Kızlar arkadaşınız size bu saati alsa ne düşünürsünüz ?

soru açık ve net kızlar saat hakkındaki yorumunuz ? ne düşünüyorsanız söyleyin.yalnız link atamıyorum w w w . yı siz eklerseniz başına :) hediyesaati.com/urun/ferrucci-fc9169kb/

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• 4 yıllık ilişkim var sevgilim bana bu güne kadar hiç hediye almadı... elimde ondan hatıra diyebileceğim hiçbirşey yok... bu saati beğenmedim ama eğer sevgilim alsaydı seve seve kullanırdım... senin sevgiline gelince kızın zevkini bilemeyiz :) kendi düşüncem saat güzel ama kordonu güzel değil. zaten içinde senin kalbin varsa o tiktaklar senin kalbinin sesini hatırlatacaksa sevgiline bu ennnn güzel hediye :)

0|1
    0|0
    • sevgilim değilde en yakın kız arkadaşım :) inşallah senin sevgilin sana bir hediye alır en kısa zamanda ne diyim :)

• iyi olduğunu bilmek yetiyor bana :) hediye falan istemem :) teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 4

• taşları gördüm gözüme girdi ben taşlı şıngır mıngır saatleri çok beğenirim yani alınsa beğenirdim güzell ama daha güzelleri de var bence:)

0|1
    0|0
    • bak mesela bu daha güzel benim zevkime göre tabii :)

link

• anladım :) çok sağol yorumların için :)

• rica ederim :)

• kordonunu sevmedim

0|1
    0|0
  • :)) 3 tane w'nun lafı mı olur ekleyelim bakalım:))

0|1
    0|0
    • Rengi çok tatlı ama kordonu sanki başka bir saate aitmiş gibi..Siyah kordondan kaybediyor bana göre..

• Çok ince düşünmüşsünüz ne güzel..Şimdi daha çok beğendim saati :)

• hehe eyvallah bu tatlı yorumun için :)

• bende vardı bundan.. meflah oldu gitti garibim ama güzl saat.

0|1
    0|0
    • arkadaşıma doğum günü için aldım ama emin değilim beğenmez diye ?

• yooo görünüş güzel ben begeniorum dediğim gibi bende de vardı bundan zaten.

• tamam sağol yorumun için :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...