Tespit ettim sizce nasıl peki?

20 Yaşındayım ve bişeyi öğrendim hayattan.İnsanlar başarılarınızı unutuyorlar fakat yaptığınız hataları ya da yanlışları sürekli açığa çıkarıp sizi düşürmeye çalışıyorlar.Genelde böyle.Peki neden?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Doğru tespit! 10 tane iyi iş yap, arada 1 tane bir şey atla asla gözden kaçmaz,dilden düşmezZzZ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nankörler..! Bir İnsanı 40 Yıl Sırtında Taşırsın, Az Dinleneyim Dersin Senden Kötüsü Olmaz.. İçi Fesat Olan, Kötülük, Fitnelik İsteyen İnsanlar Böyle Düşünür. Böylelerini Takarsan Hayat Yaşanılmaz Olur.

0|1
    0|0
    • Takmıyorum alışkın oldğum için zaten.Ama ben içimde fesatlık olmadığı için böyle bir davranışla karşılaşınca.İçimde insanlara karşı bir yargı ister istemez oluşuyor.Bu yüzden kimseye güvenim kalmıyor.

• insan işte ne yapıcan ama o yaptığın iyilikleri allah (s.a.v) her zaman bilir hataları da bilir fakat yüce rabbimiz merhametli ve affedendir :) nerden bu konuya vardım bilmiyorum ama sonunda bu oluyor yani:)

0|1
    0|0
    • Kesinlikle öyle.Allahın adaletini ve merhametinin ne kadar büyük olduğunu hadislerlede biliyoruz.Fakat dini yönden bakmadan sordum soruyu.Mesele yaptığım iyilikler değil zaten onları denize atıyorum.

• kesinlikle katılıyormm

0|1
    0|0
  • Abicim sen adamin canini yakmissin tabi unutmaz ama mutlu oldugu o kadar cok ani vardir ki belli olanlarini sadece hatirlar ama acilar beyinde ozel bir yere kaydedilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kiskaniyorlar demekki

0|0
    0|0
  • Geç olmuş tespitin ama anlaman güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...