Görüştüğüm çocuk tarzımı eleştirdi, yorumlarınızı bekliyorum

Bir süredir flört aşamasında olduğum bir çocuk var, aslında şimdilik arkadaş modundayız ama sürekli arıyor veya görüşmek istiyor bana ilgisi olduğunu tahmin ediyorum. Daha önce de bir süre görüşmüştük araya başkaları girdi şimdi tekrar görüşmeye başladık.

Neyse birkaç yıl aradan sonra geçen hafta tekrar buluştuk ve güzel bir gün geçirdik. Ondan sonra da aradı, yine görüşme planları yapıyor şuraya da gidelim buraya da vs şeklinde. Ama şunu merak ediyorum. Benim biraz feminen bir tarzım var, asla kokoş değilim ama genelde fazla spor kıyafetleri sevmem, genelde siyah ya da beyaz ağırlıklı ve elbise etek tarzı şeyler ve sürekli topuklu ayakkabı giyerim. Hani evde bile öyle dolaşanlardanım tabiri caizse. Ve cidden çevremde genelde beğenilir tarzım.

En son buluştuğumuzda da sonuçta hem uzun süredir ilk defa görüştüğümüz için güzel olmak istedim hem de çocuğa özel değil gerçekten genel tarzım bu olduğu için şık olmaya çalıştım.

Giydiğim öyle abartı bir şey de değildi aslında diz boyu dekoltesiz bir siyah elbise ve hafif topuklu siyah ayakkabı. O günden beri çocuk msn'de vs her görüştüğümüzde tekrar buluştuğumuzda yok "artık spor giyin", yok "aslında sana renkli kıyafetler daha çok yakışır güzelliğin daha çok ortaya çıkar" yok "saçını topla aslında yüzün çok güzel", yok "sana düz ayakkabı alalım bir tane" tarzında şeyler söylüyor. Yani hem iltifat edip hem laf sokuyor. Hiç alışkın değilim böyle bir şeye ve buluşmada giydiğim gayet günlük elbiseye şakasına bile olsa "bi daha öyle tuvalet giyme ya" dedi ve sinir oldum ama belli etmedim ben de şakaya vurdum.

Sormak istediğim şey bu çocuk neden bu şekilde davranıyor? Tamam sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz beğenmeme hakkı var ve ben de kimse için stilimi değiştirecek değilim ama şu an onunla tamamen arkadaşça bir muhabbetimiz var ve o yüzden garip geliyor bu tarz konuşması. Hatta bir süredir niyetini anlamaya çalışıyorum arkadaş mı sevgili mi olmak istiyor şeklinde. Sadece arkadaşça yaklaşsa böyle konuşur mu, sonuçta ona ne? Ya da gerçekten tarzımı beğenmiyor da o yüzden mi yorum yapıyor? Yoksa sadece ilgi çekmek için mi? Bir erkek neden bu şekilde konuşur çok da yakın arkadaşı olmayan bir bayanla? Bahsettiğim insan çocuk da değil, 32 yaşında gayet olgun bir adam, siz ne düşünüyorsunuz ben bir türlü anlayamadım amacını?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• eğer bakımlı biriysen yanına yakışmadığını düşünüp komplex yapıyordur buna biraz da kıskançlık eklenmiştir başka bi sonuç çıkmıyor ve ilerde sevgili olursanız bu şaka yollu imalar kesin tavırlara dönüşür seni değiştirmeye çalışır sende ona uyup zamanla değişirsen bu seferde eskisi gibi bakımlı olmadığın için onun senden hoşlandığı zamnadan farklı göründüğün için sana ilgisini kaybeder bu bi yorum değil klasikleşmiş bi güvensiz erkek tavrıdır

2|0
    0|0
    • Haklı olabilirsin, yorumun çok mantıklı. Hayır sinir olduğum nokta uzun zamandır görüşmediğimiz için benim özellikle onun için özellikle elbise topuklu giyip süslendiğimi düşünme ihtimali, oysa ki ben hep böyleyim bir kız arkadaşımla markete gitsem bile... Bir taraftan etkilendiğim de bir insan bu, acaba gerçekten öyle mi düşünüyor gerçekten tarzımı beğenmedi mi yoksa anlamsızca ya da sırf dikkat çekmek için mi öyle söyledi?

