Dünyada tek olsaydın kişisel bakımını yapar mıydın?

erkek/kız traş ağda fon makyaj jöle vs. vs günlük bakımı yaparmıydın?

Güncellemeler:
kizlar bir cogunuz kil torbasi olurdunuz hahaha
kizar yalan soylemekte uzerinixe yok.zaten bir kizin dogru konustugu nerde gorulmustur

0|1
48|36

En İyi Kız Görüşü

• dünyada tek olsam kıllan tüylen mi uğraşırım! yürüye yürüye bütün dünyayı dolaşırım. ne ped ne başka bir şey. denizde yıkan, ayağına dolanmayacak kadar da tüylerini kısalt yeter.

9|7
    3|2

Kızlar Ne Diyor 47

• Elbet yaparim, insan kendine olan saygisindan bakimli olmak durumunda. Baskalari icin insan bakimli olmaz olmamali kendin icin yapacan saygin varsa kendine. Saclar, hafif makyaj ayakkabi kiyafet hersey uyumlu olmali temiz olmali tirnaklar ojeli vs. Baskasi icin kendimi suslemem etmem kendim guzel hos bakimli gorunmek istiyom aynaya baktimda.

0|0
    0|1
  • Sende sru mu sormuşsun kızları aşağılamak için zaman mı kollamışsın belli değil...

1|0
    0|0
  • Sanırım kısacası kendiniz için mi bakımlısınız, başkaları için mi demek istemişsin. Bir insan sadece başkaları için bakımlı olmaz. Elbette kendi için de bakımlı olabilir. Her an kaza geçirebilir, hastaneye kaldırılması gerekebilir, bakımsız bir bedenle mahcup olmayı kimse istemez. Veya ölüm gelip çatabilir. Bedeni her daim temiz-bakımlı tutmak gerekiyor bu nedenle. Sorundaki durum ise imkansız olduğundan değinmiyorum bile.

1|1
    0|0
  • yinede yapardım tabi bakımlı olmayı seviyorum ve titizimdir

0|0
    0|0
  • Tek niye kalıyorum benim anam babam yok mu?

0|0
    0|0
  • ekstra bir saç bakımı el bakımı cilt bakımı yapmazdım dünyadaki tek insan bensem kim neyimi görcek ki. ama kıl tüy beni rahatsız eder onları hallederim her şekilde

0|0
    0|0
  • hiç uğraşmazdım valla :D

0|0
    0|0
  • Kişinin kendine olan saygisina bagli bu. Hic disari cikmayacgi gün kalkip sacini başını yapanda var , kış mevsiminde kimse gormuyo diye bacak almayanda var.

0|0
    0|0
  • Zaten yaparsan kendin icin yap aynada gördüğün seni begenmen için

1|0
    0|1
  • bi tek banyo yapardım bide kıl tüyü çok uzamaycak şekilde hallederdim ama km uğraşacak saç makyaj filan :D ayyy uzaylılar gelirse çirkin gözükmeyeyim filan mı düşünce :D:D

0|0
    0|0
  • Yok insana benzemek lazım sonuçta. Ya dünyaya birini daha atarlarsa halime acıyıp ? Ya da twd de ki gibi tek kaldım derken karşıma bir sürü insan çıksa?

Hadi onu geçtim dünyada tek insan kalmışım. Ölene kadar da insana benzeyim bari der yaparım :)

0|0
    0|0
  • Genelde evden dışarıya çıkmam. Evden çıkmadığım için de kimseyi görmem, görüşmem. Aynaya baktığımda eğer bakımsızsam aynaya bakasım gelmiyor, kendimden iğreniyorum. Bu yüzden evden dışarıya çıkmasam da düzenli olarak kişisel bakımımı yapıyorum. Dünyada tek olsaydım yapardım, hatta pürüzsüzlüğün keyfini çıkarırdım.

0|0
    0|0
  • Dünya da tek olsaydım sanırım fön, makyaj, ağda falan icadı bulunmamış olurdu.

0|0
    0|1
  • Uğraşırım tabiki başka işim mi var sanki? Hem bakımı sadece karşı cins için değil kendimi iyi hissetmek için de yaparım.

0|0
    0|0
  • Yapmazdm ya ne ugrasicam ama dişlerimi ihmal etmezdim tek :D

1|1
    0|0
  • Elbette.

0|0
    0|0
  • yapamazdımreis agdayı nerde bulum kimse yokmus kim üretcek onu :D

1|0
    0|0
  • yapardım tabi!

0|0
    0|0
  • Kişisel bakım bir başkası için yapılmaz ki, kişinin kendine saygısının bir göstergesidir. Onun için yapardım.

0|0
    0|0
  • Cok degisik bir soru ama yapmazdim hralde yapmak istesemde tek olacagim icin onlari alacak bir yer olmzdi duz mantik:))

0|0
    0|0
  • çok boş kalınca sıkıntıdan yapardım herhalde

0|0
    0|0
  • Tek olmadığımız için mi yapıyormuşuz?

0|0
    1|1
  • Evde yanlizken bile bakim yapiyorum kendime. Oysa kim gorucek dimi,

0|0
    1|1
  • Yapardım tabikide. Bakımı başkaları için yapmıyorum ben kendim için yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Yapmazdım herhalde.

