O başkasını ben de onu seviyorum

Merhaba arkadaşlar.Ben bir çocuktan çok hoşlanıyorum adı Emirhan.Onunla facebook da konuşurken ona sen beni seviyorsun biliyorum çünkü dedim o da bana hayır ben seni değil başkasını seviyorum dedi.Acayip üzüldüm.En yakın arkadaşım da onu seviyor ve biz onunla kankayız nasıl oluyorsa artık.Vallahi öyle biriyle mutlu olsun ki ona savurduğum kurşunların önüne geçebilecek kadar seven biri olsun.Ama eminim ki o kiminle olursa olsun kimse benim yerimi tutamaz.Aslında o bana layık değil olmayacak.Fakat çok seviyorum onu ne yapacağımı bilmiyorum.Bana fikir verirseniz çok sevinirim.

Güncellemeler:
Hatta ona tokat atmıştım sadece bir kere ve üzüldüm pişman oldum attığım için.Sonra ona çok zarif bir hediye aldım.Ve şuan onun için döktüğüm gözyaşlarına acıyorum.Şimdi ona bir sevgim kalmadı.Fakat daha sonra o sevgimin yine tazeleyeceğini biliyorum elbet.Ve kendime acıyorum :(

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bence aradan cikman lazim sevmek bazen vazgecmektir.Sonucta senle oldugunda mutluda olucagi garanti degil.

Aradan cekilmeli hayatina devam etmelisin ve söyle olsa böyle olsa diyede düsünüp kendini bos yere mutsuz etme.

Hayirlisi böyleymis.

0|0
    0|0
    • Evet haklısınız ama çok uzun bir ilişkimiz oldu geçti öptü sarıldı ama vazgeçmek zorundayım.Aşk bazen sevmek değil fedakarlıktır.Hani bir kız kulesi veya fener gibiyim.Dışarıdan ışıl ışıl ve parlak.İçeriden yapayalnız işte buyum ben.

• özellikle karamsarliga kapilmayin hayat devam ediyor sizinde karsiniza sizi seven ve size deger veren birisi cikicaktir.Evet hayat bazen böyle acimasiz oluyor ancak buda bir tercube..

Asla Emin olmadan kimseyi sevmeyecegim diyebilirsiniz artik.

• Aglamak isyan etmek bir cözüm degil yipranan siz olursunuz akisina birakin ve kendinize biraz zaman verin..

Erkekler Ne Diyor 10

• kötü kadın necla

1|0
    0|0
  • '' Allah sana sen gibi bir sevgili versin, dilerim sende onu ben gibi seversin, o da sever sen gibi bir başkasını, sen sevdiğini seversin sevdiğinde bir başkasını'' de bence...

0|0
    0|0
  • zor bir durumdasın kuruşunların önüne gecek kadar seven kız bulunmaz bukadar seviyorsan onun için savaş dicem ama savaşacağın kişi kankan olurmu dimi bir erkek için kankanla savaşman hadi desek savaş cocukta bişey hissettiğinide söylememiş karşılıksız bir ilişki için kankanla savaşmak doğru değil sende senin için kurşunların önüne gecek birin i bekle derimm

0|0
    0|0
  • bence aradan cıkmanız lazım

0|0
    0|0
  • unutursuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnn

0|0
    0|0
  • simdi soyle senı de bırı sevıyordur sonra senı sevenı de bırı sevıyordur. senın sevdıgınde baskasını sevıyorya senın sevdıgın oglanın sevdıgı kızın da sevdıgı bırı vardır yanı sevgı ıcımızde

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarında dedii gibi vazgeç bu Aşktan Arkadaş zaten dürüstce bir cevap vermiş, Senin bu zaafını kullana bilirdi diye düşünüyorum,.

0|0
    0|0
  • hayat böyle sen onu seversin o başkasını :)

0|0
    0|0
  • vazgeç beni sev mesele kapansın:9

0|0
    0|0
  • Bana yaşın aslında (25-29) değilmiş de sen öyle yazmışsın ya da daha büyüyememişsin gibi geliyor. üzgünüm ama ergensin. Sorun burada

0|0
    0|0
    • Aşkın yaşı yok desem inanır mısın :)

• Hayatının aşkı olduğunu nerden biliyorsun.Ya kalbin aklına oyun oynuyorsa.Ya o senin kendini susuz hissettiğin çölde sadece bir vaha ise.Daha hayatın başındayız.Sadece geçmişini ve şu anını biliyorsun ama ya gelecek.Bence hayatımın aşkı tanımlaması için erken.Ona bence hayat daha da ilerledikten, herşey belli bir raya oturduktan sonra geri dönüp bakınca karar verebiliriz.Ki o zaman bile hayatın, duyguların raydan çıkmayacağının bir garantisi yok.Sabredip izlemek bazen iyidir, bizi öküz yapmaz ;)

• Bu arada soru başlığın ile güncellemen birbiriyle çelisiyor. Gitgeller yaşuyosun, emin olamiyosun ya da kabullenmek istemiyosun, bilemem. Ama dediğim gibi. Kendini bırak, biraz da zamanı izle bence. Belki orda da güzel bir film oynuyodur he?

Anam yanlışlıkla gizliliği açmışım. Piii yakalandım :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Kurşunn adres sormazkiiiii yakktınnn benii ennn derindenn depremlerde yine yüreğimm yangınlar çaresiiiizzzzz :P Böyle şarkılar dinleyebilirsin en fazla:D

0|0
    0|0
  • helal olsun o ccouga sana yalan söyleyipte kandırmamış kız

0|0
    0|0
Yükleniyor...