Hepatit li olan biriyle görüşürmüsünüz ?

biriyle tanıştınız herşey çok güzel gidiyor sizi davet etti 500 km gittiniz onun için , başbaşa kaldığınız anda hepatit olduğunu söyledi ne düşünürsünüz ? arkadaş olarak kalırmısınız yoksa silermisiniz ?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• onunn için o kadar gittiysem okişi değerlidir ve silmem bana ihanet etmeyen arkamdan hançerlemeyen kimseyi terk etamam

1|1
    0|0
  • hepatit a b c .. hangisi?

0|1
    0|0
    • gerçi farketmez. sorun olmaz.

• hadi ya :) rica ederim yine de...

• bi arkadaşımın başına gelen bir durumdu benim başıma gelse ben ne yapardım diye sizlerin düşüncesini öğrenmek istedim..her zaman yorumlarını beklerim ..

• görüşürüm. ne yapacaksam da yaparım. prezervatif var bilmem ne, teknoloji gelişiyor.

0|1
    0|0
    • :) arkadaş prezervatif kullanmış ama yinede korktu acaba geçmişmidir diye.. hatta keşke 2 kat mı taksaydım diyede düşündüm dedi ama hastalık hakkında o zaman pek bilgisi yokmuş öpüşmedende geçermi acaba diyordu neyseki geçmiyormuş ama yinede kafada soru işareti bırakıyor ?

• bırakır. yapacak bir şey yok. en azından hepatit olduğu belli ve ona göre korunuyorsun. tek gecelik seks yaptığın insanlardan biri de hepatit olabilir, ya da sevgilin hepatittir de söylememiştir. ertesi gün hapıyla işi çözdüm derken hop hepatit olmuşsun. hayat yani.

• evet tek gecelik her zaman risk tir.. uzak durmak lazım

• Yahu ne var olabilir. :)

0|1
    0|0
  • Dünyada en yakiniyla bile ego savasi yapan hastaliklilar varken onu mu silecegim?

0|1
    0|0
    • hiç bişey anlamadım ama katıldığın için teşekkürler

• şimdi anladım .. evet hastalık herkesin başıne gelebilecek bir durum kimseyi dışlamamak lazım

• aynen öyle bir gün bizde o hastalığa yakalana biliriz bunu bilmek gerek

• Kalırdım tabikide neden arkadaşlığımı yok edeyim ki?

0|1
    0|0
  • aşı yaptırırsa bulaşmaz . hiçte sorun etmem

0|1
    0|0
  • Görüşürüm. Hasta olsa da o da bir insan sonuçta.

0|0
    0|0
  • hepatit ne oluyoki :)

0|0
    0|0
  • insan olarak severim o kadar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Herseyden önce arkadas oluyorsun bu durumlarda hasta diye arkadasligindan vazgecilmez ya

0|1
    0|0
  • amacın arkadaş olmak degil ise silerdim arkadaş olarak görüyorsam bir önemi yok.

0|1
    0|0
  • hevesin kursağında kaldı desene

0|0
    0|0
  • insan olması yeterli herhangi bir sorun da olmaz..sorduğuna göre senin niyet biraz farklı galiba;)

0|1
    0|0
  • vururum onu 500km gitmişim ben hepatitim :)

0|1
    0|0
    • gerçekten vahim bir durum o kadar yol gittiğinemi yansın arasında bişey olmadan geldiğinemi :)

• ben hepatit b geçirdim ve bağışıklık kazandım. ben bulaştırmıyorumda bana bulaşmıyorda

0|1
    0|0
  • Neyi niye siliyorsun?

*Evlendim bile...

0|1
    0|0
  • suratına kafa atar koşarak uzaklaşırım

0|1
    1|0
Yükleniyor...