Bir sene önce tanıştığım..

Herkese merhabalar,

Bir sene önce arkadaşımın tanıştığı bir kız vardı. Bir kaç kere buluştuk ve gerisi gelmedi. Arada sırada ben yazıyordum kısa sohbetler ediyorduk. Geçen gün kendisi yazdı ve dolaylı yoldan da olsa buluşma teklif etti. Daha önce olmamasının nedeni önceki uzun ilişkisini unutamamasıydı. Yarın buluşuyoruz kafamda çok soru işareti var. Sizce amacı ne olabilir ve yarın için önerileriniz nelerdir ? Cevap veren arkadaşlara teşekkürler.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• git yanına konuş normal bir şekilde senin onda gönlün yoksa eğer gözlerine bak öyle konuş onunla ilgilendiğini düşünsün özel hissetsin kendini zaten aklında hemen bu çocuk benden hoşlanmış diye belirir zaten devamıda gelir espirili olmaya çalış ama cem yılmaz misali diyil hafif ince espiriler yap ama kendini mal olarak gösterme çok konuşma iyi buluşmalar

0|1
    0|0
    • Gönlüm var zaten hocam ve nedense üzüleceğimi düşünüyorum. Teşekkürler

• Anladım hocam, teşekkürler

• iyi şanslar

Kızlar Ne Diyor 1

• e insaflı kızmış ya o zaman seni yara bandı gibi kullansaydı?

söylemese nereden haberin olacaktı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hiç uğraşma. unutamamış bir kız ayrılığın habercisidir. bağlanırsın falan sıkıntı yaşarsın. gitsin unutamadığı kişiyi düşünmeye devam etsin*et

0|0
    0|0
  • Senle deneyecektir,en kotu ihtimal biriyle kiskandiracaktir,dayak yeme ihtimalin cok yuksek,kendimdrn biliyorum;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...