Benide birgün eli yüzü düzgün biri beğenebilecek mi acaba :D

bu zamana kadar ki bütün 'taliplerim' saçma sapan tiplerde insanlardı beni niye eli yüzü düzgün efendi tipler beğenmiyor çok merak ediyorum ben gayet normal tipte birisiyim. Emo ya da kokoş ya da apaçi gibi bir özelliğim yok. Yakışıklıyı falan geçtim onu kim kaybetmişte ben bulayım ama normali bile denk gelmiyor ya :((

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Elin yüzün düzgün olmadığı içindir.

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 21

• ya tipe bak tamam ama insan bir de iç güzelliğinden söz eder ya.. seni seviyor ve mutlu ediyorsa yetmez mi? daha ne arıyorsunuz siz kızlar anlamıyorum. ben normalim de ne olmuş? bende kız bulamıyorum mesela? ne istediğinizi hiç bir erkek çözemez bence..

0|0
    0|0
  • Seni görmeden birşey söylemek zor. Ama kendimden yola çıkayım. Hayatımda yalnızca 1 kere kız arkadaşım oldu. Tipimin kötü olduğundan değil istemedim. Karakterinden dolayı ayrıldım. Yani diyeceğim şu ki fazla kasmaya gerek yok. Hayat uzun hayırlısı olan karşına çıkar. Tiple falanda alakası yok bunun. İçin güzel olsun, içi güzel olan birisi seni bulur zaten.

0|0
    0|0
  • sen niyetını asla bozmassan olur bı gun

ve elbette karakterınden özunden ödun vermedıgın surece

vede ne ıstedıgını bıldıgın surece bır gun karsına pat dıye cıkar gonlunun efendısı )

0|0
    0|0
  • önce üzüldüm adınıza bunu belirtmek isterim. Benim de tam tersi kişiliğim sanırım fazla doğrucu ve SAMİMİ. bu da benim için avantaj değil dezavantaj oldu 24 yasındayım 4 defa kızalara hoşlandığımı belli ettim birsinden olumlu cevap almıstım o da iki ay sonra kurduğu cümleleri unuttu ve beni silmek istediğini söyledi ne yapabilirdim ! :/

0|0
    0|0
  • FOTONU GÖRMÜYORUM EKLERSEN DAHA İYİ YORUM YAPABİLİRİM SAÇMA SAPAN Bİ TİP DEĞİLİM FAKAT SENİDE GÖRMEM LAZIM BENİMLE İLETİŞİME GEÇ BENDE YALNIZIM SENİN GİBİ DÜZGÜN Bİ KIZ YOK MALUM ÇOĞU KAŞAR

0|0
    0|0
  • her topalın bir kör alıcısı vardır derler. yanlış anlama körsün, topalsın çirkinsin demiyorum eminim çok güzelsindir.. ama özetle konu şudur mutlaka seni de beğenen birisi vardır.

0|0
    0|0
  • Düzgün biriysen elbet düzgün birisiyle karşılaşırsın bazen insanın talihine öyle zirzoplar denk geliyor

0|0
    0|0
  • Mutlaka Sen'inde bir yerlerde ruh ikizin vardır, zamanı gelince Sen istemesende o gelir bulur

0|0
    0|0
  • işallah allahım gönlündekini verir ne diyeyim ki

0|0
    0|0
  • seni yine saçma sapan tipler begeniyormus. bizi hiçkimse begenmiyor :) biz ne yapak ölekmi?

0|0
    0|0
  • Normal tipte biriysen, o işlere girmiyorsan öyle kal.İlerde çıkar acelen ne.

0|0
    0|0
  • sen bulamıyon demekş :)

0|0
    0|0
  • Biri şuna talip olsun Esra Erol izleyip gelmeyin demedim mi lan ben !

cayırt

1|0
    0|0
  • Evde kalacaksın bence:)

0|0
    0|0
  • hep ketolar talip olmuş gibi konuşmuşsun

0|0
    0|0
  • Gizliden sorduğun için..

0|0
    0|0
  • deli güldüm bak söylediklerine. tipi normal değildir belki kişilği çok iyidir

0|0
    0|0
  • büyü vardır büyü :))

0|0
    0|0
  • Normal derken ? NERDEde yaşamaktasınız ki siz hanfendi _

0|0
    0|0
  • ben varım ama benimde saçım beyaz sen onuda istemessin :))) görünüyo mu çok mu belli oluyo

0|0
    0|0
  • Her insanla konusma, ciddi olan birileri gelir :)

Bir de erkekler, acaba yakisikli miyim? Beni bu halimle begenir mi? Giyimim kusamim, maddi durumum hosuna gider mi sorularina cok takilir bu yuzden de ciddi olan bir erkek yaklasamaz.

O dedigin yilisik, sunepe tipler icin bu detaylarin onemi olmadigindan rahatca yaklasirlar sana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Davul bile dengi dengine...bi hanry cavill beklemiyodun umarım:)

0|0
    1|2
  • sert biriysen o yüzden sana yaklaşmaya korkuyo olabilirler

0|0
    0|0
  • ya arkadaşım eeger okumuş degilsen memur degilsin salak kişiler çok daha görmedim okumamış düzgün birini inan aklı eksik

bbenim teyzem evlenmedi 33 yaşında evlendi 33 yaşına kadar isteyen yoktu aof den üni okudu memur oldu yakışıklı anlaşıklı bir memur la evlendi düşün öylesine bulmak istiyorsan bulurmusun bilmiyorum okuman lazım o kişide kendi gibisini arıyor olay bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...