Bayanlar bakarmısınız :D

evlenıcegınız adamın maaşı vee karıyerı tum kadınlar ıçın önemlıdır bunun farkındayım eşınız 3 veya 3500 arası bısı alsa ne dusunursunuz kı bu ılk ısı yılmıyor calısıyor daha ıyı yerlerı zorluyor ılerıde buyuk olasılıkla cok daha yuksek maaş alıcak azmı sızce bu para ?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Asgari ücret ile ev geçindiren insanlarımız var..

Ayağını yorganına göre uzattıktan sonra, hayli hayli geçinilir..

0|1
    0|0
    • sımdıden araba falan bakıorum aılemden bısı almak ıstemıorum

• para çok var ama babama bakmak ıstemıorum kendım basarmak yapmak ıstıorum

• Harcayın o zaman..

Kızlar Ne Diyor 6

• kim demiş onu her kız evleneceği adamın maaşına ve kariyerine bakar diye?

ben bakmam ben aile yapısına değerlerine karakterine vs bunlara bakarım paralarla hayatımı geçirmicem ya da adamın kariyeriyle de geçirmicem insanlık kariyerle ya da parayla kazanılan bişi değildir ya da adamlık

0|0
    0|0
    • bilmiyoumda emın ol kavgaların çogu maddiyattan cıkıyor

• Kızlar aslında kazanılan maaşa değil erkeğin sahip olduğu statüye veya bir nevi iş yerinde ki saygınlığına bakar. Elbette iyi bir saygınlık iyi bir maaş getirecektir.Sizin durumunuz sanırım bu.Bu arada dediğim gibi bu miktarlarda bir para kazanıyorsanız mutlaka kendinize uygun bir eş seçmeye dikkat edin.Yoksa kazandığınız paralar hiçte sizin düşündüğünüz gibi harcamalara gitmez.

0|0
    0|0
    • memur olucam yakında ınş havaalanında işte

• Tek taraflı olmaz hayatım.Kocasının eline bakmak istemez hiçbi bayan. Ne yani 2 binlira maaş alsa evlenmeyecek misin ? Sende çalış sende destek ol.

0|0
    0|0
  • beenmiosan beni taniştir xD

0|0
    0|0
    • hahah :) bıde bu cocugun sevgılısı olmamıs yakısklı ama utangac ıste tırsıorum ya kız begenmıcek dıye :D

• bence bu soruyu kendine sor cevabı gayet net

0|0
    0|0
  • az diyeni alnının şakağından vur

0|0
    0|0
    • haha :D

• sabancının oglu olmadıgını söyle anlar o çok bile

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...