Sivilce ve buna bağlı olarak bazı şeyler

Merhaba ben yasin tam 3-4 senedir bu sivilce -sivilce izleri ile savaşıyorum bu problem bütün hayatımı yaşamı mı sosyal çevrem ile olan iletişimi mi etkiliyor özgüvenimi kötü yönde etkiliyor gecen sene doktora gittim ve bana tetradox hapı ve clındoxly kremini yazdı 2 ay geçtikten sonra kusursuz bir sonuç aldım eskisine göre büyük oranda azalmıştı ama sınıfım nedeni ile uzun bir ara doktora gidemedim ve sivilceler tekrar çıktı son bir haftadır kesin bir karar aldım ve araştırmaya başladım piyasada sürüsüyle ilaçlar var ama bunların hiç biri lekeler için değil benim yüzümdede sivilce izi fazla bunun için bildikleriniz varsa paylaşırsanız memnun olurum sivilce için 2 gün sonra randevum var doktorumdan tekrar hap yazmasını isteyeceğim ama kan vermek gibi bir fobim var ama başka hap yok ise artık katlanacağım o acıya .Bu sivilce izleri sosyal yaşamımı ve özgüvenimi etkilemişti demiştim ya çok utangacım hiç bir kızla konuşamıyorum bu yüzden sevgilim de olmuyor kişiliğim yerli yerinde ama tek neden sosyal bir çevremin olmaması ve özgüvensiz olmam SEVGILIMIN olması içinde tavsiye verirseniz memnun olurum . Bu arada en son yüzümün böyle olmasını istiyorum imkanı var mı. Birde kıyafet alırken nelere dikkat etmeliyim, saçımıda nasıl kestirebilirim

Güncellemeler:
Yüzümün böyle olma ihtimali var mı birde link

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba doktor banada tetradox clindoxly ve yanında 1 hap 2 krem daha yazdı onlar önemsiz gibi. Daha 1 hafta oluyor. Yeni sivilce çıkmıyor kullanınca eskilerde hafif söndü gibi. Hemde 1 hafta oldu daha. Daha kaç ay da etki gösterir. Ve cidden bırakınca geri mi çıktı? Tüh ya ne olacak geri çıkarsa? Ben yüzüme ağda kullandığım için yüzümde şuan birsürü var. Acayip çok ve iğrenç duruyor. Ne yapmam gerek?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sivilce izlerj benim icin de buyuk dertti clindoxly ve isotrexin jellerini donusumlu olarak kullandim gunduz ve aksam da sivex losyon kullaniyodum gecti. Ve cok su icmen lazim bu cok etkiliyo ben hic su icmezdim. Elma ye. Sivex losyon gercekten cok iyi yalniz sivilce cikmaya basladiginda hissedersin ya hemen suruyosun kurutuyo.

0|0
    0|0
  • Clindoxly bu kremi bende kullandim beze gibi oluyordu benim basi yoktu birde avene termal jel verdi doktorum gercekten cildim kusursuz oldu bol su icmekte onemli ama izlere diyecegim yok gececeginide sanmiyorum dostum izler kaliyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sivilce bendede var bende arıyorum senin gibi böle sonuçlar ama kız için yardımcı olabilirim eskiden bende emonun tekiydim sayılır serseri gibiydim ama saçlardan dolayı birazda asabilik vardı saçlarımı önlerini kaldırıyorum arkalar çok kısa fauller kısa önler uzun azcık kirpi yapmıyom saçlarımı arada bir kabartıyorumda ama çok uzun güzel durmuyom bende duranlarınkini biliyorum sen 0 dan başlamak istiyorsan şimdiden 3 vurdur saçlarını uzasın biraz uzadıkça önleri kaldırırsın kız meselesi iç.n bendedde senin gibi sivilce var ama 1 ayda 4 manita yaptım sonra hepsine yol verdim gitti anlıcağın kızlar sivilceye bakmıyorlar adam ol delikanlı ol yeri geldimi esip gürle sınır koy bıraz ama bunaltma kızı göz temasın olsun muutlaka sosyalçevreyi*et telefondan yapıyor şimdiki nesil manitayı sende arkadaşlarından tel numarası al kız için konuş tipi falan önemli olmasın tipsizde olsa sümüklüde olsa dene böle böle alış geliştir kendini

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar kesin çözüm var ama biraz sıkıntılı ama kesin çözüm var

0|0
    0|0
    • Nedir o kesin çözüm o dostum

• Hım roacuton mı o hap benim ilk istediğim kan tahlili olmamasını istiyorum ama eğer başka hap yoksa mecbur kan vereceğim

• Roakutan aknegen aknetrent benzer ilaçlardır ben de lise yıllarında çok çektim ama sonunda o illetten kurtuldum

Yükleniyor...