• tarzını beğenmediğini sanmıyorım öyle olsa başta hoşlanmaz ilgi göstermez seninle dışar da buluşmak yerine telefonda msn de muhabbet eder davranışlarından kendisini senin yanında güvensiz hissettiği sonucu çıkıyor hem senin tarzın buysa onun için giyindiğini düşünse bile yakında böyle olmadığını anlayacaktır

Erkekler Ne Diyor 4

• daha sevgili olmadan seni degistirmeye calisiyorsa o adamdan uzak durmalisin sevgili anlaminda.

2|0
    0|0
    • Belki sevgili olarak yaklaşmıyordur, ondan da emin olamıyorum.

• ben de her insanla rahatimdir ancak kimsenin giyimine takmadim :) isim moda olmadikca da takacagimi sanmam. arkadastir oyledir istedigini giyer. kadinlar bu kadar elestirmez yahu arkadaslarini

• Hmm nasıl davranayım peki sence? Sırf hoşlanıyorum diye tutup onun söylediği tarzda gidip giyinemem zaten öyle yaparsam birden bire daha garip olur o söylemiş de yapmışım gibi. Ve bu laf sokmaların altında kalmak da istemiyorum :) Öte yandan sonuçta etkilendiğim de bir insan, beni beğenmesini de isterim, ne yapayım bu durumda?

• şimdiden böyle padişah moduna girdiyse HÜRREM olsan sonradan fayda etmez kar etmez haberin ola duyduk duymadık demeeeeee

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorsan çektir git de :) Kimse kimseyi yada tarzını beğenmek zorunda değil elbette,oda o tarz giyimi seviyor demekki,bir ihtimal kendisi spor giyinirken seni öyle görünce kasılıyo olabilir

0|0
    0|0
  • Unutamadığı birinin yerini doldurmaya çalışıyor.

0|0
    0|0
    • Olabilir aslında bu açıdan düşünmemiştim ama mümkün.

• Mümkünlü köyünde herşey mümkün:)

• :))

Kızlar Ne Diyor 5

• okurken biraz kendimi anımsadım.senden hoşlanıyorsa sevgili olsak yanıma yakışmaz gibi düşünüyor ve seni değiştirmeye kendi yanına yakışabileceğin gibi bir duruma sokmaya çalışıyor olabilir ve adamın yaşını ciddiye almalısın.o yaştaki bir insan arkadaşça yaklaşıp fikir vermez bence.

1|0
    0|0
  • begenmedigini nereden biliyorsun? :)

bak iki tane arkadaşım var, bir tanesi kız arkadaşının ellerinin benimkinden daha güzel olduğunu söyleyip duruyor. evet, güzellik göreceli fakat elleri ayaklarımın boyutunda olan kız arkadaşı benden güzel değil ve buna saygı duyuyoruz:))

Diğeri, benim aslında o kadar güzel olmadığımı vurgulamayı seviyor, ya da makyaj yapsam tam süper olacakmış mesela. Ama çiykin kategorisine girebilecek kadınların peşinden koşmakta sürekli..

evet, onun b*k attığı tek hoş kız ben değilim.

o adamın içeride halledemediği bir şeyler olmalı:)

0|0
    0|0
  • Giyim konusunda başlar seni değiştirmesi. Sonra tüm hayatının kralı benim der, yönetir seni.

Değil sevgili bence arkadaş olarak bile hayatına girmesine izin verme, derim ben :)

2|1
    0|0
  • kıskançlık bence çekemiyor ;)

0|0
    0|0
  • seni sen olarak sevecek insanlarla takıl derim, erkekler öyle görüp beğenir sonra kalıplara taşımaya çalışırlar .Dikkat çektiğini düşünüyor ve kıskanıyor olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...