Yağmur size ne hissettiriyor?

sonra belki çay içeriz

şansımız varsa,yağmur da yağar

damlalarca huzur yüklemece oynarız

benim damlam seninkini alnından öper

güzel şeyler olur belki,sen gel bence

Lale müldür..

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Arınma ve temizlenme, toprağın kutsanması ve bereket zamanı...

Eskilerin tabiri ile rahmet işte Rahmet'i sonsuz olanın armağanı, bit tutam yeşil, bir dal filiz için...

Rüzgârları rahmetinin önünde müjdeci olarak gönderen O'dur. Biz, ölü toprağa can vermek, yarattığımız nice hayvanlara ve nice insanlara su vermek için gökten tertemiz su indirdik.

Furkan/48

5|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yagmur gökyüzünün sefkatini topraga aktarmasi olarak düsünürüyorum ben.Nasil bir anne süt verirse gögsünden bebegine yagmurda cansuyunu veriyor topraga..

Hayatin en büyük mucizesi.

1|0
    0|0
  • -Çocukluğumu hatırlatıyor.

-Slow ve ağır çekim gülümseyişleri

cut.

1|0
    0|0
  • En sevdiğim hava kapalı ve yağmurlu havadır nedeni link yağmur güzeldir kart postal gibir her şey temizlenip arınacakmış gibi hissetirir biraz romantik biraz hüzündür hele el ele tutaşacağın bir sevdiğin varsa daha şahanedir yağmur huzurdur sevgidir göz yaşıdır bazen bazende bir umuttur benim için.Yağmurlu havalarda genelde dışarda olurum ve yüksek biyerden şehri izlerim yalnız düşünürüm huzurlu mutlu olurum kısacası yağmuru seviyorum..

1|0
    0|0
  • Bir kutsanma, bir bağış ve mazinin gözyaşları. Hepsi içinde saklı bir damla yağmurun...

1|0
    0|0
  • Bir zamanlar iyi hissettiriyordu fakat son zamanlarda iki damla yağmurda bile elektrik kestiklerinden endişe veriyor.Tam bilgisayarda dosyalar ile uğraşırken bir anda gidiyor tüm iş yarım kalıyor.

1|0
    0|0
    • işler belki biraz bekleyebilir:)

• Çokça kitap okuyan biri değildim bu elektrik kesintileri yüzünden yeni yeni kitaplar okumaya başladım.Gittiği zaman 2 saat gelmiyor o arada kitap okuyorum başka çare kalmıyor.

• ne güzel bir şeye sebep olmuş..yağmur her haliyle güzell

• Islaklığı hissediyorum

1|0
    0|0
  • Duruluk.yalınlık,saflık.

1|0
    0|0
  • huzur huzur huzur...

1|0
    0|0
  • masumiyet hissettiriyor

1|0
    0|0
  • en sağlam uyusturucu

o yagar ken her ne yapıyorsan cok guzel

1|0
    0|0
  • Temiz hava

1|0
    0|0
  • uzun zamandır ağlamak isteyipte ağlayamadığım göz yaşlarım damlıyor gök yüzünden

1|0
    0|0
  • Islanıp grip olmayı :D

1|0
    0|0
  • yağmurun yağdığını hisettiriyor o_O

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yağmurdan sonraki toprak kokusunu severim bir de gökkuşağını

yaz yağmurunu severim bir de serinletir geçer

1|0
    0|0
    • evet mis gibi kokmak tabiri bir yeni doğmuş bebeğe bir de tprak kokusuna yakışıyor:)teşekkür ederim

• Her yağmur yağdığında lisedeki güzel hocam aklıma gelir:) Biz sabah sıra olduğumuzda yağmur yağıyor diye tüm okul içeri girelim mırıldanmalarıyla söylenirken eline mikrofonu alıp "Şeker misiniz eriyeceksiniz?" deyip tüm bahçeyi gülüşmelerle doldurmuştu:) Kulakları çınlasın..

1|0
    0|0

• Hüzün...

Kisaca.

0|0
    0|0
  • HUzuru :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...