Karşı cins hakkındaki genel düşünceleriniz neler?

karşı cins hakkında neler düşünüyorsunuz?

yani onların görevi neler?

nelere karışmamalılar?

vs. yani kızlar erkekler için hepsi odun gibi klişe şeyler kullanmak yerine daha ciddi yorumlar yapın lütfen hani daha özgün fikirler olsun beyler sizde kızlar trip atıyor makyaj yapıyor vs. gibi yorumlar yapmayın lütfen demek istediğim biraz daha farklı düşünceler hakkında fikirlerinizi bekliyorum.

ve ikinci bir soru bunu ankette yanıtlayabilirsiniz ama üstteki soru için yorum yapın lütfen.

anket sorusu: sizce hangi taraf daha üstün?

teşekkürler :)

• Kızlar daha üstün
    100% (2)67% (2)80% (4)Oy Ver
  • Erkekler daha üstün
    0% (0)33% (1)20% (1)Oy Ver
  • Eşitlik var bence
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence kadınlar bencil

1|0
    0|0
    • neden böyle düşünüyorsun? :)

• ben de iyi bir gözlemci olduğumu düşünüyorum ama bazı şeyler hakikaten cinsiyetle alakalı değil her iki taraf içinde geçerli olabiliyor :)

sanki daha çok atıyorum 10 kız bunu orta derecede belli ediyorsa 5 erkek bunu göze sokuyor gibi bir şey :)

haksızsın demek değil bu tabi ki haklı olma ihtimalin fazla :) mütevazi olmak en iyisi.

• Teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 6

• hayat müşterek deselerde iş hayatındada özel hayattada kadınlar daha avantajlı, ve özel hayatta 2 damla gözyaşı buz dağı bile olsa erkeği eritir. bu sebeplerle kadınlar maalesef daha üstündür.

1|0
    0|0
    • buradaki eritir tam olarak ne biraz açar mısın? yani o anlık bir şey midir yoksa o andan sonrada unutulmaz mı? ya da başka nedir?

• yumuşatır manasında elbetteki. asla anlık demem, çünkü aşk kalıcıdır geçici olan insanların hevesidir.

• Erkekler ve kadınlar eşittir fakat kadınlar erkeklerden bir adım geride durmalıdır.

Zaman mekan fark etmez.

1|0
    0|0
  • kızların çok yapışkan iki yüzlü olaylara hep kendi açılarından baktıklarını ve bütün davranışlarının bir ablamı onlara bir karı olduğu için gerçekleştiirdiklerine inanıyorumm

1|0
    0|0
    • hani erkeklerin hepsi aynı işte adam gibi olan az falan derler ama kızlar hep iyi görülür yalan valla kızlar içinde aynısı geçerli diye düşünüyorum ben yani iyisine denk gelmek zor hakikaten çoğu dediğin gibi haklısın +

• aynen öyle yok deng gelmedikk

• kadınlar size selam verdiğimizde ilk düşüncemiz sizi yatağa atmak olmuyor!bunu kalın kafanıza sokun

0|0
    0|0
    • oha valla böyle bir düşüncem yoktu sayende artık böyle düşünürüm aklıma soktun :))

şaka bir yana ben bunu düşünmem açıkçası sadece ya eğlencesine yazıyor boşa zaman kaybetmek istemiyorum diye düşünürüm.

• Ben burada satırlarca yazsamda biri okuyup ona göre davranmayacak ki. Boşuna dil dökmüş oluruz.

0|0
    0|0
    • ama şöyle düşün mesela bir soru sorunca bile herkes okusun diye sormuyoruz merak ettiğimiz için soruyoruz ya da bir şeyi danışmak için vs. ben bunu merak ediyorum gerçekten bazen senin dediğin gibi düşünmüyor da değilim ama yinede cevap verirsen sevinirim.

• Burada yazılanları anlayacak bir elin parmağını geçmeyecek kişi var yazmaya gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• A: Kızlar daha üstün

0|0
    0|0
  • Kızlar daha üstün

0|0
    0|0
Yükleniyor...