Buluşma sorunu nelere yol açtı offf

sevgilimle buluşamıyoruz diye ayrılmak zorunda kaldık.neden diyecek olursanız her istediğim zaman dışarı çıkamıyorum.sürekli beni çağırıyo ama gidemiyorum.benim dışarı çıkacağım zamanlardada o gelmiyo.iyice koptuk ama ben onu çok seviyorum.ne yapmam lazım?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Anlayis gostericek yoksa baska secenej yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• beraber taekwondo kursuna yazılın :D

0|0
    0|0
  • buluşman lazım kızımm buluşmannn :)

0|0
    0|0
  • bu onun seni senin onu sevdiğin kadar sevmediğini gösterir sen olsan onu anlayışla karşılarsın ancak o karşılamıyor ilişkini bence baştan gözden geçir sevgilinle başbaşa iyice konuş anlat eğer hala aynı fikirdeyse bırak takma kafana canım benim kendini üzmene değmez

0|0
    0|0
  • Böyle bahane mi olur ya.çıkamadığıunda sevgilim camının altına gider 2 dakikada olsa görürüm.insanoğlu bu fırsatı yaratacak.

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim bile yok . bence sen onla sosyal ortamlarda arkadaşlık kurmalısın ve konuşmalısın . bu arada sana bir sorum var kızları nasıl etkileyebilirim :/ ?

0|0
    0|0
  • seven fırsat yaratır bence :)

0|0
    0|0
  • Bu adam seni kafasında bitirmiş. Sevseydi bahane edip ayrılmazdı.

1|0
    0|0
  • neden çıkamıyosun ki ya çık işte sevgili dediğin haftanın 5 günü birlikte geçirir

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eğer seni sevseydi mutlaka sabreder bu durumuna razı olurdu boşver üzülme

0|0
    0|0
  • çok seviyosan ayrılmaaa sakın barışn tekrr sorun etmeyn şu bulşmayyı

0|0
    0|0
  • ya canım o kendini sana göre hazırlasa öyle buşuşsanız olmazmı

0|0
    0|0
  • ama o sni svmio kçüüvk bir sbepten hmen bırakmş. senin çıkmamaman çok nrmal anlayışlı olması grekir

0|0
    0|0
Yükleniyor...