Türk futbolu Riera denilen adamdan kurtuldu ne düşünüyorsunuz?

her hafta kırmızı kart haketmesine rağmen bir türlü kart göremeyen rieradan kurtulduk

Türk futboluna hayırlı olsun

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yerde yatan adama tekmeler yağdırmasını rağmen sarı kart bile görmeyen Caneri neden konuşmuyorsunuz?Bu ülkede şikeye ceza yok ırkçılığa ceza yokken gelip burada Riera nın kırmızı görmemesini konuşmak biraz komik oluyor. .Riera benim çok beğendiğim bir oyuncuydu yolu açık olsun

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• caner boynuzluerkin, emre beleşoğlu, volkan ayısı, gökhan 3kağıtçıgönül ,baroni çirkefi,alves kazması ve daha birçok fenerli oyuncu TÜRK futbolunun içinde vaar oldukça Türk futbolu temizlenmez

1|2
    0|1
  • 8 milyona al üste para vererek gönder galatasarayın transfer politikasını anlayamadım. iyiki yabancıya sınırlama getiriyorlar

1|0
    0|3
    • maç içinde Allah Kur'an çarpsın penaltı diyen bir şahsiyetin galip geldikten sonra şirin görünmek için yapmacık hareketlerle penaltı değil dediği için tabiki acıyor canım Müslüman bir ülkenin Müslüman bir çocuğuyum ben böyle inançsız 5 para etmez müsvettelerin ne işi var bu ülkede?

• Galatasaray transferleri bana sorarak yaparsa ben istemem gökhan yerine sabri oynasın daha iyi en azından inançlı yapmacık değil saha içindede dışındada aynı kişilikte 2 yüzlü değil bırak şimdi bana kalsa o herife bu ülkede yağmurlu günde su dahi vermem

• bir FENERBAHÇEli olarak rica ediyorum, futbolu sadece mactan maca takip eden, erkekleri kendine tav etmek için futbol bilgisi var gibi konuşan kızlar yapmasın böyle, ulan babasına hönkürdüğüm, git formanı giy arada kezban arkadaşlarınla sacma salak futbol muhabbetleri çevir ama buradan uzak dur

0|0
    0|0
  • her hafta kırmızı derken? rıera ıyı topcu sadece yıllık 3 mılyon euro alması ve yabancı kontenjanı nedenı ıle gonderıldı yoksa ıyı bır yedektı

1|0
    1|0
  • Rieradan nefret ediyorum ESKISEHIRSPOLUYUM ! adam tam bir artist iyi oldu gs kalitesine yakısır bir oyuncu değildi ve futbol sergilemi,ydu

0|0
    0|0
  • Hoşakal mert adam olsun varsın herşeye rağmen ıyıkı vardın

0|0
    0|0
  • Riera Bana evde kalmış abla gibi geliyordu ya sonunda gittiği iyi oldu.

0|0
    0|0
  • iyi oldu sence saçımın beyazlığı şekildeki gibi nasıl geçer

0|0
    0|0
  • sırada eboue burak yılmaz melo iti ünal aysal lütfü arıboğan kaldı onlarda giderse türk futbolu süper olur

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Riera'dan önce şeref yoksunlarından bazı takımlar kurtulmasını bilmeli bence Riera en son basit bir penaltı yaptırdı gitti ama böyle bir oyuncuyu çürüten yabancı kuralına lanet olsun asıl Galatasaray yeni bir taraftar daha kazandı elveda Matador her şey için teşekkürler!

0|0
    0|0
  • azizden, volkandan, emreden, alvesten de kurtulmak lazım

0|2
    1|1
  • melo burak yılmaz ebouede bir an önce gitsin türk futbolundan

0|0
    0|2
  • Futboldan ve futbolcudan zerre kadar anlamadığın aşikar.

0|0
    1|0
Yükleniyor...