Sürekli mesaj atıyor.birinden hoşlandığını söyledi.bugün ilk defa konuşmuşlar.amacı ne bu kızın?

hayır yani konuşmuş olabilirler tamam da ben zamanında belli etmiştim sevgimi yani buna rağmen gelip bunu söylüyor amacı kıskandırmak mı sizce?sevgilisinden yeni ayrılmıştı onun unuttracağını söylüyor.kendisi mesaj atıyor ben atmıyorum.neden yapıyor sizce?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş bir kızı davranışlarından bazıları senden nefret ediyormuş gibi bazıları seni seviyomuş gibi gelir ama asla anlayamasın şöye diyim Ankara gitme durumum var ve benle alakası olamayn 3 kız gizlice anakra gidicekmi diye sordurtuyor flört etmeye çalıştıkmıda tersleniyoruz anlatabildimi

0|0
    0|0
    • şimdi ben ona bişey yapmadım hayır yani yaptım iyi anlamda yaptım kötülüğüm dokunmadı.benle derdi ne.mesaj atmasın o zaman.

• dalga geçiyodur yani düşünsene hayatı sıkıcı belkide kendine hoşlanan bir erkek bulmuş biraz süründürüp hayatına renk katsa fenamı ya da beyni var aklı yok arkadaşın dediği gibi yani kardeş ANLYAMASIN :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Seni ölçüyo olabilir sana karşı biseyler hissediyo ve bu konuda ne.dusundugunu anlamak için senin tepkini merak ediyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Beyni var, aklı yok.

0|0
    0|0
    • ne yapmaya çalışıyor ki yani banane hoşlanmışsan.

• bence umursamamak en iyisi.zamanında sevdiğimi belli etmiştim baya bi.herhalde şimdi onu bulamayınca kıskandırmaya çalışıyor.yemem ben bu oyunu.

• Gerizekalı işte. Salla ya. Ben bile çıldırdım şu an. :D

Yükleniyor...