Bu terbiyesiz tilkilere dikkat!

Özelden mesaj yazan cok olur ama ben kimseye cevap yazmam

Bazen ablalar mesaj yazar kadın oldukları icin elbette cevabımı yazarım ha bir terbiyesiz durumaa kibarca kadından uzak dururum.

Ama bazı pislik erkekler var ki defalarca köpek gibi peşinizden koşar en azindana bunca istek ettigi icin iki çift laf edersiniz

Sonra kendimi göstermek isterim der ve yaptıgı oyun sana mail foto atcağım ayağıyla asla fotografını göndermez ve gönderdim bahanesiyle senden ister ve bende bunu istemedim icin kibarca reddettim.

Ertesi gun rahatça selam yazıyor kibarca rahatsız etmeyin dedim die

Bin tane hakaret ediliyor .

Bunların erkekliği sanalda olur

Sıktıysa gercekte bunları söylesin insanın ailesi ona neler yapar

Böyle haysiyetsizler sandaldan ahkam kesip namuslu ayağına yatıp genc kızları kandırmaya çalışıyorlar sakın inanmayın

Sizin basınıza geldi mı böyle durumlar..

Ben onları her zaman Allah'a havale ederim

Guzel Rabbim görür...

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• O tip insanlar genelde, hayatı boyunca bir kızla bile konusmamıstır. sonradan görme insanlardır. böyle bir siteye girincede deli danalar gibi heryere salça olurlar. sanki onunla konusma mecburıyetın varmıs gibi davranırlar. onları kendi hallerıne bırakacaksın. nekadar yazarsa yazsın sallamayacaksın. he küfürmü etti. resmini çekıp şikayet edeceksin ve hakkın rahmetıne kavusacak o arkadaslar. bu yüzden rahat olun yaa :) rahatınıza bakın. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• erkek olunmakla adam olumuyo işte. tuhaf ortalık abaza dolu kanka hanımlara kadınlara kızlara dişilere ben her yerde her konuda acıyorum ve keşke yardım edebilsem. nerdeeee

1|0
    0|0
  • Burda arkadaşlık kurduğum kişilere bende selam veriyorum. Cevap vermeyende olabiliyor. Ama hakaret etmiyorum. Dediğin durumdaki kişiler kompleksli kişiler. Salla gitsin.

1|0
    0|0
  • demek ondan istek gönderdiğim kızlar beni kabul etmiyor :)) bu sitede kimseye güvenme, istediğin kadar konus ama foto falan yollama

1|1
    0|0
    • Yok hayatta yollamam ve B'de günah bulurum ama cok ısrar edince bir tanışayım dedim fazlası flörte girer zaten kabul etmem

• Helal sana arkadas :)

• ne bileyim ya bağlanıyosun böyle konusa konusa :D sanal flörtte mi günah :))

• acikcasi cevaplarini iyice incelemeden onu biraz takip etmeden birisinin ne arkadaslik teklifini kabul ederim nede kimseye arkadaslik teklifi gönderirim.

Her gelen teklifi onaylamazsaniz bu durumda.. sorun yasanmaz.

0|0
    0|0
  • terbiyesiz tilki lafına çok güldüm :D

1|0
    0|0
  • banada sürekli evlilik teklifleri geliyor

bi gün isyan edecem!

0|0
    0|0
  • kullandilar mi seni

0|0
    1|0
  • Şerefsizler !

cayırt

1|0
    0|0
  • İnternetin kötü özelliklerinden birisi de bu. Örümcek ağlarıyla sarılı beyinlere sahip olan erkekler buralara gelip bayanlara türlü sapıklıklar yapıyorlar. Kendilerini bu şekilde tatmin ediyorlar. Allah islah etsin. Tüm kadınlarımızı ve kızlarımızı bu tür haysiyetsizlerden korusun.

0|0
    0|0
  • Sen boşuna uzatıp kendini hırpalamışsın bence. En başta engelleyecektin. Siz kızlar niye böyle kolay güvenirsiniz ki erkeklere sanki. Açın artık gözünüzü, güvenebileceğiniz, gerçekten size değer vererecek ve aldatmayacak erkek çok azdır.

0|0
    0|0
  • Sanalda olanları bu kadar ciddiye almayın, yüzsüz insanlar her ortamda olur bunun en iyi çözümü sanal ortamda engellemek.

0|0
    0|0
  • yerinde olsam o apaçiyi burada deşifre ederdim.eylenirdik biraz.çok güzel oldukça sivri oldukça keskin iğnelerim var.

0|1
    0|0
  • siz de saf olmayın bu kadar? bu sitenin her kızı senin çektiğini çekiyor ve bir sekilde üstesinden geliyor

0|0
    0|0
  • malesef öyle onun için kimseye istek göndermiyorum.

0|0
    0|0
  • Bu adam gibilerin yüzenden adımız çıkıyor. Sonra 15 taklada ki mesafeyi 40 takla attırarak alıyoruz :))

0|0
    0|0
  • sanalda istediği herşeyi söylerler gerçek hayatda kızların karşısında olsalar hap bup bup saçmalarlar,geneli özgüvensiz ve hiç kız arkadaşı olmayan tiplerdir uzak durmak lazım.

0|0
    0|0
  • sanal değil mi... Of offf

0|0
    0|0
  • (: itle köpekle uğraşmayın.

0|0
    0|0
  • o değilde benim bu beyazlarım bu yaşımda revamu bu bana levelimde düşük zaten soru soramıyom

0|0
    0|0
  • Bu tip hataların olmaması için kişiyi iyi analiz etmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• o yavsak sahsiyetler kendilerini belli ediyor niyetlerine gore elin kizlarina sarkintilik terbiyesizlik yapiyor unutmaasinlarki sanalda olsa o kisi gercek.sokakta yapsin noluyor ayni seyi goruruz.

1|0
    0|0
  • heralde başına gelmeyen yoktur :) insanları engellemeyi tercih etmiyorum, fikirleri hiç uymasa da konuşurum ama dediğin gibi bazıları laftan da anlamıyor. hayır lafından da anlamıyorlar. hele bir de bir kere cevap verdiysen ondan sonra yapışıp kalıyorlar. en çok onlara sinir oluyorum, bir mesaj atıyo, ondan sonra dakikada bir niye cevap vermiyosun diye devam ediyor :) tek çare engellemek kalıyor geriye :)

yalan olayı da bence buraya has bişey değil. yeni tanıştığın biri hiç çekinmeden bir sürü yalan söyleyebiliyor. artık anlayıp ona göre değerlendireceksin. insanlar üç kuruşluk menfaat için her şeyi söyleyebiliyor, biraz tedbirli oldun mu bişey olmaz :)

0|0
    0|0
  • cevap verme veya engelle bu kadar yazmana gerek yoktu

0|0
    1|0
  • Niye bu kadar sinirleniyorsun ki? Engelle gitsin.

1|0
    0|0
    • Engelledim ama sonuçta hakaret ediyor ve bunu sandaldan rahatlıkla yapması kendini adam sanması yanına kar kalmasın die yaptım bu saygısiz itler yüzünden sanal rezil durumda

• Maalesef çok var öyle insanlar. Ancak hepsine ayrı ayrı üzülürsek biz zararlı çıkarız. Gülüp geçmek en iyisi.

• Aynen bende gülüp geçtim vaktim boş die yazmak istedim özellikle lasinde koştuğum bir olay değil.

• Saf bi' kızın serzenişlerini izlediniz.

0|0
    1|1
  • cok salak var oyle takmamak gerekir, gercekten adami buldukda sanalda ariyoruz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...