Duygularından emın olmadığınız bırıne açılırmıydınız? ( kız arkadaşlarımdan özellıkle yazmalarını rıca edıyoru

o kadar sevıyorsunuz kı yanında nerdeyse kalbınız yerınden fırlıcak ve bıanda sevdiğinizi haykırıcaksınız zor tutuyorsunuz kndınızı..o ise size ılgılı davranıyor ama bu samımıyetı dostluk babında mı diğer turlu mu kestıremıyorsunuz ne yapardınız bu durumda?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• yok açılmazdım heralde. bence kızın açılması iyi değil. ondan ilgilendiğini, arkadaştan fazla gördüğünü biraz belli edersin, zaten o zaman o sana açılır. tepki vermezse de sadece arkadaş olarak görüyodur. kız açıldı mı genelde o ilişki kötüye gidiyor sonra

1|0
    0|0
    • evet erkekler her nekadar normal olarak bakıyoruz bu duruma deselerde pekte hoşlanmıyorlar kızın açılmasından

• yok canım mahsuru olmaz,hem gelişmelerden haberdar edersin beni :)

• tamam o zaman :) bende öyle düşünmüştüm

Erkekler Ne Diyor 2

• Eğer senden hoşlanıyorsa hissedersin küçük kelime oyunlarıyla onunda bunu bilmesini sağla eğer seviyorsa tepki verecektir ama tepki yoksa arkadaşlığınızda bozulmasın

1|0
    0|0
  • emin olsamda açılmam ben neden açılıyım o açılsın:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gerçekten bu kadar hislerin yoğunsa bence açılmalısın.

0|0
    0|0
  • Ben o benden hoşlanmasa bile yine de söylerdim . Reddedilsem de sonuna kadar onun dibinden ayrılmazdım. Gerçekten aşıksam ona yapışırım. :D

0|0
    0|0
  • söyle bence aklında yoksa bile aklına düşürmüş olursun söylemezsen keşkelerle kalırsın

0|0
    0|0
  • Açılmam.

0|0
    0|0
  • Açıldım ve soğudum.. boşa

0|0
    0|0
Yükleniyor...