Omega 3, balık yağı haplarını nasıl seçerim?

Evet soruları madde madde olarak yazmak istedim.Bilgisi veya tecrübesi olan varsa cevaplarını bekliyorum.

Özellikle konunun uzmanı arkadaşlar var ise bunu ayrıca belirtmesini rica ediyorum çünkü onların yorumlarını daha çok dikkate alacağım.

İsterseniz bütün sorulara isterseniz sadece bilginiz olan sorulara cevap verin şimdiden teşekkürler :)

1-Balık Yağı hapı mı yoksa Omega 3 Hapı mı kullanmalıyım? Arasındaki farklar nelerdir?

2-Bu hapları nereden almalıyım? Eczanelerden mi yoksa mağazalardan mı? (Eczanelerdekiler ucuz olduğu için şüphem oluştu sonuçta ''ucuz etin yahnisi çiğ olur'' böyle bir söz vardı tam hatırlayamadım)

3-Önerebileceğiniz marka var mı? Birde bunu doktor tavsiyesi ile mi yoksa tecrübeleriniz ile mi öneriyorsunuz belirtiniz. (marka sormak yasak mı bilmiyorum umarım değildir)

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ocean Plus balık hapı

0|1
    0|0
    • Yorumun için teşekkür ederim.Birde neden bu markayı önerdin belirtirsen iyi olur.

örnek : doktor önerdi , kullandım iyi geldi , bir başka kullanan önerdi benzeri :

• bi sağlıkçı olarak önerdim. Ayrıca kullanan tanıdıklarım da varr

• Nutriway i arastr bence omega3 ve tüm takviyeler icin. Dunyada en kaliteli ve saglikli markadır

0|0
    0|0
  • omega 3- complex. jelibon gibi.sağlıkçıyım ve hastanede önerilen de kullanılan da bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• prof saracoglu omega3haplarinin kanser yaptigini kanitladi.ne yaparsan yap dogal olucak.ornegin beta karoten faydali diye sen brokoliyi yemek yerine o maddeyi ayristirip kullanirsan kanser olursun.omega 3 ude ayristirip almicaksin besinlerden herseyiyle alicaksin

keten tohumunu kullan ondada omega3 boldur

0|0
    0|0
    • Haftaya doktor randevum var bunu bir sorayım bilgi için teşekkürler.

• tamam ama once prof saracoglunun arastirmasinin ciktisini al doktora gotur

bak bir ornek daha vereyin piyasadaki haplarin %99u sentetik maddeler iceriyor,hatta cogunun prospektusunde bile yazar bu.. ama kimse bunlari toplamiyor cunku ilac sirketleri bu haplardan cok buyuk para kazaiyorlar

Yükleniyor...