Nazara ve Büyüye İnanır Mısınız ?

Merhabalar, aklıma takıldı sormak istedim nazara ve büyüye inanır mısınız ? Ben nazara çokk inanırım ama büyü konusunda sanırım kararsızım..Mesela eşim eli boş gelmez eve hergün küçükte olsa birşey alıp gelir huyu böyle adamın babama çekmiş :) Bizim karşı apartmandaki komşununda bu durum dikkatini çekmiş.Eşiniz hergün eli kolu dolu geliyor falan dedi sabah bana. Annem böyle durumda hemen dilini ısır ve kıçını kaşı nazar değmesin der ve uygularım da :) Nazar etmeyin ne olur çalışın sizinde olur. Hahaha sevgiler

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• nazar ve büyü dinimizde vardır fakat dinimizde büyü yapanlara ilgili ayetlerde vardır Allah büyü yapanları lanetler ve belada bulunur ve onları bir daha cennet yüzü görmeyeceğini söyler ayeti kerimelerde link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Nazara inanırım ama büyüye inanmam.. Nazar duaları bile vardır hatta,ama batıl inançları karıştırmamak lazım saçmalık onlar

0|0
    0|0
  • cıx

0|0
    0|0
  • her ikisine de inanırım çünkü ikisi de ayetlerde geçmekte.. ama gel gelelim nazar değmesin diye uyguladığım batıl inanç yok :))

0|0
    0|0
  • inanırım ikisinede

1|0
    0|0
  • insanlar allahın ayetlerine inanmıyorlar galiba kuranda büyü ile ilgili bir çok ayet vardır bunun en büyük kanıtı defineleri büyü yoluyla bulan insanlardır

0|0
    0|0
  • elbette yani uygulamada var belki görülen şeyler değil ama başka türlü açıklamak imkansız olan olaylar var

0|0
    0|0
  • 2 sine de inanmam.

0|0
    0|0
  • Bazı insanların bakışları gerçekten etkili, ben buna inanıyorum...

0|0
    0|0
  • Maalesef ki her ikiside var. O da bir imtihan sekli aslinda.

0|0
    0|0
  • Hayır bence sadece masallarda ,flimlerde ve oyunlarda olur bu nazar ve büyü :D

0|0
    0|0
  • Bütiyümü yaptırdın

0|0
    0|0
  • Evet vardır ben yaptırdım bir kişiye kendi geldi ayağıma ama pişman oldum kız yaramazdı sonra ben bıraktım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnanırım.

0|0
    0|0
  • Nazara inanırım ,

Büyüye inanmam ..

0|0
    0|1
  • Nazar ve büyü vardır. Kuranda da bunun hakkında bilgiler bulunmaktadır zaten :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...