Tavşan besleyen erkek hakkında ne düşünürsünüz?

tavşan besleyen erkek hakkında ne düşünürsünüz? Alakasız olucak ama kibar olmak suçmu?

0|0
9|15

En İyi Kız Görüşü

• Benim için hayvan sever erkek 5 adım öndedir. Hayvan sever insan vicdanlı olur, daha sağ duyulu olur. Tavşanları da çok severim zaten :D hoşuma gider benim.

1|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• tavşan da beslese aslanda beslese benim gözümde yeri ayrıdır. hayvan seven ve onlara şefkat gösterebilen bir erkek çok tatlıdır bana göre :)

0|0
    0|0
  • ne varki istediği hayvanı besler kime ne yani tavşan besleyince ne oluyormuş herkes bişey diyo işte günümüzün hastalığı ota boka birini eleştimek beslemeyince noluyormuş acaba !

0|0
    0|0
    • Ben biliyorum neden sorulduğunu çok iyi ama neyse yazarsam sıkıntı olur gene saflar belirginleşir kutuplaşma çıkar.

• Tavşan beslediğini düşünürüm,normal gelir.Ama beyaz tüylü kırmızı gözlü olanlarından beslesin bir zahmet

0|0
    0|0
  • Biliyor musun küçükken benim de vardı, yahni yaptılar yediler der omzunda ağlar; sümüümü de omzuna silerim.

0|0
    0|0
  • Köpek beslese daha şirin olurdu :d

0|0
    0|0
  • beklenmedik bişey bence ayrıca kibarlıklada bir ilgisi yok

0|0
    0|0
  • Oy. Hosuma bile gider. Benimde kedim var arkadas yapariz <3

0|0
    0|0
  • Uu süper.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hayvan sevgisi olan bir insan derim,ha kedi ha köpek ha tavşan ne fark eder ki?

1|0
    0|1
  • Olabilir bende golden besliyorum :D

0|0
    0|0
  • Saçma sapan sorulardan biri daha.

0|0
    0|1
    • Saçmasapan insanlardan biri daha keşke baban çift kat taksaymış kondomu

• Sağdan ikile hadi. Tavşan besleyen diye saçma bir soru sormuşsun nasıl bir hayal dünyan varsa.

• Behzat ç kibar mıydı ?

0|0
    0|0
  • kediyi cok severim evim bahceli olsa bakarim tavsan larda guzel bir kere parmami isirmislardi :D tavsanin nasil sevildgni bilmeynce :D

0|0
    0|0
  • sadece, evinde tavşan besliyor diye düşünürler bence...:))

0|0
    0|0
  • ne alaka ne suçu ne kibarlığı tatlı bişey ayrıca ben 7 tavşan besledim ve çokda iyi yapmışım ayrıca onu diyenlerin kendileri beyinlerinde ayı besliyorlar dır zaten

0|0
    0|0
  • tavşan beslemeni nesi suç. süphanallah estağfirullah ya allahhh

0|0
    0|0
  • hayvan sevgisi başkadır, evdeki karıncalara şeker döküyorum yesinler diye :)

0|0
    0|0
  • 1 kerede başkalarının ne düşündüğünü boşver

0|0
    0|0
  • hayvanları seviyor demekki

0|0
    0|0
  • hayvan sever

0|0
    0|0
  • kedi hastasıyım evim olursa muhakkak beslemem gerekiyoor.

0|0
    0|0
  • beslediği hayvandan karakter analizi yapamam.

0|0
    0|0
  • Bir erkek isterse kutup ayısı beslesin beni bağlamaz, makaram sarı bağlar :(

cayırt

0|0
    1|0
Yükleniyor...