eğer düzelmezsen ilk önce ailene anlatıyorum yaptıklarını, sonra da avukatıma boşanma davasını açtırıyorum diye. çocuğun velayeti de sende olur. tehditten sonra biraz zaman tanı.

3. düzelirse ne ala. düzelmezse boşanma davasını aç. sana kızınla mutlu bir yaşantı dilerim

0|0
    0|0
    • Duygusal biriyim maço değilim ama maço olanları daha çok seviyorlar anlaşılan

Aklı fikri seks yapmakta başka bir halt yediği yok

Ya kötü davranmıyorum istediğini alıyorum daha ne olsun di mi

Prensesler gibi yaşıyor bir eksiği yok ama yine de yaranamıyorum ona

• Daha neler söylüyor dayanamıyorum

• abişu bu bir gerçekki kadınların çoğu sert erkek sever. sen de iyiolma bu kadar. kız ağzınını burnunu. zaten kesin adatıyordur da.

• erkeklik gururun varsa boşa ne kadar midesizsin sen.layt erkek oldugun belli karın seni takmıyo direk boşa yediği lokmalar haram ona

0|0
    0|0
  • dalgamı geçiyosun anlamadım ki...

adamım böyle bir sorunun var ve sen soruyomusun..

ne yuvası ne sevgisi ALLAH AŞKINA.

bir kadının şaka bile olsa kocasına böyle birşey solemesi ya da senin söyledigin

davranışta bulunması kabul edilemez..yapman gereken çok basit sen biliyorsun...

ama illaki yok ben seviyorum diyosan miden kaldırabiliyorsa bu durumu hayatına devam et.kusura bakma ama birgün ewe geldiginde zaten bulamazsın çok sevdigin karını...

0|0
    0|0
    • Kız çocuğum var benden çok annesi olucak kadına daha çok ihtiyacı var sırf cocuğum için bazı şeyleri söyleyemiyorum ailesine

Babasına söylersem öldürür

• seni anlamaya çalışıyorum tek derdin kızın tabikide böyle olmalı ama sundan şüpem yokki kızın

o kadınla büyürse tabi ozamana kadar karın seni terkedip gitmedigini varsayalım ALLAH KORUSUN kızına tam bir kötü örnek olur söyleyemedigim çok şey var şimdi sen anla artık...

• erkek cocuk olsa alip giderim ikimiz kaliriz ona gul gibi bakarim kiz cocugunun daha cok anneye ihtiyaci var yani ben ona istedigi her seyi alsam da o annesiyle olmak onunla uyumak ister

• şimdi başta evlenirken ahlakına dikkat etmedin mi ? önce çekici geliyor bu tipler ama evlenmeye gelince arkanı döner dönmez boynuz takıyor bu çok hoş tipler nedense böyle iki şık var ya pek çekici olmayan aile kızı alacak ya hoş ama biraz havalı o zaman katlanacan çocukta varmış başka çaren yok iyi tanımadan çocuk yapılmasıda iyi değil ama olmuşa çere yok =//

0|0
    0|0
    • Evde sıkılıyorum İnternet'e gireyim dedi izin verdim sapık sitelerine giriyo

Numarasını veriyor bilmiyorum o herifler ne söylüyor buna gece kıvrılıyor yatakta

Anlayacağın evli oldugumu bile unuttum

• çok kötü abi ya üzüldüm cidden

• işin zor. ama bu şekilde devam ettirme sakın.kızım var diyorsun o çocuk o kadının elinde ne hale gelir düşünsene...

0|0
    0|0
    • Çocukla ilgilendiği yok zaten

Ben desen ütümü bile kendim yapıyorum

• Çok sevdiğim için dövemiyorum da

Aşık olup evlendim ben

• şiddet yapman gereken en son şey.. sakın dövme veya başka birşey yapma.. bence eşinin ki hastalık ve tedavisi çok zor.. bence boşan... dediğim gibi yoksa en yakın arkadaşının altında bulursun..

• eve kamera takmalısın bence .sürekli takip et.sonra bu adama dönmez halin umarım..

link

0|0
    0|0
  • kötü bir durum ama yatakta yetmiyorsun diye insan aldatırmı eşini, o seni hiç sevmiyor artık o*ospu olmuş o hemde kaşarlısından. bu kadından sana hayır gelmez. yuvam yıkılmasın diyorsun ama orta da bir yuva kalmamışki.

0|0
    0|0
  • Grup yapın

0|0
    0|0
  • birlikte yapın 3lü :)

0|0
    1|0
  • kızını al çek git , veya kov onu evden

0|0
    0|0
Yükleniyor...