Dovus konusunda kendi taktiklerime cok guvenıyorum beni kimse yenemez diyorum kendime inanıyorum abartılımı?

onume geleni alırım diyorum bugune kadar dovuslere bir kac kere katıldım ozguvenım cok yuksek henuz rakip tanımıyorum dunya klasiklerinden biri olabilirmiyim?

Güncellemeler:
fikirleriniz icin tesekkurler egitim almaya karar verdim.

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• BAŞKASININ YUMRUĞUNU YEMEYEN KENDİ YUMRUĞUNU BALYOZ SANARMIŞ :)

7 yıl uzak doğu sporları yaptım.Çok kavga ettim sokaklarda,okulda bir serseri gibi.Ne kadar çok dövdüm desem de dayak yemişimdir.Öyle beklemediğin birisi bir yumrukta hayatını karartabiliyor.:)

0|0
    0|0
    • bayada yapmıssın 7 yıl ne demek.

• kapora cok az egitim almıstım bu arada ben pek kavgacı degilim sadece dovus yerlerinde dovusmek istiyorum tesekkur ederim.

• Ben az konuştum sen çok anla misali.Rİca :)

Kızlar Ne Diyor 4

• bi dayak ye açılırsın :D

0|1
    0|0
    • yedim zatende o kadarda cok acı hissetmedim :)

• seni iyi dövememişler :) bence özgüven iyi bişey tabide fazlası zarar

• ya soruda biraz kırıldı ilkide acmısım soruyu en son 7 kisi birden dalmıstı uzerıme en son dayak yedım gun o gundu :)

• Kendine güvenmek abartı değildir

0|0
    0|0
  • Hava atmaya gelmiş yavrum he canım he

0|3
    0|0
  • dövüşlere katıldım derken neye katıldın

0|1
    0|1
    • kafestekilere 3 mac yapmıstım.

• bizi almadılarki.

• ben 3 mac kazandım bu arada sen kıckbox cu fılen degılsın sevgılın sampıyonmus fılen hıkaye yazıyorsun burada o kadar kolay dıl avrupada sampıyon olmak turkıyede kafes dovusu egıtımlerı var ama kafes dovusu yok egıtım verıp gonderıyorlar.

Erkekler Ne Diyor 23

• Trafik kazalari da hep bu yuzden oluyor kaarsim.

2|0
    0|0
  • bende kavga ederim çok çene kırmışımdır ama kendini savunman kazanman için %60 şans verir sana karşındaki kişi gözlerini kapamış sana saldırıyorsa onedena kork çünkü yaptığı hareketler belli olmuyor canını çok yakabilir gösteriş yaparsın öyle dünyada tek insan sen diyilsin her iyinin bir iyisi vardır unutma

0|0
    0|0
  • El yumruğunu bilmeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış.

0|5
    0|1
    • egitimli kisileri yendım sen neden bahsedıyorsun

• kardeşim. ben sana inanıyorum. gerçekten sende inanırsan. tekniği geliştirirsen. ve çok çalışırsan başarmaman için hiç bir sebep yok. Önemli olan senin bunu ne kadar istediğin. Bu konuda bazıları doğuştan yetenekli oluyor. Bence hayal et. tasarla. başla. çok çalış. ve başar. bu kadar basit. ama çok zor. çalışmak çok zor. bence dene kardeşim. ben sadece gurur duyarım

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim de sanırsam yinede egitim almam gerekicek.

• olursun

0|0
    0|0
  • genç mayk taysın :D kafes dövüşü demişsin; kafes dövüşleri illegaldir ve çoğu ölümle biter. filmlerdeki gibi değil yani. cüsseli, yapılı olabilirsin ancak bu yenilmez olmanı göstermez dostum. yapınada güvenme. cüce gelir yere indirir nerden geldiğini anlamazsın. hadi beni alırsın aşağı ya 50 cent gibi bir adam gelirse nabacan :D

0|0
    0|0
    • dostum ben tam olarak kafes dovusune katılmadım sadece egitim amaclı kapattılar bizi.onuda yenerim:)

• aynen katılıyom thanks.

• tabi ya en güzeli. thnx too u.

• Bende 5 yillik kick boks ve free fight ogrencisiyim :) bende oyle dusunuyordum ayni senin gibi :) sonra bizim salona agir siklette bir abimiz geldii 115 kilo felandi ben 74 kiloyum bir mac yaptik sonra düşüncelerim tamamen degisti. Kimse yenilmez degildir kardesim mike tyson ve muhammed ali bile yenildiyse bu hayatta sende yenilirsin :)

0|0
    0|0
    • evet haklısın dostum ıcımde katılma ıstegı cok abartılı sadece belkı bu sey bu duyguyu verdi bilmiyorumki.

• Herseyden once sakin olmaz lazim sende etten yaratildin biz tas degiliz kardesim :)

• aynen belkide soruyu acmam ıyı oldu biraz guvenım kırılır :)

• Çok abartıyorsun bilader bence kendini.Tek yumrukta bayıltan insanlar var dövüş eğitimi almış.

0|0
    0|0
  • link sen bu adamı hiç izlemedin anlaşılan

0|0
    0|0
  • 1. Si

Deme meydana çıkıpta var mı ben gibi

Bir muhalif rüzgar eser savurur harman gibi

2.si

Öyle ringde 2-3 veled döverek olmaz o iş

sözünde doğruysan katıl şampiyonalara.

Sonra konuşalım. Azmini de kırmak istemem.

0|0
    0|0
    • evet haklısın dostum 2.3 kisi dovmekle olmaz bu is egitimlere katılcam.

• Geçen gnde Sinan şamil samın kafasını gözünü kırdılar :D heeç unutmam arabada artıslık yap sen.. hey yavrum hey..

0|0
    0|0
  • ölümde cekebiliyomusun sanki kim rakibin olduda dövdün kendine fazla güvenme

0|0
    0|0
  • Bir söz vardır; El yumruğunu bilmeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış. :)

Nefse güven olması size göre iyidir.

0|0
    0|0
  • ilk kural dövüş kulübü hakkında konuşmak yasaktır. artık kovuldun.

0|0
    0|0
  • Maraz Aliyi çağırın :D:D:D:D

0|0
    0|0
  • Benide dövebilirmisin

Sevabına

0_0

0|0
    0|0
    • yok ya senin verdin cevaplar bazen gozume takılıyor guluyorum :)

• Kurşunda mı geçirmen birader sen neyine güveniyon ?

0|0
    0|0
  • bence çok vahşice bir durum

0|0
    0|0
  • Savunma taktiğini bilmedikçe kafana yediğin an sopayı bitmişsin.

0|0
    0|0
  • Gel kanki adukettt

0|0
    0|0
    • dhalsım kollarımı uzatıyorum dostum vurucam simdi.

• sen daha tassaklı bırıyle tanısmamıssın :)boydan boya tassaklı :D anladın sen amannn kımö vurduya gıtme bıraz frenle :)))))))))))))))))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • olabilirsin dostum bildin yoldan sasma.

0|0
    0|0
  • salaklıkta olmuşsun zaten

0|1
    1|1
    • bir dovuscuyum ancak seviyesiz dil kendi seviyendeki kisilerle takıl dostum.

Yükleniyor...