Hayatta kalmak için çaba harcayacaksın ,güzellik için değil.

0|0
    0|0
  • Hiic umrumda olmaz aman kime suslencem be koca dünya bana kalmis:D

0|0
    0|0
  • makyaj yapmam ama saçıma ve tüylerime özen gösteririm.

0|0
    0|1
  • bakımı bir başkası için yapmıyoruz ki o yüzden ben yapardım

0|0
    0|0
  • dünyada tek kalsam kafayı yerdim

0|0
    0|1
  • Yapmazdım tabikide hatta obezite olana kadar yerdim -,-

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    17

Erkekler Ne Diyor 36

• ağda şart hacı, enerji için vücudumuzun kılsız olması gerekiyor çünkü kıllar mevcut enerjimizi azaltır. dünyadaki tek kişi olduğumuz için de enerji çok lazım bize. ama saç şekillendirme, saç tarama gibi şeylerle uğraşmazdım doğrusu. bir de dişimi fırçalardım eski alışkanlıklardan. dişin giderse de sıkıntı olur :)

0|0
    0|0
  • Gerek yok aksine pisliğin içinde yüzerdim :D

0|0
    0|0
  • bakimi insan kendisi icin yapiyor kimse icin degil bu baglamda yapardim:)

0|0
    0|0
  • Süslü biri değilim ama temizlik ve bakım şart, dikkat ederdim tabiki. Doğudaki hayvanlar, bitkiler bile bir ölçüde bakımlılar insan örnek alır :)

0|0
    0|0
  • şimdi neyse o zamanda onu yapardım

0|0
    0|0
  • insandan önce allaha güzel görünmekte önemli o kadar dindar değilim ama bu bencilliği yapacak kadarda vurdum duymaz değilim

0|0
    0|0
  • koltukaltı kıllarımla etek kıllarımı birleştirip halat örerdim. sakallarımla ayaklarıma bir pranga ! bıyıklarımla boynuma tasma, saçlarımla başıma sarık yapardım..

0|0
    0|0
  • Kişi temizliğini yine kendisine olan saygısından ötürü yapar..

* Cevaben ; Yapardım, namaza nasıl dururuz yoksa..

1|0
    0|0
  • tek olduğum gerçeğiyle yüzleşmemek adına konuyu kişiselleştirmezdim^^

0|1
    0|0
  • valla daha bir özenirdim :DDDD bütün sokaklar benim sonuçta bütün dünya benim ! saygılı olmak lazım dimi -_- smokin bile giyerdim ehehe

1|0
    0|0
  • Kızlar bakımını diğerlerine güzel görünmek için yaptığından dolayı onlar bakım yapmazdı oysa biz kendimiz için sağlığımız ve temizlik için yaptığımızdan yapmaya devam ederdik

(Maksimum Gizlilik)

0|0
    0|0
  • Duş alıp temiz olmaktan başka birşey yapmazdım.

0|0
    0|0
  • yaparım tbi sakal rahatsız ediyo saç rahatsız ediyo uzayınca kendi rahatlığım için kesiyorum ztn millet için değil.

0|0
    0|0
  • yapardım ya zaten erkek çok bir kisiel bakım olmuyo sağlık için gerekli dus tırnak sanal diş fırçalama tamam.. parfüm sıkmazdım sadece :D

0|0
    0|0
  • Hayatta kalmam için gerekli ise yapardım. Yoksa maymuna dönmek sorun değil. Zaten şu halimle bile benziyorum

0|0
    0|0
  • Fazla abartıya kaçmazdım

0|0
    0|0
  • insan kendine saygısından ve sağlık için yapıyor çoğu zaman

0|0
    0|0
  • elbette yapardım

0|0
    0|0
  • Salardım aga ne varsa uzasın

0|0
    0|0
  • Yapmazdım muşamba bez alırdım geceleri altımıda bağlardım onunla,nasıl olsa altımı ıslatıyorum bari faydası olur gece yatarken onun dışında ilgilenmezdim yani.

0|0
    0|0
  • tek kişi olduğuma göre başka yapacak işte olmıcağına göre hep bakıma ayırırdım, saat başı duş almak diş fırçalamak :) vakit geçsin diye

0|0
    0|0
  • evet biri çıkıcak umuduyla yapardım :)

0|0
    0|0
  • yapardım :)

0|0
    0|0
  • Asla :D pis pis dolaşırdım ama gusül alırdım :D

0|1
    0|0
  • temizlik imandan gelir, tabi ki de

bazen zor olsada

0|0
    0|0
  • bunun çift olmakla alakası yokki be güzel kardeşim.bunun kendine gösterdiğin saygı ile alakası var.

0|0
    0|0
  • kesinlikle yapardim ne la tek olsakta koka koka mi yasicaz uyuyamam bile kokudan

0|0
    0|0
  • Bi epilasyona giderdim kas çalışıyoruz vucuduma bakarım :D

0|0
    0|0
  • tabiki hayır :D

0|0
    0|0
  • Dünyada tek kaldıktan sonra kişisel bakım mi düşünülür:))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...