Elazığspor mu kötü oynadı galatasaray mı iyi oynadı dersiniz ?

gs iyi oynamadı elazığspor kötü oynadı elazığı yenmekle kupa almış gibi sevinenlerin hali içler acısı

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Yenince sevinmenin neresi kötü ya da içler acısı anlamadım.

Nedir bu çekememezlik

0|4
    0|0
    • kendileri elenince taş atmaları kolay oluyor sabirnin şutu kaleyi tutmasını boşver gol oldu en kötü futbolcumuz sabri ama sizde birtane sabri yok adam 35 yaşında 90 dakika koşuyor o yüzden dert etmeyin yensek de yenilsek de Galatasaray bizim vazgeçilmezimiz!

Kızlar Ne Diyor 4

• Galatasaray öyle çok güzel oynamadı ama defansımız fena değildi maçı ciddiye almış gibi bir görüntümüz vardı bence maç güzeldi en azından izlendi gerçi kötü olsa ne yazar ben yine izlerim

0|0
    0|0
  • kötü oynadıysak neden kazandık peki

0|2
    0|0
  • Sabri gol attı iste sen hesap et :D

1|0
    0|2
  • siz önce bir fethiyeyi yenin sonra şampiyonlar liginde oynayan gsye laf atın

0|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 8

• bu çekememezlik niye anlamıyorum, sanane adam sevilir veya üzülür.gs yenilir veya yener.

işiniz gücünüz gs olmuş, sabah gs ile kalkarsınız yatarkende gs ile yatarsınız sonra başka takım tutarsınız az kendiniz olun!

1|2
    1|0
  • Çekememezliğin daniskası bir topik. Senin takım nerde kupada?

0|1
    1|0
  • ben izlemedim seyircide izlemeye gelmemişti zaten

1|1
    0|1
  • Bu sezon hiçbir maçta gs nin gümbür gümbür oynadığını göremedim.bu maçta çok sıkıcıydı.münih stutgart maçını izledim.bazende a.madrid, a.bilbao maçını onlar daha kaliteli.mancini oyuncuların yerini en az 3 kere değiştirdi.ne yapmaya çalışıyo anlayamadım.

0|0
    0|1
  • la sabri gol atti durum o derece ama sonucta onlarin uefa kupasi var

0|0
    0|0
  • Gs iyi oynadı daha da fazla atabilirdi

0|1
    1|0
  • Galatasaray Yener

0|0
    0|0
  • İzlemedim bilmiorum