Kinci bir insan mısınız ? size yapılanları unutur musunuz ? İntikam almayı düşünür müsünüz?

Kinci bir insan mısınız ? size yapılanları unutur musunuz ? İntikam almayı düşünür müsünüz?

ben kendi adıma yanıtlayayım evet çok kinciyim asla unutmam bana yapılanları asla unutmam ve ya intikam alırım intikam almazsam da öyle bırakır çeker giderim...

0|1
11|15

En İyi Kız Görüşü

• Kinci birisi değilim ama insanlara ders vermeyi severim.Bana birisi defalarca aynı şeyi yaşatıyorsa şimdi sıra bende derim.Onun bana yaptıklarını aynısı ona yaşatırım.Ve onu izlerim.Nasıl üzüldüğünü nasıl kırıldığını izlerim.Sonra sorarım ona.Acıdımı? İnkar eder belki gururuna yediremez ama acıdığını bilirim.İşte banada yaptıkların aynen acıdı bende insanım derim .İntikamım bu olur.Sonra arkama bakmadan giderim.İçimde insanlara kırgın olabilirim ama kinci değilim.

2|2
    0|0
    • Teşekkür ederim en iyi cevap için.Güzellikler dilerim.

• Olsun.Sen kalbini bir iki kişi için kirletme.Yaptıklarındanda ders al ve ders ver ama o tür insanların sana dokunmasına izin verme.Unutma.Su akar yolunu bulur.Her insan eninde sonunda hak ettiğini bulur.İnşallah sana birisi sana kötülük yaptığında vs her neyse seni kıran olaylara karsi gülümsemeyi unutma :).

• tamam canım sağol

Erkekler Ne Diyor 15

• ne kadar kinci itikamcıda olsam iş intikama geldimi bazen yumuşarım Allahından bul diye bazen şaka niyetli olur o aman intikam alırım bazen

1|0
    0|0
  • Kinci bir insanım, yapılanı unutmam. İntikam alacağım günü sabırla beklerim.

Benim için intikam, gecikmiş adalettir.

1|0
    0|0
  • bana yapılan iyiliğide kötülüğüde unuttuğum baki değildir lakin kötülüğe karşı intikam almaya çalışmadım hiç bir zaman

1|0
    0|0
  • günah olduğu için hep kaçmaya gayret ederim fakat kendimi tutamadığım zamanlar karşıdakinin canını yakmadan ona zarar veririm hem vicdan daha rahat olur.

1|0
    0|0
  • Evet kinciyimdir maalesef...İntikam almayı düşünürüm bunun için yapmayacağım şey yoktur. Kötü bir huy ama var yapacak bir şey yok :)

1|0
    0|0
  • Yapılan kötülügün derecesine göre degisir kinci degilim ama zoruma gidicek bir kötülük yapılırsa bana can yakarim..

1|0
    0|0
  • Kin tutarım evet.Hepsinde olmasada çoğunda da intikam alırım :)

1|0
    0|0
  • aptallar unutur

1|0
    0|0
  • her kadın gibisin bir değişiklik yok. her kadın unutmaz. hemcinslerine karşı dikkatli ol :D

1|0
    0|0
    • senin için sordum ben zaten kendi yanıtımı verdim gizlemeden iyi bakarsan iyi okursan sevinirim

• hiç kin duymam...bana yapılan zarara birşey demem de sevdiklerime zarar vereni asarım...

1|0
    0|0
  • Boş koy gitsin.

1|0
    0|0
  • asla unutmam ama intikam içinde hiç acele etmem hiç beklemediği bir anda yaparım ne yapacaksam ama asla çekip gitmem allahından bulsun demem belasını ben veririm

0|0
    0|0
  • kötü biri değilim . kimseyle kolay kolay sorun yaşamam ama kin tutarsam o kişi neden bu bana kin tutuyor diye benden nefret eder ve hayattan soğur . o derece yani

0|0
    0|0
  • Kin asla tutmam ama intikam almayibdenerim :)

0|0
    0|0
  • kinci değilim ama birinden intikam almiştim. Eşşek sudan gelinceye kadar dövmüştüm birini :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• kinci bir insanımdır evet

yapılanı da yapanı da unutmam affetmem

ama intikam almam her zaman çok çok kötü bir şey olursa belki

1|0
    0|0
  • Kinciyim. İnatçılığımda harmanlaşınca pek bir çekilmez oluyorum.

Aslında benimde sevmediğim huylarımdan biridir, zaten ben benide sevmem.

1|0
    0|0
  • Kinci değilim ama unutmam.Yani bende birini üzmüşümdür kırmışımdır.Olabilir.Yapılan bir şeyi bana ikinciyi yapana kadar hatırlamam ama unutmam da.Kişiliğe bağlı birde.Mesela kendini beğenmiş her şeyi herkese yapacağını düşünen insanlardan nefret ederim onlara kin tutarım.O ayrı tabii.Neyse ya.Sevdiğim bir insan ise zaten hemen unutturur. :)

1|0
    0|0
  • kinci degilim gün gelir affederim ama iyi niyetimi her defasında suistimal ediyorsa benimde sabrım bir yere kadardır ama affetsem de asla unutmam intikam almayı düsünmem sadece ah ederim hakediyorsa zaten tutacaktır kimsenin yaptıgı kötülük yanına kar kalmaz ama bu dünyada ama ahirette mutlaka hesabını verir..

1|0
    0|0
  • aşırı derecede kinciyim bana yapılan ıyılıgıde kötülügüde unutmam ıyılık yaptıysa karsılıgını verırım ama kötülk yaptıysa ömür boyu burnundan getirirm

1|0
    0|0
  • Bununla gurur duymuyorum ama aşırı sinirli ve kinci biriyim bana yapılanı unutmam karsımdakine zamanı geldiğinde tokat gibi çarparım

1|0
    0|0
  • kinci biri değilimdir fakat bana yapılan yanlışı kesnlkle unutmam ve eğer o kişiyle muhattap olursam yüzüne vurmakta fazlasyla hoşuma gider tabi hatasınn farknda değllse farkndaysa pişmansa byle bişl yapmam.

1|0
    0|0
  • maalesef kinciyim bana hissettirdikleri yaptıkları herşeyi yaşatmak isterim

1|0
    0|0
  • Kinci biriyim. Zor silerim ama bitirdiysem geri donusu de olmaz.

İntikam bana gore degil. Allaha havale ederim. Zaten benim ahimi alan her insan muhakkak bu dünyada cekiyor acisini...

1|0
    0|0
  • affederim, intikam almayi düsünmen Allah`tan bulsun, ama asla UNUTMAM hep aklimda olur...

1|0
    0|0
Yükleniyor...