En son kime ne söyler veya yazarsınız.

Uçaktasınız. Pilot bir anons yapıyor. "Sayın yolcularımız uçağımız 2 dk. içerisinde düşecek ve kimse kurtulamayacak. Telefonlarınız açıp son olarak bir mesaj çekebilir veya konuşabilirsiniz." dediğinde kimi ara veya mesaj çekersiniz, ne konuşur veya yazarsınız?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• annemi ararım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Annemi arardım ve derdimki İnna lillahi ve İnna ileyhi raciun ölüm var ana unutmadık dua edin ve ölümü gelin alın telef olmasın:'(

0|1
    0|0
  • sevdiğime onu sevdiğimi ..

0|1
    0|0
  • Sakın bunu yapmayın geride kalan için berbat bir durum oluyor...hayatın boyunca o anı hatırlayıp kahroluyorsun.

0|0
    0|0
  • Annemi arar helallik isterdim..

0|1
    0|0
  • Ben o anda birini arasam o kişi onu hayatı boyunca unutamaz büyük işkence olur egoistlik yapmam ölmeyi beklerim

0|0
    0|0
  • Kimseyi aramam.. Öldüğümü öğrensinler daha iyi :) :)

0|0
    0|0
  • hiç kimseyi aramam

0|0
    0|0
  • Kimseyi aramam.

0|0
    0|0
  • aklimda ve kalbimde olan birini araririm onu cok sevdigimi soylerim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Uçak 2 dakika içinde düşecekse bıt bıt bıt mesaj yazmazdım herhalde. Açar telefon konuşurum. Herhalde eşimi arar, onu ve oğlumu çok sevdiğimi söylerdim.

0|1
    0|0
  • Rehberdeki herkese toplu mesaj atardım.

" Hakkınızı helal edin lağğn! "

0|1
    0|0
  • link dinle baba boş ver:)

0|0
    0|0
  • Ne gerek var insanları üzmeye aramam mesajda atmam buraya girer profili güncellerim öldüm diye tabi o zamana mobil uygulama cıkarsa hızlı olur işim...

0|0
    0|0
  • Kimseyi aramazdım

0|0
    0|0
  • kimseyi aramam

0|0
    0|0
  • cocuklarimla konusurum ama onlara bana bisey olacagini söyleyemem

0|1
    0|0
  • üçakta telefonu açarsam uçağın düşüşünü hızlandırırım 2 dakikamda kalmaz

0|0
    0|0
  • o pılotun aneesını arar tebrık ederım adam ucagın dususunu bılıyo ama bı bok yapmıyo yetıstıren aılenın ben dıye :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...