Birinden ayrılırsın 8 ay geçer..

Birinden Ayrılırsın belki aradan 8 ay geçer ama her gun 1 adet mesaj olsada görüşürsün kızın uzun ilişki sonrasında alışkanlığımıdır yoksa kızın sevdiğini bile bile erkeğin ayrılmasından ve kızın halen sevdiğinden mi halen konuşmak istemesi ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• O dert bendede war bilader. Ayrldik yalvardim yakardm donmedi. Neyse anladim olmayacagni ve yoluma baktim. Aradan 3 ay snra mesaj atti arkadas kalalim dedi kabul etmedim.2 hafta gecti annesinin facedem ekledi konustuk gene istemiyorum dedi. Dedim bak madem istemiyosum birakta toparlayim kendimi iletisime gecmeyelim dedim. Tamam dedi.gecrnde tuttu kandilde mesaj atti bende tesk ettim gectim bisey demedim konussmadi ben firsarni vermeyince.anlayamyorm mapmaya calistgni. Unutlmamak mi istiyo yoklugum mu koyuyu bilemedim. Anlayamiyoruz biz bu kizlari yahu

0|0
    0|0
    • :) cunku o ilgi ve alakanı özlüyor. ama tekrar üstüne düşer afedersın bı tarafı yıne kalkacak ve sana cevabı olumsuz olacak bu yuzden bı daha mesaj atarsa tekrar dönme bile hadı dayanamadım dondum dersende cok soguk cevaplar ver kacan ol. hakedene boylesii...

• Su anda ulasursa whatsapptan ulasir.oda numarami silmedyse eger. Face felan kullanmiyorum zaten:) whatsapp a da aurekli girmiyorum benim ona baktfmi sanmasin diye.hani oyle bir saplanti wArsirya kac kere girmis me zaman acmis acaba beni emgellwmismi vs diye:)kizl�r meraklidir boyle seylere:)

• bence sürekli bak deriim. evet meraklıdır kızlar bende meraklıyım sürek eski sevgilimin whats appna bakrdım ne zaman girmis faalan diye cok kıskanırdım acaba biri oldumu dıye nıye bu kadar giriyo kımınle konsyuor diye bana kalırsa sürekli giir:)

Kızlar Ne Diyor 1

• Hala seviyordur ,değer veriyordur. Ya da unutamamıştır ve cevap vereceğini bildiği için mesaj atıyordur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence istemem ama yan cebimde kalsın vakası kardeşim.Görmeden bilemeyiz seviyordur belki ama ilişkiyi kaldıramıyordur bazı kızlar böyledir kıskanmasın kısıtlamasın ister.

0|0
    0|0
  • kARDEŞ O İŞ ZOR BENDE O DURUMDAN MUZDARİBİM

0|1
    0|0
Yükleniyor...