Her gün süslü ve bakımlımısınız?

Dürüst olun :) sıfır makyaj ile nasılsınız? sıfır makyaj ve sıfır bakım ile çıktığınız günler nasılsınız? ya da asla makyajsız çıkmazmısınız? Salaş bakımsız ve çirkin olduğunuz günler çok yakışıklı veya güzel birileriyle karşılaşsanız ya da tanışsanız moraliniz bozulur mu? bu durumlarda neler yapıyorsunuz?

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• bakımlıyım ..süslü değilim makyaj benim için bakım değildir.tarzım zaten salaş.her gün benden daha güzel kadınlar hatta kadın olsa benden güzel olur dediğim erkekler görüyorum.moralim bozulmaz aksine güzel ve estetik her şeyi severim

2|0
    1|0
    • ilginç demek ki kendini aşmışsın

Erkekler Ne Diyor 10

• balık tutmaya gitmediğim zamanlar kendime çoook dikkat eder giyimime kuşamıma parfümüme kadar çorabımın rengine sakalımın biçimine saatime kadar dikkat ederim.

1|0
    0|0
    • herzaman yani vayyy

• ben aşık olduğumda ya da birinden hoşlandığımda veya mutlu olduğumda çok bakımlı olurum. yalnızsam çevremde hiç beğendiğim biri yoksa mutsuzsam çok bakımsız olurum

• duygularına göre yaşıyosun demek.incilde yazar bak bu söze inan;her zaman güzel giyin,karşına kim çıkacak bilemezsin.her zaman evini temizle,kim gelecek bilemezsin...

• bi bayanı güzel gösteren makyajı değildir bence ,

asıl olan kendi güzelliğidir makyajla yüzünü ne kadar saklayabilirsin ki

genel olarak bakıml biriyim öyle bişeylede karşılassam canım sıkılmaz herhalde :9

1|0
    0|0
  • Beni yataktan kalkınca görme çocugun düşer...

1|0
    0|0
    • :))) ozaman kamu güvenliği için önlem al

• :D :D hepiniz boya küpüsünüz

1|0
    0|0
  • Temiz ve saygılı olsun insanlar yeter. Gerisi hikaye.

0|0
    0|0
  • Makyajsız bayanın çekiciliği :)

1|0
    0|0
  • genelde inşaat işçisi gibi takılırım ve hiçde takmam :) bvewni sohbetimi dilimi bilen bilir :)

0|0
    0|0
  • Süslü olmasamda hergün bakımlıyım

0|0
    0|0
  • dudak kremimi sürerim nemlendiricimi kullanırım:)

0|0
    0|0
  • Ben sıfır makyaj ile aynıyım. Çünkü hiç yapmadım ;)

0|0
    0|0
    • kirli sakal erkeğin makyajıdır derler :))

Kızlar Ne Diyor 11

• Her gün süs değilim,bazen o kadar paspalım ki ama bu halimi seviyorum,kendimi ev kedisi gibi hissediyorum.

0|0
    1|0
  • Her gün makyaj yapmam zaten.Yaptığım zamanlarda sadece göz makyajı yaparım.

Ayrıca süslü olmakla bakımlı olmak aynı şey değil.

1|0
    0|0
  • Sıfır makyaj ile bir halta benzemem. Makyajla adriana lima dan güzelim.

1|0
    2|0
    • makyajla böyle birşey mümkün değil muhtemelen şizofrensin yoksa makyajın göz rengini kaşları burnu ağzı kulakları göğüsleri boyu ve bacakları dahası kiloyu değiştiren bir özelliği yok :D

• bir çoğumuz öyleyiz makyajsız ile makyajlı çok farklı. ayrıca çoğumuz bunu red eder ama gerçekleri dürüstçe kabullenip söylemek de erdemdir

• Sıfır makyaj halinde çok çıkıyorum dışarı ve rahatsız olmuyorum. Sonuçta bu benim gerçek güzelliğim.

Eğer sivilcilerim çoksa rahatsız olurum yüzümden ya da göz altlarım çok şiştiyse mesela

Makyaj ve bakımda ayrı şeydir. Sıfır makyaj çıkarım ama dişimi fırçalarım parfümümü ya da deodorantımı sıkarım . Temiz şeyler giyerim

0|0
    0|0
  • Arada olur öyle

1|0
    1|0
  • pasaklıyımmmm :D:S:D:D

1|0
    1|0
  • makyajsızda gayet güzelim

0|1
    2|0
  • makyaj yapınca kendimi kendim gibi hissetmiyorum bir de eyeliner çekemiyorum ama ruj falan surerim eger yakısıklı birini görürsem makyaj yapmadığıma pişman olmam soncta beni doğal halimle sevmeli öncelik iç güzellik ;))

0|0
    0|0
  • Sıfır makyajsız gezerim herkes de böyle beğenir tam tersiye makysj yakışmaz bana doğallıktan yanayım.

0|0
    1|0
  • Makyaj yapınca sıfır makyaj halimden daha beter oluyorum onun için makyaj yapmıyorum :D

0|0
    1|0
    • ya makyaj yapmayı bilmiyosun ya da yaşın çok küçük ya da minyonsun

• Makyajla alakası yok yani profesyonel kişilere yaptırmışlığım var ama makyajsız halim daha güzel ve 20 yaşındayım çok küçük sayılmam galiba ayrıca minyonda değilim :D

• Makyajsız kendimi iyi hissetmiyorum en sade makyajım bile pudra+ göz kalemi+ maskara ve rujdur.

0|0
    2|0
    • pki ya çok bakımsızken yakışıklı biriyle tanışssan? naparsın

• saçını falan toplayıp şekil versen makyaj yapsan parfüm sıksan döndüğünde üzerindeki değişiklik dikkat çekmez mi? onun için süslendiğin anlaşılmazmı?

• Anlasılmaz kım nerden anlayacakkı. bu tür seylerı önemsemem zaten.

Yükleniyor...